Özçiçek'in yayınladığı mesajda, "Müslüman aleminin kandilini idrak ettiği bu özel günde, Mırac Kandili'nin milletimize, ülkemize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ederim. Bu mübarek gecede dualarımızın kabul olmasını, sevgi, hoşgörü ve dayanışma duygularının daha da pekişmesini dilerim. Birlik içinde daha güzel yarınlara ulaşmak adına dualarımızı eksik etmeyelim" ifadelerine yer verdi.Nesim Özçiçek, Mırac Kandili'nin insanları bir araya getirerek kardeşlik duygularını güçlendirmesini ve sevgi dolu bir toplumun temellerinin atılmasını umut ettiğini belirtti. Adaylık sürecinde de toplumla iç içe olmaya ve onların taleplerini dinlemeye devam edeceğini ifade etti.
![](https://www.hicrethaber.com/images/files/2024/02/65c1c7cd07a33.jpg)