hicrethaber,cumhurbaşkanı,başkan,filistin,libya,ıran,ırak,hac,siyaset,erbakan,saadet,akparti,chp,eğitim,sağlık,moda,magazın,yurt,gazete,
Kürtlerin 31 Mart manifestosu
 Galip İLHANER

Galip İLHANER

Kürtlerin 31 Mart manifestosu

29 Mart 2019 - 15:34

Kürt Halkına çağrımdır!...
Bu manifesto, Kürtlerin 31 Mart manifestosudur.
VAN, Diyarbakır, Ağrı, Bingöl, Kars, …
Şırnak, Iğdır, Hakkari, Batman, Mardin,…
İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Malatya, …
Aydın, Muğla, Antalya, Mersin, Adana, Hatay, …
Kocaeli, Samsun, Ordu, Trabzon, Rize,…
Kısacası 81 ildeki bütün Kürtlere sesleniyorum!...
Gün Erdoğan ve arkadaşlarının yanında durma günüdür.
Gün kaçma günü değildir.
Bizim adımıza KAN dökenlerin vebaline asla ve asla ortak olmayacağız.
Tam 81 ilde, ABD ve İsrail ortağı PKK’ya ders vereceğiz.
PKK ve (ABD/İsrail) destekçilerini, 31 Mart günü tarihe gömeceğiz.
Bu Kürtlerin manifestosudur. Kürtlerin PKK’ya ve ortaklarına (ABD, İsrail,…) son sözüdür.
Bu manifesto, Kürtleri, Türkiye’nin BEKA sorunu yapmaya çalışanlara son sözümüzdür.
Kürtleri koyun sürüsü yerine koyan, Kürtlere salak, aptal muamelesi yapan PKK (HDP)’ya, 81 ilin tamamında büyük bir ders vereceğiz. Bizim ülkemize, bizim ordumuza karşı savaşmanın ne demek olduğunu, ABD ve İsrail ortaklarına 31 Mart günü göstereceğiz.
Dünyadaki bütün Kürtlerin devleti ve vatanı olan Türkiye, bütün Kürtlerin tek ve son devletidir.
Kimsenin Kürtlere yeni bir devlet aramaya haddi yoktur. Kürtler dünyanın en güçlü devleti olan Türkiye gibi bir devlete sahiptir zaten.
***
Tarihi bir seçim 31 Mart
Türkiye tarihinin en önemli seçimlerinden biri yapılıyor. 31 Mart  seçimleri, Türkiye tarihinin en önemli seçimlerinden biridir. Yeni bir döneme geçiyoruz. Cumhur İttifakı ile; eski Türkiye dönemini kapatıp, yeni Türkiye'yi geliştirip, Süper TÜRKİYE'ye doğru gideceğiz. 31 Mart seçimleriyle, Süper Türkiye yolunu açacağız. Yeni Türkiye kuruldu. Artık yeni bir (düzen/nizam) dünya kurmanın zamanı gelmiştir. Bu yeni dünyanın lideri elbette, Erdoğan ve  Türkiye olacaktır. Yani Türklerin ve Kürtlerin devleti olan Türkiye. Türk-Kürt kardeşliği ve birliğiyle, Süper Türkiye'nin kuracağı ADİL yeni bir dünya ve yeni bir dünya düzenine doğru gidiyoruz.
Seçimin kaderini de büyük ölçüde Kürt oyları belirleyecek. Eski Türkiye dönemini kapatmaya ve süper Türkiye yolunu açmaya, büyük ölçüde Kürtler karar verecek. Kütlerin, ERDOĞAN ve AK Parti'ye, Cumhur ittifakına olan muazzam desteği belirleyecek.
Cumhur İttifakı demek, Anadolu İttifakı demektir. Anadolu İttifakı; AK Parti, Kürtler, MHP, BBP, HÜDA-PAR tabanı, Saadet Partisi tabanı demektir. Anadolu/Cumhur İttifakı, Kürtlerden şaşırtıcı ve muazzam bir destek alacaktır. Cumhur İttifakı'nın, Kürtlerle ilgili handikapları olarak görülen gelişmeler ise, çok çok abartılmaktadır.
Kürdistan kavramına takılmayın.
 
Türkistan - Kürdistan çatışması ortaya çıkar
Kürdistan kavramı zamanla karşıtı olan Türkistan kavramını da ortaya çıkarır. Türkiye; için Türkistan adı da Kürdistan adı da sorunludur. Ülkemizin, devletimizin adı Türkiye’dir. Ne Türkistan’dır ne Kürdistan’dır. Türklerin ve Kürtlerin son devleti Türkiye’dir.
***
PKK hiçbir zaman Kürtlere çare olamaz
Bazı Kürt ırkçıları hala PKK’nın Kürtlere çare olacağını düşünüyorlar. Hala ABD-İsrail askerleri olan PKK’nın hiçbir zaman ve hiç kimseye bir faydasının olamayacağının farkında bile değiller.
***
Kürtlerin çaresi Türkiye’dir PKK değil
Kürtler çaresiz değil. Kürtler hiçbir zaman çaresiz de kalmadı. Kürtler, Türkiye gibi büyük bir devlete sahip oldukları için, hiçbir zaman çaresiz de kalmayacaklar. Kürtlerin çaresi PKK değil. Tam tersine Kürtlerin geleceği, mutluluğu, PKK’dan tamamen kurtulmalarına bağlıdır. PKK, Kürtlere zarardan başka bir şey değildir.
Çözüm sürecini bitiren, PKK’dır ve PKK, Kürtlerin başına gelen en büyük beladır. Kürtler, PKK’dan kurtulamadığı müddetçe, rahat edemezler. Kürtler, Türkiye’ye, yani kendi vatanlarına ve devletlerine bağlıdır ve kendi geleceklerini, Türk kardeşleri ile (sonsuza kadar, adil bir sistemde ve kardeş olarak) birlikte yaşamak üzerine belirlemiş durumdadır. Kürtlerin; kurtuluşu, geleceği ve huzuru Türkiye’dedir ve PKK’dan tamamen kurtulmalarına bağlıdır.
ABD askerleri olan ve büyük İsrail’in yolunu açmak için kullanılan PKK (HDP)’dan gelecek çare hiç gelmesin. Kürtlerin ne ABD’ye ne İsrail’e ne de PKK (HDP)’ya ihtiyaçları hiç bir zaman olmamıştır hiçbir zaman da olmayacaktır.
 
MHP - AK Parti İttifakı: MHP'nin Kürtlere zararı sıfır, PKK'nın ise sayısızdır. MHP mi Kürtlere ve Kürtlerin dini olan İSLAM'a yakın, yoksa PKK (HDP)' mı? Kürtler bunun farkındadır. MHP şu ana kadar Cumhur İttifakı'na zarar verebilecek ciddi bir hata da yapmadı.
 
Kürt Halkı, 31 Mart seçimlerini, PKK (HDP)'dan yerelde de kurtulma fırsatı olarak değerlendirecektir, değerlendirmelidir. Bu son derece önemli ve büyük bir fırsattır.
 
Kürtler, ERDOĞAN ve AK Parti'yi neden destekleyecek?
Kürt Halkının AK Parti'yi desteklemesi için, Tek bir neden bile yeterli aslında. Ama, sayısız sebep sayılabilir. Erdoğan ve AK Parti; Kürtleri, PKK'dan büyük ölçüde kurtardı. Bu bile tek başına yeterlidir. Kürtlerin AK Parti ve ERDOĞAN'ı desteklemesi için.
Diğer sebeplere gelince,
Kürtler;
ERDOĞAN ve AK Parti, dünya mazlumlarına sahip çıktığı için, yeni ve daha ADİL bir dünya (düzeni) kuracağı için, İsrail'e One Minute dediği için, dünya 5'ten büyüktür deme cesareti göstererek, emperyalist güçlere meydan okuyabildiği için,  15 Temmuz FETÖ darbesinde Türkiye'yi, bölünüp paramparça olmaktan kurtardığı için, destekleyecek. ERDOĞAN, dünyaya One Minute dedi, VAN (Kürtler) da, PKK ve yandaşlarına VAN Minute diyecek ve Kürtler Cumhur İttifakına muazzam bir destek verecek.
***
Kürtler,
ERDOĞAN ve AK Parti; Kürtleri PKK'dan, Alevileri DHKP-C'den, dindarları IŞİD/DEAŞ'den, Cemaat'i FETÖ'den, işadamlarını mafyadan kurtardığı için destekleyecek.
***
Kürtler;
ERDOĞAN ve AK Parti, Bediüzzaman Saidi Nursi hazretlerinin vasiyetini yerine getirdiği için. Bediüzzaman Said Nursi'nin gayeleri arasında, Risale-i Nur'ların Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından neşredilmesi de bulunuyordu. Diyanet İşleri Başkanlığı Risale-i Nur Külliyatı'nın önemli eserlerinden İşaratü'l-İ'caz adlı tefsirin basımını yaptı. Sayın Recep Tayyip Erdoğan eserin üzerine, "Merhum Üstadımızın arzularının yerine getirilmiş olmasının huzuru içindeyiz. Devamı niyetiyle…" yazarak eseri Bediüzzaman'ın talebelerine takdim ettiği için destekleyecek.
 
Kürtler;
ERDOĞAN ve AK Parti, İnkar ve asimilasyon politikalarını sonlandırdığı için, anadillerinin önündeki engelleri kaldırdığı için destekleyecek.
***
Kürtler;
ERDOĞAN ve AK Parti, Kamuda Kürtçe personel, Kürtçe hizmetler, Kürtçe tercüman ve Kürtçe çağrı merkezleri devrimlerini gerçekleştirdiği için, anadilde propaganda hakkını getirdiği için destekleyecek.
***
Kürtler;
ERDOĞAN ve AK Parti, milli eğitim müfredatında Kürtçe seçmeli ders uygulamasını başlattığı için, Özel okullarda Kürtçe anadilde eğitim hakkı getirdiği için, çocuklarımıza anadilimizden isim vermenin önündeki yasakları kaldırdığı için destekleyecek.
***
Kürtler;
ERDOĞAN ve AK Parti, yerleşim birimlerine Kürtçe orijinal isimlerinin iadesi hakkı, Kürtçe kurslar, için, Türkçe dışındaki dillerde yayınla ilgili sınırlamayı kaldırdığı için destekleyecek.
***
Kürtler;
ERDOĞAN ve AK Parti, devlet televizyonundan 24 saat Kürtçe yayını bir hak olarak başlattığı için destekleyecek.
***
Kürtler;
ERDOĞAN ve AK Parti, Kürtçe oyunlar sahnelenmesinin önündeki engelleri kaldırdığı için, Kürtçe ve Kürt edebiyatının önde gelen eserlerini, Kültür ve Turizm Bakanlığı aracılığıyla yayınlamayı başlattığı için destekleyecek.
***
Kürtler;
ERDOĞAN ve AK Parti, Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü tarafından Kürtçe tiyatro oyunları sahnelenmeye başlandığı için, Üniversitelerimizde Kürt Dili ve Edebiyatı bölümleri açıldığı için, Kürtçe enstitüler kurulmasına izin verdiği için destekleyecek
***
Kürtler;
ERDOĞAN ve AK Parti, cezaevlerindeki insanlara yakınlarıyla anadillerinde konuşma hakkı tanıdığı için, mahkemelerde anadilde savunma hakkı tanıdığı için destekleyecek.
***
Kürtler;
ERDOĞAN ve AK Parti, parti kapatmalarını sona erdirdiği için, destekleyecek.
***
Kürtler;
ERDOĞAN ve AK Parti, yasaklı Kürtçe harfleri serbest bıraktığı için, Türk Dil Kurumu tarafından Türkçe-Kürtçe, Kürtçe-Türkçe sözlükler hazırlattığı için, destekleyecek.
***
Kürtler;
ERDOĞAN ve AK Parti, köy yakmaları, köy boşaltmaları, faili meçhulleri tarihe gömdüğü için destekleyecek.
***
Kürtler;
ERDOĞAN ve AK Parti, Cumhurbaşkanlığı başta olmak üzere, bütün devlet kurumlarının internet sayfalarından Kürtçe duyurular başlattığı için, destekleyecek.
***
Kürtler;
ERDOĞAN ve AK Parti, Kürtçe Kur'an-ı Kerim mealini basıp dağıtılmaya başladığı için, bölgedeki 'mele'leri (yerel din adamları) devlet tarafından 'din görevlisi' olarak istihdam ettiği için destekleyecek.
***
Kürtler;
ERDOĞAN ve AK Parti, Din ve inanç özgürlüğünü güvence altına aldığı için destekleyecek.
***
Kürtler;
ERDOĞAN ve AK Parti, Yıllar sonra yayla ve meraların kullanımına ilişkin yasakları kaldırıldığı için, destekleyecek.
***
Kürtler;
ERDOĞAN ve AK Parti, olağanüstü dönemlerde, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığını kaybetmiş olanlara yeniden vatandaşlık hakkı verdiği için, geçmiş yıllarda terör nedeniyle veya terörle mücadele sonucunda zarar gören kişilerin zararlarını karşıladığı için, destekleyecek.
***
Kürtler;
ERDOĞAN ve AK Parti, işkence ve kötü muameleyi sıfırladığı için, destekleyecek.
***
Kürtler;
ERDOĞAN ve AK Parti, kılık kıyafet üzerindeki bütün yasakları kaldırdığı için destekleyecek.
***
Kürtler;
ERDOĞAN ve AK Parti, En büyük zararını Kürtlerin gördüğü derin ve paralel yapıları bitirdiği için, destekleyecek
***
Kürtler;
ERDOĞAN ve AK Parti, şehirlerin girişlerinde "Hun Bi Xer Hatin Bajare Me" tabelalarıyla karşılandığımız için, bölgede sağlanan kalıcı huzur ve güven ortamı için destekleyecek.
***
Kürtler;
ERDOĞAN ve AK Parti, esnafın zor durumda kaldığı devri kapatıp, yerine ekonomik canlılığın olduğu, yatırımların yapıldığı, fabrikaların açıldığı, bölgede turizmin geliştiği, yaşam kalitesinin arttığı bir devri açtığı için destekleyecek.
***
Kürtler;
ERDOĞAN ve AK Parti, Kürtleri ADAM yerine koyduğu için, destekleyecek.
***
Kürtler;
ERDOĞAN ve AK Parti, Kürtlere kardeşim dediği için, "yaratılanı severim Yaradan'dan ötürü" dediği için destekleyecek.
***
Kürtler; son 16 yıldır, AK Parti ve ERDOĞAN'ın, onlar için neler yaptığını çok çok iyi bildiği için, ERDOĞAN, AK Parti ve Cumhur İttifakını destekleyecek.
***
Kürtler;
ERDOĞAN ve AK Parti, binlerce yeni okul, yüzlerce yeni hastane, binlerce kilometre otoyol, parklar, sosyal tesisler, barajlar, tüneller, köprüler, havalimanları diktiği için, İşsizlik maaşı, engelli maaşı, yakacak ve barınma yardımları, şartlı eğitim yardımı, ücretsiz ders kitapları, yaşlı bakım aylıkları, dul maaşları, muhtaç asker çocuğu yardımı, öksüz ve yetim yardımı, doğum yardımı, dağıtılan sosyal konutlar, evde sağlık hizmetleri için destekleyecek.
***
VAN neden ERDOĞAN ve AK Parti'ye oy vermesin?
ERDOĞAN ve AK Parti, depremde yıkılan VAN'dan yeni bir VAN yaptığı için mi?
Cizre, Sur, Lice, Silvan, Silopi, İdil, Derik, Dargeçit, Varto, Yüksekova, Nusaybin, Hakkari, Şırnak, ... PKK'nın hendeklerle yıktığı, ERDOĞAN ve AK Parti'nin yaptığı şehirler. Bu şehirler, PKK tarafından yıkıldı, AK Parti ve ERDOĞAN tarafından ise yapıldı. Bu şehirler, AK Parti tarafından yeniden yapıldığı için mi, AK Parti'ye oy vermeyecek.
PKK öldürüp yakıp-yıkıyor, AK Parti ve ERDOĞAN yaşatıp yapıyor
PKK, evleri yakıp yıkıyor, AK Parti ve ERDOĞAN yapıyor.
PKK, camileri yakıp yakıyor, AK Parti ve ERDOĞAN yapıyor.
PKK, parkları yakıp yakıyor, AK Parti ve ERDOĞAN yapıyor.
PKK, camileri yakıp yakıyor, AK Parti ve ERDOĞAN yapıyor.
PKK, yolları yıkıyor, AK Parti ve ERDOĞAN yapıyor.
PKK, köprüleri yakıp yakıyor, AK Parti ve ERDOĞAN yapıyor.
PKK, öldürüyor, AK Parti ve ERDOĞAN yaşatıyor.
PKK; öldürmeyi, yakıp-yıkmayı hiç bırakmadı ve bırakmayacak da.
AK Parti ve ERDOĞAN da yapmayı-yaşatmayı hiç bırakmadı ve bırakmayacak.
Yakıp yıkan mı, yapıp yaşatan mı kazanır?
İşte Kürtler;
ERDOĞAN ve AK Parti, yapıp yaşattığı için destekleyecek.
*** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** ***
Kürtler HDP (PKK)'ye neden oy vermeyecek?
Kürtlerin HDP (PKK)'ye oy vermesi tek bir neden dahi yoktur. Zira yıllardır Kürtler, PKK yüzünden büyük bedeller ödüyor. PKK ortaya çıkartıldığı günden beridir, Kürtlerle ve Kürtlerin devleti olan Türkiye ile savaştırılmaktadır. PKK, emperyalist güçlerin bir taşeronu olarak, yıllardır kardeşi kardeşe öldürtmektedir.
Kürtler HDP (PKK)'ye oy vermeyecek çünkü; Kürtleri; İSLAM'dan, dininden, inancından uzaklaştırmayı bir strateji olarak belirlediği için.
Kürtler HDP (PKK)'ye oy vermeyecek çünkü; PKK, Kürtlerin başına gelen tarihin en büyük felaketi olduğu için.
Kürtler HDP (PKK)'ye oy vermeyecek çünkü; Saddam yüzünden 5 bin Kürt öldü, Abdullah ÖCALAN ve PKK yüzünden 40 binden fazla Kürt öldü. PKK, Saddam'dan bile daha fazla Kürtlere zarar verdiği için.
Kürtler HDP (PKK)'ye oy vermeyecek çünkü; PKK ABD askeri olup, Kürtlerin devleti Türkiye ile savaştığı için.
Kürtler HDP (PKK)'ye oy vermeyecek çünkü; PKK ABD askeri olup, Kürtlerin ordusu TSK ile savaştığı için.
Kürtler HDP (PKK)'ye oy vermeyecek çünkü; Beşikteki çocukları bile öldürdüğü için.
***
Kürtler HDP (PKK)'ye oy vermeyecek çünkü; Kürtler ALLAH diyor, PKK Komünizm diyor.
Kürtler HDP (PKK)'ye oy vermeyecek çünkü; Kürtler İSLAM diyor, HDP (PKK) Zerdüştlük diyor.
Kürtler HDP (PKK)'ye oy vermeyecek çünkü; Kürtler Kuran diyor, HDP/PKK Avesta diyor.
Kürtler HDP (PKK)'ye oy vermeyecek çünkü; Kürtler Hz. Muhammed (S.A.V.) diyor, HDP/PKK Zerdüşt diyor.
Kürtler HDP (PKK)'ye oy vermeyecek çünkü; Kürtler İSLAM Dünyası diyor, HDP/PKK ABD-İsrail diyor.
Kürtler HDP (PKK)'ye oy vermeyecek çünkü; Kürtler Selahaddin Eyyubi PKK diyor, HDP/PKK Abdullah ÖCALAN diyor
Kürtler HDP (PKK)'ye oy vermeyecek çünkü; Kürtler kardeşlik, PKK bölücülük ve düşmanlık diyor.
***
Kürtler HDP (PKK)'ye oy vermeyecek çünkü; PKK on binlerce insanı öldürdü.
Kürtler HDP (PKK)'ye oy vermeyecek çünkü; HDP (PKK), 100 üzerinde belediyesi ve 81 milletvekili varken bile hala silahta ısrar ederek barış ve çözüm sürecini bitirdi.
Kürtler HDP (PKK)'ye oy vermeyecek çünkü; HDP (PKK), 6-7 Ekim tarihlerinde, i Kobane'yi bahane ederek sokakları kana bulayıp, suçsuz, savunmasız, masum sivilleri, insanları linç ettirdi.
Kürtler HDP (PKK)'yi, PKK sokaklarımıza hendekler kazıp, bombalar döşediği için desteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, PKK hastaneleri, okulları yaktığı için desteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, PKK evlerimizi başımıza yıktığınız için desteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, PKK yüz binlerce Kürdü göç yollarına düşürdüğü için desteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, PKK esnafa zorla kepenk kapattırdığı için desteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, PKk zorla okul boykotları yaptırdığı için desteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, PKK camilerimizi hunharca yakıp yıktığı için desteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, PKK'nın kurduğu sözde mahkemelerle adaletsiz yargılamalara muhatap olduğu için desteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, PKK'nın illegal sözde asayiş birimlerinin zulümlerine maruz kaldığı için desteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, PKK'nın zorla haraç toplamalarına maruz kaldığı için desteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, PKK şehirlerin orta yerlerinde canlı bombalarla sivil katliamları yaptığı için desteklemeyecek
Kürtler HDP (PKK)'yi, PKK Diyarbakır'da 3 yaşındaki bebeği 1.5 ton bombayla havaya uçurduğu için desteklemeyecek
Kürtler HDP (PKK)'yi, PKK, Kürtleri; Kobane'de, Afrin'de, Rojava'da, Şengal'de ateşler içinde bırakıp perişan ettiği için desteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, PKK yüzünden Akdeniz'de, cesetleri kıyıya vuran Kürt çocukları için, AYLAN BEBEK için, AYLAN'ın hatırı için desteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, PKK Dürümlü'de 15 köylüyü 16 ton bombayla havaya uçurduğu için desteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, PKK Amerika'nın taşeronluğuna soyunup sınırlarımıza dikildiği, güvenliğimizi tehdit ettiği için desteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, PKK; Kilis'e, Antep'e, Urfa'ya, diğer şehirlerimize roketatarlar yağdırdığı için desteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, Dışarıda ABD - İSRAİL, içeride Türk Solunun en marjinal kesimleri ve CHP ile iş tuttuğu için desteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, ADALET yerine suç işleme özgürlüğü istediğiniz içindesteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, Eski Türkiye'de kaldığı için desteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, PKK bu ülkede; günahsız insanları, Kürt olmaktan başka günahı olmayan insanları, sırf istemediğiniz bir siyasi partide, yani sırf AK Parti'de görev yapıyorlar diye, savunmasız, sivil siyasetçileri öldürdüğü için desteklemeyecek.
PKK bugüne kadar, sayısız vahşetler yaptı. Sayısız katliamlar yaptı.
Sadece 2016 yılı içerisindeki birkaç PKK vahşeti bile ibret vericidir.
Kürtler HDP (PKK)'yi, 16 Mayıs 2016'da Ak Parti Şırnak Yerel Yönetimler Başkanı Ali KILINÇ PKK tarafından öldürüldüğü için desteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, 19 Mayıs 2016'da, Ak Parti Diyarbakır Kayapınar İlçe Başkanlığı Basın Sorumlusu Umut AYDIN PKK tarafından öldürüldüğü için desteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, 16 Mayıs 2016, PKK'nın son büyük sivil katliamı olan: Diyarbakır'ın Sur ilçesi Dürümlü mezrasındaki 16 kişinin yaşamını yitirdiği, 23 kişinin yaralandığı katliamı yaptığı için desteklemeyecekJandarma kayıtlarına göre, Dürümlü katliamında; 13 kişiden geriye kalan doku parçalarının toplam ağırlığı 60 kilogram. Bunun için mi Kürtler sizi destekleyecek?
Kürtler HDP (PKK)'yi, 13 Ağustos 2016'da, Ak Parti Beytüşşebap Gençlik Kolları Başkanı Naci ADIYAMAN, PKK tarafından öldürüldüğü için desteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde eski korucu derneği başkanının oğlu ve AK Parti üyesi Menderes ÖZER (29), 1 Eylül 2016'da PKK tarafından aracından indirilerek kaçırıldıktan sonra öldürüldüğü için desteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, 14 Eylül 2016'da, Ak Parti Hakkari birinci sıra milletvekili adayı Ahmet BUDAK PKK tarafından öldürüldüğü için desteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, 9 Ekim 2016'da, Ak Parti Van Özalp İlçe Başkan Yardımcısı Aydın MUŞTU, evinde çocuklarının gözü önünde PKK tarafından katledildiği için, desteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, 10 Ekim 2016'da, Diyarbakır Ak Parti Dicle İlçe Başkanı Deryan AKTERT, silahlı saldırıda PKK tarafından öldürüldüğü için desteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, Kürtlere işkence yapan, Kürtleri ezen o 80'li, 90'li yılların devletinin yerini aldığı için desteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, DBP belediyeleri üzerinden, Kürtlerin hakkı olan paraları halka hizmet etmek yerine, PKK'ya aktardıkları için desteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, Yasin BÖRÜ ve arkadaşlarını katlederek, tarihe bir kara leke olarak geçtiği için desteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, Kendi dışınızdaki hiç kimseye hayat hakkı tanımadığı için desteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, 53 insanın ölümüne sebep olan ve suç işleme özgürlüğü isteyen, hapisteki PKK'li ama, şirin çocuk numarası yapan Selahattin DEMİRTAŞ'ı aday göstererek, provokasyon yaptığınız için desteklemeyecek.
Kürtler HDP (PKK)'yi, PKK'nın FETÖ darbesine zemin hazırlamak için kazdığı hendekleri desteklediği için, FETÖ ile işbirliği yaptığı için desteklemeyecek.
Kürtler HDP'yi, HDP = PKK olduğu için desteklemeyecek.
Her şeyden önemlisi Kürtler, PKK'nın işlediği cinayetlere ortak olmamak için, HDP'yi desteklemeyecek.
***
PKK sayesinde, Kürt Halkı için olumlu manada gerçekleşmiş olan hiç bir şey yoktur. Tam tersine, 4 bine yakın köy, güvenlik gerekçesiyle PKK yüzünden yakılıp, yıkılıp, boşaltılmıştır. Binlerce faili meçhul PKK yüzünden olmuştur. Aynı zamanda PKK'nın faili meçhulleri derin yapılardan da fazladır. 40 binin üzerinde insanımızı, PKK yüzünden kaybetmişiz. Milyonun üzerinde insanımız, PKK yüzünden, yerinden, yurdundan göç etmek zorunda kalmıştır ve perişan olmuştur. Binlerce çocuk, binlerce kadın, binlerce genç Kürt evladı, PKK yüzünden hapislerde ve mağaralarda çürümektedir.
Kürtler HDP (PKK)'yi, bunlara sebep olduğu için mi destekleyecek yani?... Dünya üzerinde Kürtlere PKK'dan daha fazla zar veren bir yapı var mıdır?
***
PKK yüzünden bedel ödeyenler
FETÖ yüzünden bedel ödeyenler
Suç işleme özgürlüğü mü istiyorsunuz? Ortak olduğunuz suçlardan dolayı Kürtlerden, sizin faturanızı ERDOĞAN'a ödetmesini mi istiyorsunuz? Kürtler sizin faturanızı neden ERDOĞAN ve AK Parti'ye ödetsin?
***
PKK (HDP); Amerika (ABD) ile, İsrail ile, Fransa ile,… bilumum bütün emperyalist ülkelerle ittifak yapsın, ondan sonra 'AK Parti ile MHP ittifak yapıyor oy vermeyin' desin öyle mi?
Amerika (ABD), İsrail mi Kürtlerin dostu, yoksa MHP mi? Siz (PKK/HDP) mi Kürtlerin dostusunuz, MHP mi?
Siz mi (PKK/HDP) Kürtlere zarar veriyorsun, yoksa MHP mi? Amerika (ABD) - İsrail mi Kürtlere zarar veriyor, yoksa MHP mi? PKK mı Kürtlere yakın yoksa Devlet BAHÇELİ ve MHP mi?
Amerika ile İsrail ile işbirlikçilik yap, Kürtleri de; kendi devletleri ile işbirlikçilik yapmakla suçla, öyle mi?
Git ABD - İsrail'e ajanlık yap, AK Parti'yi destekleyen kürlere de ajan - işbirlikçi de, öyle mi?
ABD - İsrail'in verdiği silahlarla, Kürtlerin devleti olan Türkiye ile savaş, ABD'den silah alıp kardeşlerini öldür, sonrada Kürtlere: 'oylarınızı makarnaya, kömüre satıyorsunuz' de, öyle mi?
Peki siz (PKK) kendinizi, Amerika (ABD) - İsrail'e neye karşılık satıyorsunuz?
Kürtler bunu göremeyecek kadar aptal, öyle mi? Gerçekten öyle mi zannediyorsunuz? ABD ile yaptığınız işbirliğinin Kürtler tarafından bilinmediğini, görünmediğini mi zannediyorsunuz?
Oylarınızı PKK (HDP)’ya verin  diyorsunuz. Kürtler, "O" bir oyun; PKK üzerinden, İsrail'in Arz-ı Mevud hedefine gideceğini bilmiyor mu sanıyorsunuz?
HDP'ye bir oy vermek demek; İslam coğrafyasının kalbine 2. İsrail hançeri saplamak demek değil midir?
HDP'ye bir oy oy vermek demek; Türkiye'nin Suriye gibi parçalanmasına zemin hazırlamak demek değil midir?
 
Kürtler; kendi devletleri olan Türkiye'nin, Suriye gibi parçalanmasına yol açar mı? Kürtler buna izin verir mi? Kürtleri APTAL yerine koyduğunuzun farkında mısınız?
 
TÜRKİYE'nin Suriye gibi derinleşmiş bir iç savaş yaşamasını istediğinizi  biliyoruz. Kürtlerin, Batı illerinden; İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Muğla, Antalya, Mersin, Adana, Kocaeli, Trabzon,…  Konya'dan, Doğu illerine; Van, Diyarbakır, Şırnak,… Hakkari'ye sürülmesini istediğinizi ve bunu da planladığınızı biliyoruz. Türkiye'nin yönetilemez ve yaşatılamaz bir duruma gelmesini istediğinizi ve planladığınızı Kürtler bilmiyor mu sanıyorsunuz?...
***
Türkiye'ye, Kürtlerin devletine karşı savaşmayı bırakın. Silahlarınızı bırakın ve Türkiye'ye teslim olun. Komünist halinizle; emperyalist, kapitalist,… ABD'ye, İsrail'e teslim olacağınıza, Kürtlerin en büyük devleti olan Türkiye'ye teslim olun. Geçiş aşaması olarak, önce Kandil'e çekilin ve sonra tamamen silah bırakın. Bütün Kürtlerin isteği, istediği de budur. Kürtleri dinleyin; ABD'yi, İsrail'i, İngiltere'yi, Rusya'yı, Almanya'yı,…  dinlemeyin.
 
Bugüne kadar, neredeyse 100 bin insanın ölümüne sebep oldunuz, yakılan-yıkılan köyler, şehirler,… Binlerce faili meçhul,… hep sizin yüzünüzden oldu. Zindanlarda, mağaralarda,… çürüyenlerin müsebbibi de sizlersiniz. Kürtlere çok ağır bir bedel ödettiniz, ödettiğiniz bedel üzerinden tepişiyorsunuz. Kürtler sizin yüzünüzden büyük bedeller ödedi ve hala bedel ödemeye de devam ediyorlar.
PKK'ya, "silah bırak" diyoruz, bedel ödedik diyorsunuz. İddia ettiğiniz bu bedelin, bedellerin,… sizin yüzünüzden ödendiğini, bal gibide biliyorsunuz.
Bir Kürt olarak; benim adıma KAN döktüğünü iddia eden, PKK terör örgütüne, Kandile çekil!... ve silah bırak!... diyorum.
PKK'ya; benim TEK ülkem, TEK devletim olan Türkiye'ye karşı, emperyalistlerle işbirliğinden vazgeç ve benim devletime (TÜRKİYE) "TESLİM OL" çağrısı yapıyorum.
Bu savaş, Kürtlerin savaşı değil. Emperyalist ABD ve işbirlikçilerinin, İSLAM (Anadolu) dünyasını bölme (Hilal-Haçlı) savaşıdır. Bu savaşı da kazanamazsınız. Kürtlere zarar vermekten başka hiçbir işe de yaramıyorsunuz.
 
Afrin, Kobani, Haseke, Cizire,… kısacası, Suriye'yi tamamen terk edin ve Kandile çekilin. Kürtlerin anasını ağlatmaktan başka, hiç bir şeye yaramadınız bugüne kadar. Bari sivil halk zarar görmesin. Bu savaşı kazanamazsınız. Kürtlerin devleti olan Türkiye ile savaşarak, Kürtlerle savaşarak,… kazanabileceğiniz hiçbir şey yoktur. Beyninizi, ABD'ye, İsrail'e  kiralamaktan vazgeçin artık. Ayaklarınız; Kürt, Alevi, Ermeni,… olabilir ama, beyniniz tamamen ABD, İsrail,… Yanlışınızı kabul edin artık. ABD, İsrail,… gibi emperyalist güçlerin pençesinden kendinizi kurtarın. ABD ve işbirlikçilerinden kurtulmak için, Türkiye'den yardım isteyin. Kandil'e çekilin ve Ay Yıldızlı AL Bayrağımızı, Kandil'in tepesine dikin. İnsanlığa ve en çok da Kürtlere, bugüne kadar çektirdiğiniz acılardan dolayı da ÖZÜR DİLEYİN
 
TSK; hepimizin çocuklarının askerlik yaptığı MİLLİ ordumuzdur. PKK'ya çocuklarımızı gönderip, kendi çocuklarını da TSK'ya asker olarak gönderen, kendi çocuklarını özel okullara gönderen,… HDP yöneticilerinin, milletvekillerinin,\u2026 varlığını da biliyorsunuz. Öyle değil mi?
TSK; Peygamber (Mehmetçik) ocağıdır.
TSK; Ertuğrul Gazi, Selahaddin Eyyubi, Fatih, Kanuni, Yavuz, Abdülhamid, Gazi Mustafa Kemal,… ordusudur.
TSK; Bütün Anadolu (Türk, Kürt, Türkmen, Yörük, Tatar, Zaza, Arap, Çerkez, Boşnak, Arnavut, Laz, Gürcü, Sırp (Sırp Müslümanlar var), Pomak, Azeri, Terekeme, Roman, Rum, Ermeni, Süryani, Yahudi, Keldani, Alevi, Sünni,...") halklarının ordusudur.
Kısacası, TSK; İSLAM (Anadolu) ordusudur.
 
Bizi; yani Anadolu'yu (Türk, Kürt, Türkmen, Yörük, Tatar, Zaza, Arap, Çerkez, Boşnak, Arnavut, Laz, Gürcü, Sırp (Sırp Müslümanlar var), Pomak, Azeri, Terekeme, Roman, Rum, Ermeni, Süryani, Yahudi, Keldani, Alevi, Sünni,...") asla ve asla yenemezsiniz.
Bizi, ABD desteği ile; Suriye'deki kardeş kavgası/savaşı gibi, Türk-Kürt savaşına sürüklemeye çalıştığınızı biliyoruz. İşbirlikçi ve ihanet içinde olduğunuzu biliyoruz. Çözüm sürecini bitirdiğinizi biliyoruz. 15 Temmuz darbesinin zeminini oluşturmak için, hendekler kazdığınızı biliyoruz. Türkiye'yi Suriye gibi bölmek, parçalamak,… istediğinizi biliyoruz. Emperyalist ABD, İsrail,… maşası olduğunuzu biliyoruz. Emperyalist ülkelerden (ABD,… silah aldığınızı, emperyalist ülkelerden destek aldığınızı biliyoruz. Eridiğinizi, marjinalleştiğinizi ve ABD'nin sizi diriltmeye çalıştığını biliyoruz. Erdoğan'ın; emperyalizme karşı çıktığı için, BOP'u çökerttiği için,… hedefinizde olduğunu biliyoruz. İsrail'in güvenliği için nöbet tuttuğunuzu biliyoruz. İsrail'in "Gargat Ağacı" olmaya çalıştığınızı biliyoruz. ABD'nin emperyalist emelleri için savaştığınızı biliyoruz. Türk-Kürt kardeşliğinin düşmanı olduğunuzu biliyoruz. ABD Komünistleri olduğunuzu biliyoruz. IŞİD/DEAŞ ile ortak olduğunuzu biliyoruz. Eroin tüccarı olduğunuzu, eroinle, uyuşturucu ile insanları zehirlediğinizi biliyoruz. Bizim gibileri işbirlikçi olarak suçlayıp, ABD, İsrail,… gibi ülkelerle işbirlikçilik yaptığınızı biliyoruz. Demokrat olmadığınızı, faşist olduğunuzu biliyoruz. Burseya Dağı mevzilerini; Kürtlerden topladığınız haraçlarla, ESED (Halep) bölgesinde, Fransa'nın Halep'teki çimento fabrikasında, Alman mühendislerinin projeleriyle, ABD tırları ve vinçleri ile taşıyarak, yaptığınızı biliyoruz. Şimdi bunlar (ABD, Suriye/ESED, Fransa,...) Kürtlerin dostu mu?
Hepsinden önemlisi, İSLAM düşmanı olduğunuzu, çok iyi biliyoruz.
Kullanılan bir maşa olduğunuzu biliyorsunuz. Rex Tillerson'ın; Türkiye'ye, PKK'yı, (daha önce yaptıkları Barzani-Talabani çatışması gibi), 2'ye (PKK-PYD) bölüp, birbirleriyle savaştıralım teklifinde bile bulunduğunu ve ABD tarafından kullanıldığınızı biliyorsunuz. Bir devlet kuramazsınız. Barzani de sizin yüzünüzden devletleşemedi. Bunu da biliyorsunuz. Bu savaşı kazanamazsınız. Çünkü haksızsınız. Ve hepsinden önemlisi,
Kürtlerin sizi desteklemeyeceğini ve kaybedeceğinizi çok iyi biliyorsunuz.
PKK, Kürt'tür demek, Kürtlere hakarettir. PKK, Kürtlere atılan bir iftiradır. PKK, Kürtlere sürülen en büyük lekedir.
PKK, Kürtleri temsil edecekse, ben ve bütün Kürtler, o Kürtlükten İSTİFA ediyoruz.
Kürtler; çocuklarını PKK'ya değil, PKK ile savaşan TSK'ya (asker olarak) gönderiyorlar. Bugüne kadar hiçbir Kürt, çocuğunu PKK'ya göndermemiştir, bundan sonra da göndermez.
Kürtler; ALLAH ALLAH diyen, parmaklarında zikirmatik taşıyan,… kendi çocuklarını, kendi askerlerini,… bırakıp sizleri desteklemez. Kürtler; ABD, İsrail,… maşası olanları desteklemez. Kürtler; kendi ülkeleri (Türkiye), devletleri ile savaşan hiçbir (PKK/PYD,…) gücü desteklemez.
İSLAM ordusunu, 1 buçuk milyar Müslümanın dua ettiği,… Malazgirt, Çanakkale, 15 Temmuz, Osmanlı,… Anadolu ruhuyla hareket eden bir Türkiye'yi yenemezsiniz. Vasiyetinde; anamı babamı hacca gönderin diyen bir askerin ordusunu yenemezsiniz, hiç kimse hiçbir güç de yenemez. Türkün , Kürdün milli ordusunu yenemezsiniz. Kendinize gelin. Aynı camide ibadet eden, aynı cephede birlikte savaşan; Türkü, Kürdü,… yenemezsiniz. Parmağında zikirmatikle cephede savaşan askerin ordusunu yenemezsiniz. Zerdüşt ocağı, Muhammed (S.A.V.)'in ordusunu (Mehmetçik) yenemez.
ÖSO, Suriye Kürtlerinin de ordusudur. PKK'ya ihtiyaç yoktur. Kürtlerin PKK'ya ihtiyacı, hiçbir zaman olmadı hiçbir zaman da olmayacaktır.
Kürtler; 3 tarafı denizlerle çevrili bir ülkenin (T.C.) vatandaşlarıdır. Kürtler zaten Akdeniz'e çıkıyorlar. Hatta Akdeniz'de; uğruna şehit ve gazi oldukları, Kıbrıs gibi bir adaları bile var. Kürtler zaten binlerce yıldır, Osmanlı ile, Piri Reis,… ile Akdeniz'deler. Kürtlerin bir terör koridoruna, Arzı Mevud İsrail koridoruna, emperyalist ABD ve işbirlikçilerinin petrol koridoruna ihtiyaçları yoktur.
Ne demişti, ABDullah ÖCALAN: "Sosyalizme ilk adımları attığımda, tesadüfen elime geçen Sosyalizmin Alfabesi adlı kitabı, 1969'da okuduğumda, kendi içimde şöyle dediğimi hatırlıyorum: "Muhammet kaybetti, Marks kazandı!" Evet, ABDullah ÖCALAN, ALLAH'ın sevgili Peygamberi (S.A.V.) için işte böyle demişti.
Biz de hayır diyoruz. Muhammed (S.A.V.) kaybetmedi, Marx/Marks da Zerdüşt'te kaybetti. Hz. Muhammed (S.A.V.)'in peşinden giden Kürtler kaybetmedi, Marks'ın, Zerdüşt'ün peşinden giden; ABDullah ÖCALAN ve PKK kaybetti. Komünist PKK, Kapitalist, emperyalist,… ABD'nin askerleri olarak kaybetti.
Bu savaşı kaybettiniz. Silahlarınızı bırakın ve teslim olun. Anadolu'ya, Türkiye'ye; Türk, Kürt,… Anadolu halklarına teslim olun.
Suriye'deki savaş bizim savaşımız değil. Bu savaş, Haçlı - Hilal savaşıdır. Elinizdeki ABD silahlarını Türkiye'ye teslim edin, bu oyunu bozun. Hayatınızda 1 kere de olsa, doğru bir iş yapın. Komünist halinizle; emperyalist, kapitalist,… Amerika'ya teslim olmuşsunuz, zorunuza gitmiyor da, Türkiye'ye teslim olduğunuzda mı zorunuza gidecek?
Hala çözüm süreci hiç olmamalıydı diyenler var. Çözüm süreci olmasaydı, PKK ile mücadele, Kürtlerle savaşa dönüşürdü. Çözüm sürecinde hatalar yapılmıştır ama, çözüm süreci olmasaydı, Kürtlerin PKK'ya karşı harekete geçirilmesi son derece zor olurdu. Çözüm süreci, Kürtleri bir daha kaybetmemek üzere kazanmıştır. PKK'nın bütün bahanelerini elinden almıştır. Çözüm sürecinin kazanımları, (ciddi bir hata yapılmazsa) HDP'yi de tamamen marjinalleştirecektir.
Eğer HDP (PKK/YPG/PYD) kongresine katılıyorsanız, Kürt Teali Cemiyeti gibi oluşumları eleştirmeye hakkınız olamaz. HDP (PKK) ile kol kola giriyorsanız, o zaman neden, Damat FERİT'e, Çerkez ETHEM'e,… hain diyorsunuz? HDP, (PKK)'yi haklı buluyorsanız, neden Şeyh Said İsyanına gerici, Kürtçü, bölücü,… ayaklanma diyorsunuz? Selahattin DEMİRTAŞ ile kol kola giriyorsanız; Çerkez ETHEM'e, Şeyh SAİD'e, Damat FERİT'e,... neden hain diyorsunuz o zaman?
Sürekli, BOP projesine eleştiri getirenlerin dikkatlerinden kaçan, çok önemli bir şey var. Erdoğan'ın, BOP Eş Başkanı olması, BOP'un çökmesine sebep olmuştur. BOP'un, İslam dünyasını bölmesine engel olmuştur/olacaktır. BOP'un, ABD'nin istediği yöne evirilmesine engel olmuştur. Türkiye (ERDOĞAN), BOP Projesini, Türkiye ve İslam dünyasını lehine çevirmiştir/çevirecektir.
Özellikle Kürt kökenli siyasetçi, STK, memur, işçi, sanatçı, gazeteci, iş adamı,… PKK'ya silah bırak çağrısı yapmalı. Çocukları PKK'ya kaçırılan; analar, babalar,\u2026 meydanlara çıkmalı ve çocuklarını PKK'dan, ABD'den geri istemeli.
Çocuklarını ABD, İsrail,… gibi güçlerin kirli emelleri için savaşmaktan kurtarmalıdır. Bütün oyun Kürtler üzerinden, Kürtleri Türk kardeşleri ile savaştırma üzerinden oynanıyor. Kürt Halkı, büyük oyunu bozmalıdır ve bozacaktır.
***
Kürt Halkı, Türkiye'ye bir dış müdahale peşine olduğunuzu, ABD, NATO, AB,… gibi güçlerin Türkiye'yi işgal etmesine zemin hazırlamaya çalıştığınızı biliyor.  Kürt Halkı sizin, Haç çağırdığınızı ve Hilali devirmeye çalıştığınızı çok iyi biliyor. Hilal-Haç kavgasında; Kürtlerin, Hilalin yanında olduğunu ve olacağını bilmiyor musunuz? Kürtler şunu da çok iyi biliyor ki;  PKK da Haçın yanında. Bu kavga Kürtlerin kavgası değil, Hilal-Haç kavgasıdır.
***
ABD/İsrail’e değil Türkiye’ye teslim olun
ABD ve İsrail pençesinden kurtulmak mı istiyorsunuz? Erdoğan ve Türkiye sizi (PKK/HDP) de ABD/İsrail pençesinden kurtarabilir. Yapmanız gereken tek şey: Ay Yıldızlı Al bayrağımızı Kandil dağına dikerek, silahlarınızı bırakıp, kayıtsız ve şartsız, Türklerin ve Kürtlerin ordusu olan peygamber ocağı olan TSK’ya teslim olmaktır.
***
Sonuç olarak, Kürt Halkı; Cumhur ittifakına, Anadolu ittifakına, muazzam bir destek verecek. Kürtler; Türkiye'nin birlik ve beraberliğinden yana olduklarını, dost ve düşman herkese göstereceklerdir. Kürt Halkı, Cumhur İttifakına, AK Parti ve ERDOĞAN'a evet, HDP (PKK)'ye ve ortaklarına ise, HAYIR diyecektir.
Seçim sonuçları şimdiden, bütün İSLAM dünyasına ve Türkiye'ye hayırlı olsun.
Selametle kalın …
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum