Wish Termal’le kazanın, sağlığınıza yatırım yapın

Deniz, orman ve kaplıcann armonisinin Wish Termal olarak hizmete devam ettiğini belirten Genel Müdür Köksal Koç, hotel yönetimi alanındaki tecrübesiyle, termal turizmde rekor hızla bitirilen Armodies’in her aşamasında da emeği olduğunu belirti.

Wish Termal’le kazanın, sağlığınıza yatırım yapın

Deniz, orman ve kaplıcann armonisinin Wish Termal olarak hizmete devam ettiğini belirten Genel Müdür Köksal Koç, hotel yönetimi alanındaki tecrübesiyle, termal turizmde rekor hızla bitirilen Armodies’in her aşamasında da emeği olduğunu belirti.

Wish Termal’le kazanın, sağlığınıza yatırım yapın
06 Temmuz 2021 - 12:21

Deniz, orman ve kaplıcann armonisi  Kuran Grup’un gurur ve ustalık eseri Armodies’in Wish Termal konseptiyle hizmete devam ettiğini belirten Genel Müdür Köksal Koç, hotel yönetimi alanındaki tecrübesiyle, termal turizmde rekor hızla bitirilen Armodies’in her aşamasında çalıştığını, tesisin her özelliğini çok iyi bildiğini belirterek, “Misafirlerimize en kusursuz hizmeti vereilmek için sürekli yenileniyoruz. Tesisimize yatırım yapanlar sağlıklarını kazandılar. Öncelikle Wish Termal’den sağlıklarına yatırım yapmak için herkese çağrımızı yineliyoruz. Bu arada çok özel fiyatlarla dönemini kullanmayan ailelerimizin odalarını kiralayarak turizmin cazibe merkezi Armutlu’yu keşfetmeye davet ediyoruz” diye konuştu. Bu devasa projenin yükümlülüğünü ve müşterilerinin kesinlikle hiçbir mağduriyet yaşamadan 5 yıldızlı hotel kalitesindeki tesislerinde tatillerini geçirdiklerini, tesislerinin  her odasında bulunan kaplıca suyunu kullanabildiklerini, ortak kullanım alanlarındaki havuzlarına girebildiklerini kaydeden Koç, “Turizm alanında sağlık ve şifa arayan misafirlerimiz misafirlerimiz adına gurur duyuyoruz. 5 yıldızlı tesisimizde, 5 yıldızlı bir turizm ayrıcalığını yaşama fırsatını yakalayan kardeşlerimizin bizlere olan teveccühü ve gelen taleplerdeki ihtiyacı dikkate alıyoruz. Şimdi Wish Termal işletme tecrübemizle termal turizmin gurur eserimizi misafirlerimize en güzel hizmeti sunmak adına yolumuza devam ediyoruz” dedi. 

Uygun fiyatlarla kiralayıp tatilinizi de geçirebilirsiniz!

 

Köksal Koç,  “Öncelikle deniz, orman, kaplıcasıyla tesisimize yatırım yapanlar sağlıklarını kazandı. Öncelikle tüm vatandaşlarımıza tesisimizden devre sahibi olmaları için gönülden çağrı yapıyorum.Wish Termal’de kaplıca suyumuzdan, orman havasından, denizinden yararlanmak isteyenler için özel fiyatlarımızla misafirlerimizi de bekliyoruz. Dönemini kullanmayan ailelerimizin her donatısı bulunan, 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 odalarını kiralamaktayız  Şifalı sularımızdan yararlanmak isteyen misafirlerimize odalarında termal kaplıca sularını kulanabildikleri, ortak havuzundan faydalanabildikleri farklı nitelikteki odalarımızı günlük kişi başı 200 TL’den başlayan cüzi fiyatlarla kiralamaktayız.  Misafirlerimiz turizmin cazibe merkezi Armutlu’nun muhteşem güzelliklerini keşfediyor, denizin, ormanın muhteşem havasıyla dinçleşiyor, gençleşiyor” diye konuştu. Köksal Koç, alternatif turizmde bir talep patlamasının yaşandığına dikkat çekerek, “Maalesef ülkemizde bu konseptte yatırım ve tesis sayımız çok az. Bizler Armodies’e başlarken bu açığı dikkate alarak, hem termal, hem sağlık, hem doğa, hem denizi birleştiren bir turizm potansiyelini ortaya koyduk. Tesisimiz kaplıcasıyla şifayı ve sağlığı getiriyor deniziyle farklı bir konsept oluşturuyor, ayrıca orman havası da misafirlerimize gençlik ve zindelik katıyor. Şimdi Wish Termal konseptiyle hizmet vermeye devam eden tesisimiz,  hem sağlığınızı kazanacağınız, hem de turizmin tüm güzelliklerini aynı anda yaşayacağınız modern bir yaşam alanıdır. İstanbul’a deniz otobüsüyle bir saatlik uzaklıkta, doğa, deniz ve kaplıca imkanlarıyla bezenmiş, tatilinizin keyfe, mutluluğa ve huzura dönüştüğü mükemmel bir adrestir” açıklamasını yaptı.

 

Termal turizmin yükselen değeri

 

Köksal Koç “Wish Termal, termal turizmin yükselen bir değer haline geldiği, bu konuda uzmanlarımızın teşvik boyutuyla herkesi yönlendirdiği, Armutlu kaplıca suyunun tüm şifalı içeriklerini bedeninizde ılgıt ılgıt hissedeceğiniz, tüm dertlerinizi ve kederlerinizi bırakacağınız bir sağlık üssüdür. Wish Termal kolay sahip olacağınız, hayatınız boyunca hiç bıkmadan bu güzellikleri yaşamak için gelmek için can atacağınız, her katındaki güzellikleri ayrı ayrı yaşayacağınız, manzarasıyla sizleri büyüleyecek, muhteşem mimarisiyle göz kamaştıran bir tesis. Wish Termal havuzları, saunaları, Türk hamamı, yüzme havuzları, restaurantı, kuaförü, planlanan marketleri, seyir terası, odalarındaki birbirinden güzel unsurları, televizyonlarından dünyaya açılan internet pencereleri, 2+1 dairelerindeki masaj koltukları, size özel olarak dizayn edilmiş gardropları, keyifli bir yemeği paylaşmak için oturacağınız masaları, bu yemeği yapmak için özel olarak hazırlanmış mutfak ekipmanlarıyla size mükemmel bir hizmet konsepti sunuyor. Wish Termal, mükemmel mimarisiyle sektörde farkını hissetiren bir yapı. İhtişamıyla, devasa bina bloklarıyla, her katında özel olarak dizayn edilmiş, bir ailenin en huzurlu yaşayabileceği şekilde tasarlanmış, ferah odaları ve yaşam alanlarıyla mükemmel bir turizm değeri.  Hayal satmıyoruz… Maket satmıyoruz…

Wish Termal mükemmel işçilikleri, iç ve dış dizaynlarıyla Türkiye’nin lider termal turizm değerleri arasına girmeyi başardı. Bu başarıda imzası olan tüm misafirlerimizi tebrik ediyoruz, bizlere olan destekleri ve bizlere güvendikleri için teşekkür ediyoruz.  Wish Termal, lokasyonuyla cazibe merkezi olmayı başarıyor. Denize sadece 500 metre uzaklıkta, yanı başında ormanları, doğa içinde şırıl şırıl akan şelaleleri, mis gibi hem deniz hem orman havasıyla, sağlığınızın teminatı olmayı başarıyor” ifadelerini kullandı. 

Devrenizi almak için harekete geçin

 

 Koç, “Tatil yaparken sağlığınızı kazanabileceğiniz, geleceğinize yatırım olarak değerlendireceğiniz Wish Termal , muhteşem konsepti, marka gücü ve hizmet anlayışıyla, benzersiz lokasyonuyla sizleri 5 yıldızlı tatil ayrıcalığını yaşamaya davet ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın ve devre tatilinizi almak için bizimle hemen irtibata geçin, Nesiller boyu kullanacağınız, evlatlarınıza miras bırakacağınız mükemmel bir yatırıma sahip olun. Armodies ayrıcalığı farklı ve benzersiz bir tesis olarak sizi ağırlamaya hazır” değerlendirmesini yaptı.

 

İLETİŞİM: PAZARLAMA- 0 546 668 96 44

 

İLETİŞİM: KİRALAMA-Ramazan Güç- (GSM) 0 532 561 95 44

 

0 212 451 0 444

 

[email protected]


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum