Küçükçekmece Saadet Partisi İlçe Başkanı Feyzullah Cürük, Mustafa Kurdaş'ın adaylığının açıklanmasıyla birlikte, Milli Görüş geleneğinin ruhuna uygun olarak, ilk adımı Dr. Necmettin Erbakan'ın kabri ziyaretiyle atmış oldu. Ziyaret sırasında dualar edilerek, adaylık sürecine ve seçim çalışmalarına bereket dileğinde bulunuldu.
Saadet Partisi'nin Küçükçekmece Belediye Başkan adayı Mustafa Kurdaş, bu önemli dönemeçte Milli Görüş geleneğine bağlılığını ve bu değerlerin önemini vurgulamak için adaylığının duyurulmasıyla birlikte seçim çalışmalarına hızlı bir başlangıç yapmış oldu. Bu adım, partinin ve adayın seçim sürecine ne denli önem verdiğini ortaya koymuş oldu.
![](https://www.hicrethaber.com/images/files/2024/02/65d85ce43da25.jpeg)
![](https://www.hicrethaber.com/images/files/2024/02/65d85cfb6c739.jpeg)