Türk Kızılay'ı Küçükçekmece Şubesi Ramazan boyunca iftar verecek.

Türk Kızılay’ı Küçükçekmece Şubesi Sefaköy Atatürk Parkında kurduğu iftar Çadırı zamanında iftarına yetişemeyen ve küçükçekmecelilere Ramazan boyunca İftar vermeye devam edecektir.

Türk Kızılay'ı Küçükçekmece Şubesi Ramazan boyunca iftar verecek.

Türk Kızılay’ı Küçükçekmece Şubesi Sefaköy Atatürk Parkında kurduğu iftar Çadırı zamanında iftarına yetişemeyen ve küçükçekmecelilere Ramazan boyunca İftar vermeye devam edecektir.

Türk Kızılay'ı Küçükçekmece Şubesi Ramazan boyunca iftar verecek.
10 Mayıs 2019 - 00:48

Türk Kızılay’ı Küçükçekmece Şubesi İftar Çadırına maddi durumu iyi olan tüm hayırseverleri burada iftar verebilirler. Kardeşliğin ve yardımlaşmanın en yoğun yaşandığı aylardan olan mübarek ramazan ayını en verimli bir şekilde geçmesi için, Türk Kızılay Küçükçekmece iftar programı büyük coşku ile devam ediyor. Şube Başkanlığını Rafet Orhan başkanın yaptığı Küçükçekmece Kızılay Şubesi Sefaköy Atatürk Parkında kurduğu iftar çadırında her akşam 250 kişiye iftar verilmektedir. İftar bedeli 4.000 TL olup bu hayır faaliyetine katılmak isteyenler olursa buradan Küçükçekmece Kızılay Şubesi irtibata geçebilirsiniz. 0212) 592 01 02
 İftar veren hayırseverlere Kızılay tarafından teşekkür belgesi düzenlenecek olup iftar çadırında firması ve şahsı ile ilgili teşekkür metni yayınlanacaktır. Rabbim yaptığımız ve yapacağımız hayırları kabul eylesin.
Ramazanın birinci günü Türk Kızılay Küçükçekmece Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Yüksel verdi. Yaklaşık 250 kişiden fazla Küçükçekmece'li iftarını Küçükçekmece Kızılay Şubemizin iftar çadırında açtı. İftarda Şube Başkanı Rafet Orhan Adına düzenlenen teşekkür plaketini Mahmut Yüksel'e takdim eden Barbaros Baltacı Kızılay adına Mahmut Yüksel' e teşekkür etti.
Mahmut Yüksel'de Kızılay sayesinde sofrasını insanlarla paylaşmaktan çok mutlu olduğunu belirterek Kızılay sayesinde insanlara doğrudan ulaşıldığını kaydederek herkesi Kızılay çatısı altında toplanmaya davet etti.
CİHAN DEMİREL SOFRASINI KIZILAY VE KÜÇÜKÇEKMECELİLERLE PAYLAŞTI
Ramazan Boyunca açık olacak İftar Çadırında ramazanın ikinci gününde iftarı iş adamı ve Türk Kızılay Küçükçekmece Şubesi Kurucu Üyesi değerli iş adamı Yeşil Vadi Arsa Ofisi ve İnşaat olarak Cihan Demirel verdi. Şube Başkanı Rafet Orhan Adına düzenlenen teşekkür plaketini Cihan Demirel'e takdim eden Barbaros Baltacı Kızılay adına Cihan Demirel'e teşekkür etti.
Cihan Demirel'de Kızılay'ın kurduğu iftar çadırı ile çok önemli bir hizmete vesile olduğunu kaydederek iftarda küçükçekmece’lilerle buluşmaktan dolayı çok memnun olduğunu kaydetti.
HÜSEYİN İPEK SOFRASINI KIZILAY VE KÜÇÜKÇEKMECELİLERLE PAYLAŞTI
Ramazan Boyunca açık olacak İftar Çadırında ramazanın 3. Gününde iftarı iş adamı İpek Muhasebe olarak Hüseyin İpek verdi. İftarda Şube Başkanı Rafet Orhan Adına düzenlenen teşekkür plaketini Hüseyin İpek'e takdim eden Barbaros Baltacı Kızılay adına Hüseyin İpek'e teşekkür etti.
Hüseyin İpek'de Kızılay'ın kurduğu iftar çadırında iftarda küçükçekmece’lilerle buluşmaktan dolayı çok memnun olduğunu kaydetti. Kızılay Küçükçekmece Şubesi olarak çalışmalarına devam edeceklerini kaydeden Hüseyin İpek çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür etti.
MUKADDER YILDIRIM DA SOFRASINI KIZILAY VE KÜÇÜKÇEKMECELİLERLE PAYLAŞTI
Ramazan Boyunca açık olacak İftar Çadırında Ramazan ayının 4. gününde iftarı Türk Kızılay Küçükçekmece Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi aynı zamanda Sinoplu İş Adamları Derneği Başkanvekili başarılı sanayici il adamı Mukadder Yıldırım verdi. İftarda Şube Başkanı Rafet Orhan Adına düzenlenen teşekkür plaketini Mukadder Yıldırım' a takdim eden Barbaros Baltacı Kızılay adına Hüseyin İpek'e teşekkür etti. Mukadder Yıldırım'da Kızılay'ın kurduğu iftar çadırında iftarda küçükçekmecelilerle buluşmaktan dolayı çok memnun olduğunu belirterek herkesi Kızılay'a destek olmaya davet etti. Hepimizin Kızılay için yapacağı muhakkak bir şey vardır diyen Mukadder Yıldırım Kızılay ailesinin bir ferdi olmaktan onur duyduğunu sözlerine ekledi.
Küçükçekmece Kızılay Şubesinin kurduğu Ramazan Çadırında hayırseverlerin katkılarıyla Ramazan boyunca her akşam iftar yemeği veriliyor.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum