Müsiad Başkanı Kaan'dan Eminevim'e Ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Abdurrahman Kaan, Emin Grup ve Eminevim Yönetim Kurulu Üyelerine nezaket ziyaretinde bulundu.

Müsiad Başkanı Kaan'dan Eminevim'e Ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Abdurrahman Kaan, Emin Grup ve Eminevim Yönetim Kurulu Üyelerine nezaket ziyaretinde bulundu.

Müsiad Başkanı Kaan'dan Eminevim'e Ziyaret
20 Temmuz 2020 - 20:17

Emin Grup’un Altunizade’deki genel merkezinde gerçekleştirilen ziyarette MÜSİAD Başkanı Abdurrahman Kaan, Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı A. Sefa Üstün ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Pandemi sonrası yeni yatırım planlarının görüşüldüğü ziyarette, faizsiz konut ve araç finansmanında Eminevim ile Türkiye’de 30 yıldır hizmet veren Elbirliği Sistemi’nin başarıları konuşuldu. A. Sefa Üstün, faizsiz Elbirliği Sistemi’nin pandemiye rağmen yılın ilk 6 ayında sürdürdüğü başarılı grafiği ve Eminevim’in bu süreçte hayata geçirdiği inovatif yatırımları MÜSİAD Başkanı Abdurrahman Kaan ile paylaştı. Kaan, finansal istikrara büyük katkılar sağlayarak bu süreçte önemli bir rol oynayan Eminevim’i başarılarından dolayı tebrik ederken Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Üstün, MÜSİAD Başkanı Kaan’ı ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirterek nezaket ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.
 
Görüşme sonrasında 30. yıl dolayısıyla da Eminevim’i tebrik eden MÜSİAD Başkanı Abdurrahman Kaan’a ebru sanatının işlendiği bir tablo hediye edildi.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
*** a. sefa ÜstÜn hakkında başarılı genç iş adamı abdullah sefa Üstün 2020 yılında emin grup – eminevim’in yönetim kurulu başkanlığına seçilmiştir. a. sefa Üstün evli ve 2 çocuk babasıdır. emİnevİm hakkında emin grup bünyesinde 2005 yılında kurulan eminevim vade farksız imkanlarla ve uzun vade taksitlerle ev sahibi yapmaktadır. 30 yıllık bir köklü bir geçmişe sahip emin grup bünyesinde faaliyet gösteren eminevim bugüne kadar 160 bini aşkın yakın kişinin tercihi olmuş ve sektöründeki liderliğini sürdürmüştür. faizsiz ev alma sisteminin mucidi olan eminevim her ay yaklaşık 2 bin kişiyi ev ve araç sahibi yapmaktadır. her ölçekte tasarrufu bir araya getiren elbirliği sistemi ile kurumsal şeffaf ve faizsiz bir şekilde müşterilerin gayrimenkul ve araç edinmesini sağlamayı hedefleyen firma bugün faizsiz finans sektörüne yön vermektedir. *** a. sefa ÜstÜn hakkında başarılı genç iş adamı abdullah sefa Üstün 2020 yılında emin grup – eminevim’in yönetim kurulu başkanlığına seçilmiştir. a. sefa Üstün evli ve 2 çocuk babasıdır. emİnevİm hakkında emin grup bünyesinde 2005 yılında kurulan eminevim vade farksız imkanlarla ve uzun vade taksitlerle ev sahibi yapmaktadır. 30 yıllık bir köklü bir geçmişe sahip emin grup bünyesinde faaliyet gösteren eminevim bugüne kadar 160 bini aşkın yakın kişinin tercihi olmuş ve sektöründeki liderliğini sürdürmüştür. faizsiz ev alma sisteminin mucidi olan eminevim her ay yaklaşık 2 bin kişiyi ev ve araç sahibi yapmaktadır. her ölçekte tasarrufu bir araya getiren elbirliği sistemi ile kurumsal şeffaf ve faizsiz bir şekilde müşterilerin gayrimenkul ve araç edinmesini sağlamayı hedefleyen firma bugün faizsiz finans sektörüne yön vermektedir. *** a. sefa ÜstÜn hakkında başarılı genç iş adamı abdullah sefa Üstün 2020 yılında emin grup – eminevim’in yönetim kurulu başkanlığına seçilmiştir. a. sefa Üstün evli ve 2 çocuk babasıdır. emİnevİm hakkında emin grup bünyesinde 2005 yılında kurulan eminevim vade farksız imkanlarla ve uzun vade taksitlerle ev sahibi yapmaktadır. 30 yıllık bir köklü bir geçmişe sahip emin grup bünyesinde faaliyet gösteren eminevim bugüne kadar 160 bini aşkın yakın kişinin tercihi olmuş ve sektöründeki liderliğini sürdürmüştür. faizsiz ev alma sisteminin mucidi olan eminevim her ay yaklaşık 2 bin kişiyi ev ve araç sahibi yapmaktadır. her ölçekte tasarrufu bir araya getiren elbirliği sistemi ile kurumsal şeffaf ve faizsiz bir şekilde müşterilerin gayrimenkul ve araç edinmesini sağlamayı hedefleyen firma bugün faizsiz finans sektörüne yön vermektedir.