Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, bu sabah Halkalı Kitaş Belediyesi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen Küçükçekmece Bitlis Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu'nun kahvaltı programına katıldı. Programa Bitlis yöresinden birçok dernek ve vakıfın üyeleri yoğun ilgi gösterdi.
Kahvaltı programı, Küçükçekmece'nin farklı kültürlerini ve topluluklarını bir araya getirerek birlik ve dayanışmayı pekiştirmeyi amaçlıyordu. Bu bağlamda, Bitlis kökenli sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelinerek, ortak projeler ve işbirliği fırsatları üzerine görüşmeler yapıldı. HABER:ENGİN ZAFER
![](https://www.hicrethaber.com/images/files/2024/02/65db1092d1074.jpg)