hicrethaber,cumhurbaşkanı,başkan,filistin,libya,ıran,ırak,hac,siyaset,erbakan,saadet,akparti,chp,eğitim,sağlık,moda,magazın,yurt,gazete,
Dolar ve mason saltanatı
 Galip İLHANER

Galip İLHANER

Dolar ve mason saltanatı

04 Ekim 2018 - 23:25

Dünyada her dönem inanç sistemleri, ideolojiler etkili olmuştur. Bazı inançlar, ideolojiler ise dönemine göre daha baskın olmuştur. Yahudilik, Hristiyanlık, İslamiyet dünya siyasetini yönlendiren en önemli dinler olmuştur.

 

Din denince sadece tek tanrılı dinler de anlaşılmamalı. Bugün dünyanın dini paradır. Hatta daha özele indirgersek, dünyanın dini dolardır.

***

Türkiye dünyanın dinini değiştirecektir

Hz Ali (R.A.) buyuruyor ki; “Devletin dini adalettir, dinin devleti de özgürlüktür.”

Türkiye, dünyanın dinini/sistemini/rejimini değiştirecektir. Dünyanın dini,  adalet (İslam) olmalıdır. Türkiye'nin liderliğinde, dünyanın dinini değiştireceğiz.

***

Dolar emperyalizmi

Dolarsız bir dünya bir gün gerçekleşecektir. Türkiye, dolar emperyalizmini bitirebilecek en önemli aktördür ve dolar emperyalizmini de bitirecektir. Dolarsız bir dünyaya doğru gidiyoruz. Dolarsız dünyanın liderliğini Türkiye yapacaktır. Paranın emperyalizmi bitmeden, zulüm azalmaz.

Dünyanın lideri kim olmalı?

Türkiye dünyanın lideri olmadan, dünyada zulüm bitmez. Dünyanın lideri; ABD mi, Çin mi, İngiltere mi, Rusya mı, Almanya mı olsun?. Dünyanın en büyük ihtiyacı, adil bir lider (Türkiye) ülkedir. Türkiye, Suriye sorununu; fedakârlık yaparak çözüp, adil bir lider adayı olduğunu, bütün dünyaya gösterebilir. Suriye, Türkiye'ye dünya gücü olma yolunu açabilir.”, (Milat Gazetesi, 08 Aralık 2016)

***

Türkiye adım adım küresel bir güç olmaya doğru gidiyor. Küresel güç olmanın yolu büyük ölçüde paraya bağlıdır. Dünya finans sistemini ele geçirecek stratejiler üretmeliyiz. Çünkü; dünyayı para yönetiyor ve parayı da birkaç aile yönetiyor.

Dünyayı (para) yöneten 13 önemli aile

1- Astor Ailesi

2- Bundy Ailesi

3- Collins Ailesi

4- DuPont Ailesi

5- Freeman Ailesi

6- Kennedy Ailesi

7- Lee Ailesi

8- Onasis Ailesi

9- Reynolds Ailesi

10- Rockefeller Ailesi

11- Rothschild Ailesi

12- Russell Ailesi

13- McDonald Ailesi

***

Türkiye dünyayı yönetecek bir sistem kurmalı

Dünya mason ve dolar saltanatına son vermenin zamanı artık gelmiştir. Türkiye liderliğinde; İslam (Türkiye, Katar, Azerbaycan, Kuveyt, Endonezya, Fas, Özbekistan, Sudan) dünyasından 7, 13,19, ya da 33,… aile belirlenmeli ve mason düzeni bu şekilde yıkılmalıdır. Daha sonra başka ülkeler (Macaristan, Güney Afrika, Venezuela, Brezilya, Kore) de bu sisteme eklenebilir. Masonlar dünyayı nasıl yönetiyorsa, Türkiye de dünyayı öyle yönetmelidir. Çivi çiviyi söker. Türkiye liderliğinde, Masonik teşkilatlar benzeri yapılar kurmak lazım.

***

Selam (barış) lirası önerisi

Dünyaya yeni bir ortak para önerisinde bulunmalıyız. Doların saltanatı ancak bu şekilde sarsılabilir. Selam (Pax/Barış) Lirası ya da başka bir isimde olabilir. Pilot bölge olarak Kıbrıs/Katar belirlenebilir. Selam lirası, Kıbrıs ya da Katar üzerinden tedavüle sokulabilir.

***

Türkiye dünya Anadolu borsasını kurmalı

Türkiye liderliğinde, Anadolu borsası - Dünya Borsasının temellerini atmak lazım. Türkiye, kendi kontrolünde dünya borsasının temellerini atmalı. Türkiye, Azerbaycan, Katar, Pakistan, Macaristan, Venezuela, Güney Afrika, Kıbrıs, bir ortak borsa kurabilir. Bu zamanla dolar saltanatının yıkımı için; domino etkisi, kelebek etkisi yapabilir.

***

Haftanın Twiti

PKK ile HDP arasındaki ilişkinin özeti: Tavuk ve yumurta arasındaki ilişki gibidir. PKK ile HDP arasındaki ilişki; yumurta (HDP) mı tavuktan çıkar, tavuk (PKK) mu yumurtadan çıkar? (5 Eylül 2018)

YORUMLAR

  • 0 Yorum