Ziyaretlerde esnafın sorunlarını dinleyen Kurdaş, "Emeğin ve alın terinin hakkı daha iyi bir yaşamdır!" dedi. Kurdaş, Küçükçekmece'yi hak ettiği değeri gören bir ilçe yapmak için çalışacağını söyledi.Kurdaş'ın ziyaretleri büyük ilgi gördü. Esnaflar Kurdaş'a samimi ilgisi ve projelerinden dolayı teşekkür etti.
Kurdaş'ın Esnaf Ziyaretlerinden Notlar:Esnaflar, yüksek kira ve vergilerden dert yandı.Kurdaş, esnafa daha uygun koşullar sağlayacağını ve vergilerde adaleti tesis edeceğini söyledi.Esnaflar, Küçükçekmece'de park sorununun çözülmesini istedi.Kurdaş, park sorununun çözümü için projeler hazırladığını ve bu projeleri hayata geçireceğini söyledi.Vatandaşlar, Küçükçekmece'de daha fazla yeşil alan ve sosyal alan talep etti.Kurdaş, Küçükçekmece'yi daha yeşil ve daha yaşanabilir bir ilçe yapmak için çalışacağını söyledi.
![](https://www.hicrethaber.com/images/files/2024/03/65f8c185767c8.jpg)