En Kârlı Yatırım Adresi Yeşil Vadi Arsa Ofisi

Yeşil vadi arsa ofisi sektörünün ve Güvenin yatırıma, Kazancın berekete dönüştüğü mekânın Öncü ismidir. Arsa, konut, dükkân, arazi ve villa yatırımlarıyla ilgili konularında faaliyet gösteren Yeşil Vadi Arsa Ofisi ve İnşaat yeni kampanyalarıyla kazandırmaya devam ediyor.

En Kârlı Yatırım Adresi Yeşil Vadi Arsa Ofisi

Yeşil vadi arsa ofisi sektörünün ve Güvenin yatırıma, Kazancın berekete dönüştüğü mekânın Öncü ismidir. Arsa, konut, dükkân, arazi ve villa yatırımlarıyla ilgili konularında faaliyet gösteren Yeşil Vadi Arsa Ofisi ve İnşaat yeni kampanyalarıyla kazandırmaya devam ediyor.

En Kârlı Yatırım Adresi Yeşil Vadi Arsa Ofisi
01 Ağustos 2012 - 09:27

"Arsa en kârlı yatırımdır" düsturuyla Çerkezköy, Kapaklı, Saray, Büyük Yoncalı, Tekirdağ, Misinli, Marmaracık‘ta arsa, arazi ve gayrimenkul konularında faaliyet gösteren ve binlerce aileyi gayrimenkul sahibi yapan Yeşil Vadi Arsa Ofisi ve İnşaat, kazandırmaya devam ediyor  sizde gelecekte kaybettiğinizi değil kazandığınızı anlatınız .Bizim diğer firmalardan farkımız imarlı ve ifrazlı arsalar  sadece  tabu vermekle olmuyor .
Ahmet Çekin
Yeşil vadi Arsa Ofisi Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Orhan, sürpriz projelerle insanlara daha çok gelir kazandırmaya devam edeceklerini belirterek, "Arsa en kârlı yatırım aracıdır. İnşallah şirketimiz ve şubelerimiz müşterilerimiz için hayırlara vesile olur" diye konuştu. Orhan, Yeşil Vadi Arsa Ofisi‘nin sektörde çok saygın ve güvenilir bir konuma gelmesinden gurur duyduklarını ifade ederek, "Bizler, yatırım danışmanıyız. 13 yıldır arsa sektöründe yapılan tüm yatırımlar, yatırımcısına çok büyük yüzdelerle kazançlar getirmiştir. Biz, ‘geleceği görmek elinizde değil ama planlamak elinizde‘ sloganıyla müşterilerimize kazançlı yatırım fırsatları sunuyoruz. Bize duyulan güveni her gün yeniden kazanmak için var gücümüzle çalışıyoruz" dedi. Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Orhan, 1990‘lı yılların sonunda Çerkezköy Kapaklı‘da faaliyete başlayan Yeşil Vadi Arsa Ofisi‘nin yolculuğunu şöyle anlattı: "Bizler, insanların emek ve birikimlerini, alın terlerini kutsal saydık. Sektörün bilinmezliklerini, doğru bilgiyle tüm müşterilerimize açıkladık. İmarı-iskânı-ifrazı proje ve planlamayı izah ederek, tarla-arsa gibi kavramları anlatmaya başlayınca bize kızanlar oldu, sonra bize hak verdiler. Bu yolculuğumuza ilk startı Çerkezköy Kapaklı‘dan verdik. Kapaklı‘nın bizler için ilk olmak gibi özel bir anlamı var. Yeşil Vadi‘nin ilk projesi, Çerkezköy‘ün şirin beldesi Kapaklı‘da hayat buldu. O zamanlar Kapaklı, nüfusu az, imkânları kıt ve sosyoekonomik açıdan yeni gelişmeye başlayan bir bölgeydi. Yeşil Vadi‘nin buradaki çalışmaları başka yatırımcı şirketleri de etkiledi. Kısa bir sürede Kapaklı yeni bir cazibe merkezi, gözde bir yatırım aracı haline dönüştü. Bu projemizden sonra Yoncalı, daha sonra Misinli projesi başladı. Her proje kısa bir zaman diliminde bitiyor ve diğer projelerimiz için bir güce, enerjiye dönüşüyordu. Tabi bunların yaşandığı zaman dilimini de hatırlamamız gerekiyor."
Paranın gideceği iki adres: Teşebbüs ve gayrimenkul
Türkiye‘nin defalarca ekonomik krizler geçirdiğini kaydeden Orhan, "Ekonomimizin amiral gemileri olan faiz-döviz-borsa, sayısız müteşebbisi zora soktu ve batırdı. Her şey bir yana bugün artık reel bankacılık gelirlerinin yok denilecek seviyelerde oluşu, gayrimenkule dönüşü hızlandırdı. 1999 yılında 1.7 lira olan ABD doları, bugün 1.8 lira civarında. Yüzde 100‘lerin üzerinde faiz-repo geliri bugünlerde yüzde 7‘ler civarında. Hâlbuki 1999 yılındaki bir gayrimenkul değerinin hele arsa anlamında nerelere geldiğini düşünürsek, sanırım daha fazla izaha gerek kalmaz. Şehirleşme ile beraber küçük bir arsanın-parselin, 3.5 daireye dükkâna dönüştüğünü şahsen veya çevremizde bizzat yaşayarak gördük. Bu gerçeklere baktığımızda paranın gideceği iki adres var: Birincisi teşebbüs, diğeri gayrimenkul yani toprak. Teşebbüs, sanayi-ticari yatırım, ciddi birikimler ve riskler taşıyor. Ancak gayrimenkule yatırım böyle değil. Yeter ki doğru zamanda doğru adrese yatırım yapın. Kadere müdahale edemeyiz, sadece elimizden geldiğince bilgi ve birikimlerimizi sizlerle paylaşırız. Bir şey almamız, bizden almamız gibi beklentimiz olmaksızın, gönül kapılarımızın sizlere sonuna kadar açık olduğunu bilmenizi isteriz" diye konuştu.
"Kazandığımızı yine yatırıma aktarıyoruz"
Yeni projelerinin Çorlu Marmaracık ile kazançlı yatırıma dönüştüğünü kaydeden Orhan, "Biz Yeşil Vadi Arsa Ofisi olarak müşteri memnuniyeti ya da insan merkezli anlayış diye özetlenen yükselen değerleri, dost ve müşterilerimizle birlikte paylaşarak daha da yücelttik. Başkalarının kaybını kazanca dönüştürmek gibi kolaycılığı değil, yenilikler ve projeler üreterek kazandıran olmayı tercih ettik. Evet, belki bu zordu ve uzun bir yoldu. Fakat doğrusu da buydu. Bir kez değil, sürekli el ele yürüyebilmek için buna mecburduk. Bugün eğer bir marka olma yolunda sağlam adımlarla yürümeye devam edebiliyorsak, işte bu ilke ve prensipleri, zorlu ve uzun yolu seçmiş olmamızdandır. Kendimizi geliştirmeye, kazandığımızı tekrar yatırıma dönüştürerek, kalıcı ve istikrarlı sürecimizi kesintisiz sürdürmeye devam ediyoruz. Daha da önemlisi müşterilerimize tarla-arazi ile arsa arasındaki farkları, tapunun hisseli ya da müstakil-ifrazlı oluşunu, imar ve iskânın anlamını aktarıyor ve bilgilendiriyoruz. Tarım arazileri, bölgesel ve genel kısıtlamalar olan yerlerde tarla arazisi almakla, bizden alınacak yerlerin bambaşka ve alakasız şeyler olduğunu tek tek belgelerle izah ediyoruz" açıklamasını yaptı.  

AYRINTILI BİLGİ İÇİN :0212 425 31 67

YORUMLAR

  • 0 Yorum