SUYUN ENERJİSİ-1
Dr.İsmail Soner SEKMAN

Dr.İsmail Soner SEKMAN

SUYUN ENERJİSİ-1

09 Şubat 2014 - 00:47

Her su molekülü, birbirinden farklı olmakla beraber, her zaman tekrar aynı mükemmel geometriyi ortaya koyar. Bir su molekülü,  (H'2o) 104,7 derecelik bir açıyla, mükemmel bir dörtgenden başka bir şey değildir. Bu geometri su molekülünde var olduğundan, suyun çok belirli frekans örneği vardır. Bir su molekülü çift kutupludur, aynı gezegenimiz de olduğu gibi, Kuzey ve Güney kutbu gibi. Her su molekülünün etrafında elektromanyetik kuşakla çevrelenmiş, bir eksi ve bir artı kutbu vardır.

Peygamber efendimiz (Sav) her hastalığın çözümünün mümkün olduğunu beyan etmiştir. "Yüce Allah, şifasını vermediği hiçbir hastalık yaratmamıştır". (Buhari,tıp Hadis 7/12) Doktorlar ise, okul bilgileriyle sadece onlara öğrettikleri ile, daha fazla yardım edecek durumda olmadığını, prensipte söyleyebilir. Ancak inancımıza göre aykırı bir durumdur. Eğer bizler vücudumuzda bir problem ortaya çıktığı zaman, enerjiyi asli durumuna dönüştürebilirsek, o zaman bu duruma moleküllerimiz ve organlarımız da buna uyacaktır. Sebep ortadan kalkınca sonuçta değişecektir yani hastalık da ortadan kalkacakmış olacaktır.

Su, sarmal şekilde hareket eder ve hiçbir zaman lineer değildir. Suyun çeşmeden akışına bakın, su girdap formunda, hareket eder. Spiral oluşturan suyun hareketinin, genetik kalıtım bilgilerini içeren bedenimizdeki DNA ile aynı olması, ilginç değil midir?

 

Günümüz modern dünyasında içtiğimiz bütün suların moleküler yapıları değişime uğramış yani bozulmuş olarak evimize gelir. İster damacana isterseniz de evinizdeki arıtma cihazları olsun hepsinin moleküler yapısı bozuktur. Bir anlamda enerjileri yoktur. Bu suyu içtiğiniz halde vücudunuz susuz kalır. Çünkü kullanabileceği formatta değildir. Bu sebeple vücudumuz kendisini onaramaz, toksinleri vücuttan atamaz böylelikle bağışıklık sistemi zayıflar. Modern toplumlardaki hastalıkların artmasındaki en önemli sebeptir, susuzluk… Bir de bu Sulara eklenen kimyasallar bizi daha da hasta etmektedir. Bu konuyu araştırmaya çok uzun bir müddet ayırdım ve şimdi de size hayli zamanımı alan uzun araştırmalarımın sonucunu bölümler halinde sunacağım. Su ile tedavi yöntemlerini ve enerjisi olan suyu nasıl elde ederiz? Sorularına cevap arayacağız.

Selam ve dua ile…

 

 Beslenme ve diyet uzmanı Herbalist ve fitoterapist Bio enerji uzmanı

DR İsmail soner SEKMAN

HİCRETHABER 'İN NOTU

DETAYLI BİLGİ İÇİN 

İLETİŞİM 

0532 457 44 05 

YORUMLAR

  • 0 Yorum