Altınevler yaz tatili için hazırlanıyor

Kuran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kuran, Altınevler’de yatırımcıların tatillerinin başlayacağı müjdesini vermişti.

Altınevler yaz tatili için hazırlanıyor

Kuran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kuran, Altınevler’de yatırımcıların tatillerinin başlayacağı müjdesini vermişti.

Altınevler yaz tatili için hazırlanıyor
10 Kasım 2021 - 23:21

Kuran, “Yapımı teslimata hazır hale gelen B1, B2, B3 ve B4 bloklarında doğalgazımız projemize bağlandı.  Diğer yandan su, telefon aboneliklerinin de müracaatlarını sağlayarak  bloklarımızı tamamen oturuma hazır hale getireceğiz. Teslimatı Mart-Nisan ayında gerçekleşecek B5, B6, B7 bloklarında çalışmalarımız ivedi şekilde sürüyor. B8, B9, B10 bloklar inşallah gelecek yıl bitirilerek yatırımcılarımıza teslim edilecek” diye konuştu.

 

Kuran, “ Armutlu, turizmin başkentidir. Altınevler, eşsiz bir proje olarak yatırımcılarımızı bekliyor. Deniz, orman, kaplıcayı buluşturan eşsiz lokasyonuyla Altınevler’de herkese uygun alternatif ödeme planlarımız var. Banka yok, kredi yok. Kuran Grup olarak, bize sunduğunuz ödeme planlarına göre uygun vadelendirmeler yaparak sizi bu muhteşem yaşam alanında, ömürlük, çocuklarınıza, torunlarınıza miras bırakacağınız hayallerinize kavuşturuyoruz. Büyükşehir’in gürültüsünden uzak, sessiz tatil özleminizi Altınevler ile gidereceksiniz. Burada yaş almayacak, yaşlanmayacaksınız” ifadelerini kullandı.
 
 

Kuran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kuran,  Altınevler’de yatırımcıların tatillerinin başlayacağı müjdesini vermişti. Kuran, “Yapımı teslimata hazır hale gelen B1, B2, B3 ve B4 bloklarında doğalgazımız projemize bağlandı.  Diğer yandan su, telefon aboneliklerinin de müracaatlarını sağlayarak  bloklarımızı tamamen oturuma hazır hale getireceğiz. Teslimatı Mart-Nisan ayında gerçekleşecek B5, B6, B7 bloklarında çalışmalarımız ivedi şekilde sürüyor. B8, B9, B10 bloklar inşallah gelecek yıl bitirilerek yatırımcılarımıza teslim edilecek” diye konuştu.


Kuran, “ Armutlu, turizmin başkentidir. Altınevler, eşsiz bir proje olarak yatırımcılarımızı bekliyor. Deniz, orman, kaplıcayı buluşturan eşsiz lokasyonuyla Altınevler’de herkese uygun alternatif ödeme planlarımız var. Banka yok, kredi yok. Kuran Grup olarak, bize sunduğunuz ödeme planlarına göre uygun vadelendirmeler yaparak sizi bu muhteşem yaşam alanında, ömürlük, çocuklarınıza, torunlarınıza miras bırakacağınız hayallerinize kavuşturuyoruz. Büyükşehir’in gürültüsünden uzak, sessiz tatil özleminizi Altınevler ile gidereceksiniz. Burada yaş almayacak, yaşlanmayacaksınız” ifadelerini kullandı.
 

 
BURADA YAŞLANMAYACAKSINIZ
 
Projelerinin en önemli özelliğinin deniz, orman ve kaplıcayı buluşturan emsalsiz özelliklerinin olduğuna dikkat çeken Kuran ”Hem denizden hem ormandan ılgıt ılgıt oksijen alacaksınız. Ortak kullanım alanlarımızda şifalı kaplıca, termal suyu olan havuzumuz olacak. Bildiğiniz gibi pandemi döneminde insanlarımız artık sağlıklı turizm konseptini arıyorlar. Çok kalabalık yerlerde değil, sağlıklarını koruyacakları, aynı zamanda sessiz ve doğayla baş başa kalacakları yerlerin özlemini çekiyorlar. Bu açıdan Altınevler, tercihlerini bu yönde kullanmak isteyen herkesin ihtiyacını karşılayan sağlık deposu bir proje olarak dikkat çekiyor” dedi.
Emsallerine gore avantajlı fiyatlarla yatırımcılara eşsiz fırsatlar sunduklarını vurgulayan Kuran,  “Bizim projemizin 3 km yakınında Emlak Konut’un farklı bir projesi var. Ama projemizin bu projeden fiyat farkı yüzde neredeyse 50-60’a ulaşıyor. Yan tarafımızda Türkiye’nin en büyük devremülk projelerinden birisi var. Buradaki projeyle de aramızda yüzde 50-60 fiyat farkı bulunuyor. Bu firkin ortaya çıkmasının nedeni: Öncelikle bankalarla çalışmıyor, kredi kullanmıyoruz, öz sermayelerimizi kullanıyoruz. Bu perspektiften kardayız. İnşaat yapımı, yani müteahhitlik hizmetlerini biz yürütmekteyiz. Bu açıdan da kardayız. Satış-pazarlama ayağını ise bendeniz Fatih Kuran acizane tek başıma yapmaktayım. Hem televizyon ekranlarında projemizin adım adım yükseldiği her aşamayı anlatarak, hem gazetelerde, hem internet sitelerinde haberlerimizin organizasyonunu gerçekleştiriyorum. Tüm bunları toplayarak proje daire fiyatlarımıza entegre ettiğimizde elbette fiyatlarımız otomatikman yüzde 50’ye kadar geriye kadar geldi. Kesinlikle şunu vurgulamak istiyorum: Yatırımcılarımız bu bölgede bulunan tüm enmsal projelerden çok daha avantajlı şekilde ve çok makul fiyatlarla sağlıklarını, hayalllerini satın alıyorlar. Etrafınıza bakın, denizin iyot kokusunu, doğanın sessizliğini hissediyorsunuz. Burada sabah başka güzel, akşam mehtabı ise bir başka güzel. Denize karşı kamelyalarımızda size özel hazırlanan şöminelerde ızgara yaptığınızı düşünün. Çay demlediğinizi, kahve içtiğinizi düşünün. Altınevler’in size sunduğu bu keyfin değerini büyükşehirlerde yaşayanların anlayabilmesi için bu eşsiz projeyi görmeleri gerekir” açıklamasını yaptı
 


KOMŞULAR ARIYORUZ
 
 Kuran, şöyle devam etti. “ Çok ünlü bir atasözümüz var: Ev alma komşu al diye.  Biz de birbiriyle muhabbet ehli olacak komşular arıyoruz. Projemizde gördüğünüz çardakları ey emeği göz nuru, tek tek yapıştırrdığımız taşlarla yaptık. Bunun yerine  tahtadan ve sıradan kamelyalar da yapabilirdik. Bizim amacımız nesiller boyu kalacak, insanların gözlerinin zevkini okşayacak güzellikler ortaya koymak, mimari çalışmalar gerçekleştirmek. Biz projemizin mimarisinde en ufak detayına kadar her şeyi ayrı ayrı planladık, gerçekleştirdik.  Bir çok projede büyük yeşil alanlar yapılıyor. Ama peyzajları ise monoton, sıradan, hiç bir güzelliği yok. Biz el işçiliğiyle, göze hitap eden, harika bir atmosfer hazırladık insanlarımıza. Diğer yandan projemizin hemen arkasında büyük bir hobi bahçesi kurduk. Burada domates , biber, salatalık yetişsin… Fatma teyzemiz ve onun dalında domates görmemiş oğlu-torunu gelsin yeşillikler içinde koparsın. Doğayı tanısın. Projemizin içinde üzüm bağları yapıyoruz, insanlar salkım salkım üzümleri alsınlar, yesinler. Çocuklarımız-torunlarımız karpuz ağaçta mı yerde mi yetişiyor, bilsinler. Büyükşehirlerde yaşayan çocuklar bir çok sebzenin nasıl yetiştiğini bilmiyorlar. Görmemişler. Dede-anneanne-babaanne torunuyla birlikte tatil yapsın, bu organik ortamda, nefis atmosferde, hobi bahçesinde ne olduğunu görsün.  Lüks sitelerin hiç bir önemi kalmadı. Zira lüks siteler size boğuyor, içine tıkılıp kalıyorsunuz. Bugün yaptığınız projenizin lokasyonu ve size sağlayacağı yaşam alanı öneml. Altınevler lokasyonu güneşi, doğası, ormanı, termali ile muhteşem bir lokasyon ve 60 bin metrekarelik yaşam alanı. ifadelerini kullandı.
 
ESNEK ÖDEME PLANLARI
 Altınevler projesindeki dairelerin fiyatlarının şerefiyeye gore değiştiğini kaydeden Fatih Kuran, “ Burada önemli olan konumuz şu: Vadelendirmede hiçbir sıkıntımız yok. Kendi bünyemizde vadelendirme yapıyoruz.  Misafirlerimiz kendi ödeme planlarını söylüyor, biz de onlara uyuyoruz. Tek amacımız burada kendimize komşular bulmak, nezih ortam içinde dostluklar kurmak, muhabbet ortamları oluşturmak.. Gerisi sadece teferruat. Yatırımcımız gelsin, bütçesine göre ödemesini yapsın, inşaat sürecine göre ödemesine devam etsin, bitirsin, otursun. Peşinat olarak şu kadar ödeyebilirim, gerisini şu taksitle ödeyebilirim. Bunun yanında “Evim, arsam, aracım var, onları takas edebilirim” diyebilir. Bizim için insanlarımızın burayı tercih ediyor olması önemlidir. “Evet, ben burada hayatımı geçireceğim. Torunum, akrabalarım bu güzellikler içinde bu yaşam alanı içinde olacağız” diyebilmesidir. “Denizi seyredeceğim, mehtabı seyredeceğim” diyebilmesidir. Fiyatlarla ilgili, ödemelerle ilgili her şekilde anlaşılır, el sıkışılır ve bu muhteşem lokasyonda, bu muhteşem güzelliklerin  sahibi olunur” dedi
 
ORTAK KULLANIM ALANLARINDA TERMAL SU
 

Altınevler’in ortak alanlarında kaplıca havuzlarının olacağını kaydeden Kuran sözlerine şöyle devam etti: “Biz Osmanlı Türk hamam kültürü olan bir milletiz. Su kültürü Avrupa’ya bizim ecdadımızla birlikte gitmiştir. Bunu unuttuk. Kaplıca bir tedavi yöntemidir. Kaplıca suyu topraktan geldiği için, topraktan gelen mineraller tam bir şifa deposu. Kaplıcada demir var, kalsiyum var. Dolayısıyla bizim hammaddemiz kaplıca. Kaplıcaya giren herkesin bağışıklık sistemleri kuvvetleniyor. Bundan sonra yaşantılarında hasta olma ihtimalleri minimuma iniyor. Covid-19 en çok kime zarar veriyor? Bağışıklık sistemi zayıf olanlara. Burada deniz iyotunu ciğerlerinize çekeceksiniz, kaplıcaya gireceksiniz. Hastalıklara kapılma ihtimaliniz de en aza inecek”
 
BAYANLARA ÖZEL VE AYRI PLAJ HİZMETİ
 
Kuran projelerinde bayanlar için ayrı bir plaj bulunduğunu, mahremiyetin her yönüyle sağlandığı plajlarında misafirlerinin gönül rahatlığıyla denize girebileceklerini, hassasiyeti olan misafirleri için Altınevler projesinin eşsiz bir hizmet sağladığını dile getirdi.
 
 
Esnek ödeme planları, size özel vadelendirmeler
 
Banka yok, kefil yok,,, Gayrimenkul ve araç takası
 
Kaplıcasıyla, doğasıyla şifa… Bayanlara ayrı plaj
 
TEL ve  WHATSAP Hattı: 0 532 732 68 13 
 
YURT DIŞI İRTİBAT TELEFONLARI: 9- 0 532 732 68 13 
 
www.altinevler.com

 
 
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum