Tunç Çiğköfteci Ömer Usta Bayiliğini Tevfikbey'de hizmette açtı

Genç yatırımcı Mustafa Tunç Küçükçekmece Tevfikbey Mahallesi istiklal Caddesinde ÇİĞKÖFTECİ ÖMER USTA bayiliğini açarak hizmet vermeye başladı.

Tunç Çiğköfteci Ömer Usta Bayiliğini Tevfikbey'de hizmette açtı

Genç yatırımcı Mustafa Tunç Küçükçekmece Tevfikbey Mahallesi istiklal Caddesinde ÇİĞKÖFTECİ ÖMER USTA bayiliğini açarak hizmet vermeye başladı.

Tunç Çiğköfteci Ömer Usta Bayiliğini Tevfikbey'de hizmette açtı
12 Temmuz 2020 - 00:12

Girişimcilerin franchise sistemleriyle kolaylıkla kendi işyerini açabildiği çiğ köfte sektörü rekor büyüme gösteriyor. Bu alandaki markaların gücünü arkasına alan girişimciler, bu sistemde kısa sürede büyük kazançlar elde edebiliyor. Bayilik sistemi, ülkemizde gıda, restoran ve kafe başta olmak üzere birçok alanda gelişiyor. Sadece Türkiye'de değil dünyada da ilgi gören çiğ köfte hızla büyümekte.

Genç yatırımcı Mustafa Tunç Küçükçekmece Tevfikbey Mahallesi istiklal Caddesinde ÇİĞKÖFTECİ ÖMER USTA bayiliğini açarak hizmet vermeye başladı.

Tunç’ ’Böylesine güzel bir lezzeti başta Küçükçekmece’de olmak üzere tüm dünyaya tattırdığımız için mutluluk duyuyorum" dedi. Konuşmasının devamında Mustafa Tunç, Ticareti sevdiği ve genç yaşında bile mısır sattığını belirterek, ‘’ticareti seviyorum peygamber efendimizin rızkın onda dokuzu ticarettedir dediği, hadisi çok inanmış bir olarak sürekli ticaretle uğraştım. Bundan öncede başka firma çiğköfte bayiliğim vardı. Mekân sahibi yüzünde bıraktım şu an kendi mekânımız ve güvendiğim bir marka ile hizmet vermekte mutluyum. Mekanımız hijyen kurallarına uyarak sosyal mesafe kurallarına gözeterek hizmet veriyor ayrıca evlere ve iş yerlerine paket servisimiz vardır’’dedi.

Küçükçekmece Tevfikbey Mahallesi istiklal Caddesinde ÇİĞKÖFTECİ ÖMER USTA bayisini neden tercih ettiklerini belirten Tunç konuşmasında ‘’Anadolu’nun geleneksel lezzeti çiğköfteyi, T.S.E standartlarında üreten ÇİĞKÖFTECİ ÖMER USTA geniş bayi ağı ve bayilik ücreti almaması ilk tercihlerimizin arasında oldu. Öncelikli şartlarına uyduk. Çiğköfteci Ömer Usta bayi ve şubelerine uygun mesafede olması gerekmektedir ve uyduk. Akabinde lokasyönü uygun olan işletme Çiğköfteci Ömer Usta kurumsal kimliğine uygun olarak dekorasyonu sağlanmamızı istedi. Kurulum masrafları bize ait olarak başladık. Bu süreçte Çiğköfteci Ömer Usta; gerekli yönlendirmeleri yaptı ,Uzman kadrosuyla personel eğitimi sağlandı.daha ne olsun 

NASİL BİR FİRMA İLE ÇALIŞMAKTASINIZ

ÇİĞ KÖFTE ÜRETİMİ

Bulgur, iç malzemelerle birlikte yoğurma kazanlarına alınarak belli bir süre boyunca el değmeden otomatik olarak yoğrulur. Yoğrulması biten çiğ köfte, gıdaya uygun ambalajlara alınarak istenen miktarlara göre tartılır ve paketleme bölümüne gönderilerek burada vakumlanır. Gıda mühendisimizin kontrolünde, temiz ve hijyenik koşullar altında günlük olarak üretilen çiğ köfte böylelikle sevkiyata hazır hale getirilmiş olur.
 
Günlük olarak üretilen çiğ köfte, piyasanın en kaliteli ve seçkin yeşillikleri ile birlikte siz değerli müşterilerimize servis edilir.

GÜNLÜK TAZE LAVAŞ

Piyasanın en seçkin firmasından tedarik edilen un, lavaş üretim tesisimize gelerek, öncelikle burada hamur haline getirilir. Daha sonra ustamızın maharetli elleri ile açılan hamurlar lavaş haline getirilerek pişirilmektedir. Paketleme bölümünde gıdaya uygun ambalajlara alınan lavaşlar, çiğ köfte lezzetiyle buluşmak üzere sevk edilir.
 
Temizlik ve hijyen koşullarından ödün vermeden günlük olarak üretilen lavaşlarımız, Ömer Usta çiğ köftesi ile birlikte siz değerli müşterilerimize sunulur.
 
LEZZETİNİN SIRRI USTALIĞINDA SAKLI

Ömer Usta çiğ köftesinin lezzet sırrı, sürecin her aşamasında uygulamış olduğumuz titizlik ve hijyen prensiplerinden ileri gelmektedir.
 
Çiğ köfte üretiminde ülkemizin güvenilir ve seçkin firmalarından tedarik edilen 1. sınıf malzemeler kullanılmakta olup, üretim sürecimiz gıda mühendisimizin kontrolünde temizlik ve hijyen kurallarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Dünyayı saran geleneksel lezzetimizin sırrı ise, ustalığında saklıdır!

ÇİĞ KÖFTECİ ÖMER USTA, TSE-K-144 BELGESİNİ ALAN SAYILI FİRMALARDAN

TSE K 144 Belgesi, gerekli hijyen kuralları çerçevesinde çiğ köftenin belirli bir standart ve kalitede üretilmesini sağlamak amacıyla, Türk Standartları Enstitüsü tarafından oluşturulmuş bir standarttır....
 
Tevfikbey Mahallesi
istiklal Caddesi No.16
küçükçekmce istanbul

paket:02125808099
servis:05313728320


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
ticareti sevdiği ve genç yaşında bile mısır sattığını belirterek ‘’ticareti seviyorum peygamber efendimizin rızkın onda dokuzu ticarettedir dediği ticareti sevdiği ve genç yaşında bile mısır sattığını belirterek ‘’ticareti seviyorum peygamber efendimizin rızkın onda dokuzu ticarettedir dediği bu sistemde kısa sürede büyük kazançlar elde edebiliyor. bayilik sistemi ülkemizde gıda restoran ve kafe başta olmak üzere birçok alanda gelişiyor. sadece türkiyede değil dünyada da ilgi gören çiğ köfte hızla büyümekte. bu sistemde kısa sürede büyük kazançlar elde edebiliyor. bayilik sistemi ülkemizde gıda restoran ve kafe başta olmak üzere birçok alanda gelişiyor. sadece türkiyede değil dünyada da ilgi gören çiğ köfte hızla büyümekte. ÇİĞ kÖftecİ Ömer usta tse-k-144 belgesİnİ alan sayili fİrmalardan tse k 144 belgesi gerekli hijyen kuralları çerçevesinde çiğ köftenin belirli bir standart ve kalitede üretilmesini sağlamak amacıyla türk standartları enstitüsü tarafından oluşturulmuş bir standarttır.... tevfikbey mahallesi istiklal caddesi no.16 küçükçekmce istanbul paket:02125808099 servis:05313728320 ÇİĞ kÖftecİ Ömer usta tse-k-144 belgesİnİ alan sayili fİrmalardan tse k 144 belgesi gerekli hijyen kuralları çerçevesinde çiğ köftenin belirli bir standart ve kalitede üretilmesini sağlamak amacıyla türk standartları enstitüsü tarafından oluşturulmuş bir standarttır.... tevfikbey mahallesi istiklal caddesi no.16 küçükçekmce istanbul paket:02125808099 servis:05313728320