Armodies Termal Park ;Sağlığı ve yatırımı birleştiriyor Deniz, orman, kaplıca…

Termal turizm alanındaki tecrübesini Armodies Termal Park ile taçlandıran Kuran Grup, projesinde deniz, orman, kaplıcasıyla misafirlerini ağırlıyor. Armodies Termal Park misafirlerini hem yatırıma hem sağlığa ve şifaya davet ediyor.

Armodies Termal Park ;Sağlığı ve yatırımı birleştiriyor Deniz, orman, kaplıca…

Termal turizm alanındaki tecrübesini Armodies Termal Park ile taçlandıran Kuran Grup, projesinde deniz, orman, kaplıcasıyla misafirlerini ağırlıyor. Armodies Termal Park misafirlerini hem yatırıma hem sağlığa ve şifaya davet ediyor.

Armodies Termal Park ;Sağlığı ve yatırımı birleştiriyor Deniz, orman, kaplıca…
10 Mart 2021 - 16:59

Kuran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kuran, “Alternatif turizmde talepler artıyor. Biz de belki de termal tesis inşasında rekor bir hızla yapıp bitirdiğimiz Armodies ile misafirlerimizi ağırlıyoruz. Çok özel imkanlarla Armodies Termal Park’tan yer alacak misafirlerimiz hem sağlıklarına hem de geleceklerine yatırım yapma imkanı bulacaklar” dedi.


Termal turizm alanındaki tecrübesini Armodies Termal Park ile taçlandıran Kuran Grup, tatil konseptinin tüm unsurlarını, termali, denizi, ormanı, doğayı içinde barındıran muhteşem projesiyle tatil hayallerini gerçeğe ve keyfe dönüştürüyor.Yalova Armutlu’daki doğa ve kaplıca turizminin tüm unsurlarını içinde barındıran Armodies Termal Park, Kuran Grup kalitesi, güvencesi, kalite konseptiyle turizm sektöründe ilklere imza atan proje olarak tarihe geçti  Kuran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kuran, Armodies Termal Park’ı belki de  rekor hızla bitirdikleri tesislerinde misafirlerini ağırladıklarını kaydetti. Bu devasa projenin yükümlülüğünü ve müşterilerinin kesinlikle hiçbir mağduriyet yaşamadan 5 yıldızlı hotel kalitesindeki tesislerinde tatillerini geçirdiklerini, Armodies’in her odasında bulunan kaplıca suyunu kullanabildiklerini, ayrıca ortak kullanım alanlarındaki havuzlarına girdiklerini kaydeden Kuran, “Turizm alanında sağlım ve şifa arayan misafirlerimiz Armodies Termal Park’a hayranlıklarını gizlemiyorlar. Böylesine muhteşem bir eseri ortaya koyduğumuz için biz de turizm sektörü adına, misafirlerimiz adına gurur duyuyoruz. 5 yıldızlı tesisimizde, 5 yıldızlı bir turizm ayrıcalığını yaşama fırsatını yakalayan kardeşlerimizin bizlere olan teveccühü ve gelen taleplerdeki ihtiyacı dikkate alıyoruz. Armodies Termal Park ile herkesin hayalini gerçeğe dönüştürüyoruz. Armodies Termal Park, turizm sektöründe misafirlerimizin memnuniyet ve güven konseptinin eseridir” dedi. 

 

Deniz, orman, kaplıca

 

Kuran, alternatif turizmde bir talep patlamasının yaşandığına dikkat çekerek, “Maalesef ülkemizde bu konseptte yatırım ve tesis sayımız çok az. Bizler Armodies’e başlarken bu açığı dikkate alarak, hem termal, hem sağlık, hem doğa, hem denizi birleştiren bir turizm potansiyelini ortaya koyduk. Tesisimiz kaplıcasıyla şifayı ve sağlığı getiriyor deniziyle farklı bir konsept oluşturuyor, ayrıca orman havası da misafirlerimize gençlik ve zindelik katıyor” diye konuştu. Bu nitelikteki bir projeyi en kısa sürede yaparak misafirlerinin hizmetine sokan Kuran Grup’un sektördeki güvenilirlik endeksini yukarılara çıkardığına dikkat çeken Fatihz Kuran, “Armodies Termal Park, Kuran Grup’un ustalık eseridir…Armodies Termal Park, turizmin yükselen ve öncü değeridir… Armodies Termal Park, hem sağlığınızı kazanacağınız, hem de turizmin tüm güzelliklerini aynı anda yaşayacağınız modern bir yaşam alanıdır. Armodies, İstanbul’a deniz otobüsüyle bir saatlik uzaklıkta, doğa, deniz ve kaplıca imkanlarıyla bezenmiş, tatilinizin keyfe, mutluluğa ve huzura dönüştüğü mükemmel bir adrestir” açıklamasını yaptı.

 

Termal turizmde yükselen değer: Armodies Termal Park

 

Kuran şöyle devam etti: “Armodies Termal Park, termal turizmin yükselen bir değer haline geldiği, bu konuda uzmanlarımızın teşvik boyutuyla herkesi yönlendirdiği, Armutlu kaplıca suyunun tüm şifalı içeriklerini bedeninizde ılgıt ılgıt hissedeceğiniz, tüm dertlerinizi ve kederlerinizi bırakacağınız bir sağlık üssü. Armodies Termal Park, kolay sahip olacağınız, hayatınız boyunca hiç bıkmadan bu güzellikleri yaşamak için gelmek için can atacağınız, her katındaki güzellikleri ayrı ayrı yaşayacağınız, manzarasıyla sizleri büyüleyecek, muhteşem mimarisiyle göz kamaştıran bir tesis. Armodies Termal Park, havuzları, saunaları, Türk hamamı, yüzme havuzları, restaurantı, kuaförü, planlanan marketleri, seyir terası, odalarındaki birbirinden güzel unsurları, televizyonlarından dünyaya açılan internet pencereleri, 2+1 dairelerindeki masaj koltukları, size özel olarak dizayn edilmiş gardropları, keyifli bir yemeği paylaşmak için oturacağınız masaları, bu yemeği yapmak için özel olarak hazırlanmış mutfak ekipmanları ile sizi güzelliklerle buluşturuyor. Armodies Termal Park, mükemmel mimarisiyle sektörde farkını hissetiren bir yapı. İhtişamıyla, muhteşem görüntüsüyle, devasa bina bloklarıyla, her katında özel olarak dizayn edilmiş, bir ailenin en huzurlu yaşayabileceği şekilde tasarlanmış, ferah odaları ve yaşam alanlarıyla mükemmel bir turizm değeri.  Hayal satmıyoruz… Maket satmıyoruz… Armodies Termal Park, mükemmel işçilikleri, iç ve dış dizaynlarıyla Türkiye’nin lider termal turizm değerleri arasına girmeyi başardı. Bu başarıda imzası olan tüm misafirlerimizi tebrik ediyoruz, bizlere olan destekleri ve bizlere güvendikleri için teşekkür ediyoruz.  Armodies Termal Park, lokasyonuyla cazibe merkezi olmayı başarıyor. Denize sadece 500 mt uzaklıkta, yanı başında ormanları, doğa içinde şırıl şırıl akan şelaleleri, mis gibi hem deniz hem orman havasıyla, sağlığınızın teminatı olmayı başarıyor” 

 

Ayrıcalık kazandıran güzellik

 

Armodies’i keşfeden ayrıcalıklı ailelerin tecrübe ve güvenini yansıtacak bu yeni projelerinin de turizm sektöründe bayrağı yukarılara taşıyacak bir nitelik arz edeceğini belirten  Kuran, “Tatil yaparken sağlığınızı kazanabileceğiniz, geleceğinize yatırım olarak değerlendirebileceğiniz Armodies Termal Park, muhteşem konsepti, marka gücü ve hizmet anlayışıyla, benzersiz lokasyonuyla sizleri 5 yıldızlı tatil ayrıcalığını yaşamaya davet ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın ve devre tatilinizi almak için bizimle hemen irtibata geçin, Nesiller boyu kullanacağınız, evlatlarınıza miras bıracakacağınız mükemmel bir yatırıma sahip olun” tavsiyesinde bulundu. Armodies ayrıcalığı farklı ve benzersiz bir tesis olarak sizi ağırlamaya hazır” diye konuştu.

 

Telefon: 0 212 451 0 444


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum