DOĞRUEVİM İstanbul Bağcılar Şubesi açıldı!

Faizsiz finansman sektörüne hızlı bir giriş yaparak doğru tasarruf modellerini oluşturan Doğruevim, 50 Milyon TL sermaye ile tasarrufa dayalı faizsiz finansman sektörüne güçlü bir giriş yapmıştır.

DOĞRUEVİM İstanbul Bağcılar Şubesi açıldı!

Faizsiz finansman sektörüne hızlı bir giriş yaparak doğru tasarruf modellerini oluşturan Doğruevim, 50 Milyon TL sermaye ile tasarrufa dayalı faizsiz finansman sektörüne güçlü bir giriş yapmıştır.

DOĞRUEVİM İstanbul Bağcılar Şubesi açıldı!
06 Ağustos 2020 - 22:20

1974 yılından itibaren ülkenin pek çok şehrinde toplum ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarını sürdüren Avcıl Şirketler Grubu(http://www.avcil.com.tr/) ile 1980 yılından itibaren yine toplumun ihtiyaçlarına hizmet veren Saraçlar Mesken(http://saraclarmesken.com/) şirketinin yatırımları ile hayat bulmuştur.

Doğruevim faizsiz, ek masrafsız, uygun maliyet ve kredi masrafı olmayan doğru tasarruf modellerini esasa almıştır. Tüm toplumu hayallerindeki eve veya arabaya ihtiyaçları doğrultusunda kolayca ulaşmalarını sağlamaktadır.
46 yılı aşkın süredir konut hizmeti veren Grup Şirketlerinin hayata geçirdiği Doğruevim, Tasarrufun En Doğru Adresi olarak, milyonlarca aileyi hayallerindeki Ev ve Arabaya en doğru yöntemlerle kavuşturmaktadır.


Doğruevim Nedir?.

Ev sahibi olmak isteyen fakat bunun için para biriktirme imkanı olmayan kişiler genellikle banka kredilerini tercih edebiliyorlar. Doğruevim Nedir?. Fakat banka kredileri çok yüksek faizler ve masraflar talep ediyor ve ipotek, kefil gibi konular söz konusu olabiliyor. Bu yüzden bankaların bu durumlarından dolayı bankalardan kredi kullanmak istemeyenler için Doğruevim hiçbir faiz talep etmeden kişileri ev sahibi yapıyor.

Doğruevim Kimin?

Kredisiz ev sahibi olma imkanı sağlayan Doğruevim yönetim kurulu başkanı Murat Aslan’dır.
Doğruevim Yöntemleri
Doğruevim ev almak isteyen kişilerin güçlerini birleştiren bir iş birliği sağlayan aracı firmadır aslında. Birden çok ev sahibi olmak isteyen kişileri bir grup oluşturarak taksit ödeme şartı ile her ay ev sahibi olma imkanı sağlıyor. Her ay gruptaki bir kişiye istediği bir ev satın alınıyor. BU sıra ise kura ile belirleniyor. Her ay çekilen kura ile ev sahibi olacak şanslı kişi seçiliyor.
Doğruevim Katılım Şartları Nelerdir?
Doğruevim sistemine katılmak için bankalarda arandığı gibi teferruatlı şartlar aranmıyor. Başvuruda bulunacak olan kişilerin ilk olarak 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Bu kişilerin aynı zamanda Türk vatandaşı olma şartı da bulunmaktadır. Bu şartları sağlayan kişiler gelirlerinin el verdiği oranda katılımda bulunabilirler.
Doğruevim ;
Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, müstakil konut, iş hanları, turistik tesisler, tatil köyleri, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kiraya vermek, danışmanlık yapmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait veya kentsel dönüşüm projeleri ve çalışmaları kapsamında arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak 

Adres: Çınar Mah.Osman Gazi Cad. Balcı Apt.No.14/1 Bağcılar

YORUMLAR

  • 0 Yorum