AK Parti İstanbul'da 10 ilçede başkan adaylarını açıkladı...

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Tuzla, Şişli, Kartal, Güngören, Çekmeköy, Beylikdüzü, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik ve Ataşehir'de ilçe başkan adaylarını açıkladı.

AK Parti İstanbul'da 10 ilçede başkan adaylarını açıkladı...

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Tuzla, Şişli, Kartal, Güngören, Çekmeköy, Beylikdüzü, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik ve Ataşehir'de ilçe başkan adaylarını açıkladı.

AK Parti İstanbul'da 10 ilçede başkan adaylarını açıkladı...
23 Kasım 2020 - 17:51



AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak yaptığı açıklamada AK Parti'nin İstanbul'un 10 ilçesinde daha ilçe başkan adaylarını açıkladı. AK Parti İstanbul'da 12 ilçedeki kongresini tamamlamıştı. 
İşte o isimler;
TUZLA 
Tuzla İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Talha Tayfur İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi. 
ATAŞEHİR 
Ataşehir İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde İsmail Erdem İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi. 
PENDİK
Pendik İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Ali Şirin İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi. 
MALTEPE 
Maltepe İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Mehmet Karadeniz İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi. 
KÜÇÜKÇEKMECE
Küçükçekmece İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Recep Şencan İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi. 
ÇEKMEKÖY
Çekmeköy İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Akın İlhan İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi. 
GÜNGÖREN
Güngören İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Devran Yalçınkaya İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi. 
KARTAL
Kartal İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Ebubekir Taşyürek İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi.
ŞİŞLİ
Şişli İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Gökhan Yüksel İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi.
BEYLİKDÜZÜ
Beylikdüzü İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Mustafa Günaydın İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi. 
KONGRESİ TAMAMLANAN İLÇELER 
ÇATALCA
Çatalca İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Yusuf Aslan yeniden İlçe Başkanı olarak seçildi.
SİLİVRİ
Silivri İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Mutlu Bozoğlu yeniden İlçe Başkanı olarak seçildi.
BAKIRKÖY 
Bakırköy İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Tülin Mazlumoğlu yeniden İlçe Başkanı olarak seçildi.
FATİH 
Fatih İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Orhan Narin yeniden İlçe Başkanı olarak seçildi.
ESENLER 
Esenler İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Umut Özkan yeniden İlçe Başkanı olarak seçildi.
BAŞAKŞEHİR
Başakşehir İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Sebahatdin Kayas yeniden İlçe Başkanı olarak seçildi.
ARNAVUTKÖY
Arnavutköy İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Mustafa Candaroğlu yeniden İlçe Başkanı olarak seçildi.
ÜMRANİYE
Ümraniye İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde ise Mahmut Eminmollaoğlu yeniden İlçe Başkanı olarak seçildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum