Eminevim’den bir organizasyon daha

Elbirliği sistemi, ayni zamanda, güzel bir dayanışma örneği olan altın günü sistemini referans almıştır. Bu sistem değişik gelir grubunda bulunan insanlar arasında bir denge unsuru olmuş ve küçük birikimler ekonomiye kazandırılmıştır.

Eminevim’den bir organizasyon daha

Elbirliği sistemi, ayni zamanda, güzel bir dayanışma örneği olan altın günü sistemini referans almıştır. Bu sistem değişik gelir grubunda bulunan insanlar arasında bir denge unsuru olmuş ve küçük birikimler ekonomiye kazandırılmıştır.

Eminevim’den bir organizasyon daha
09 Kasım 2015 - 22:20

1990 yıllarında faizsiz finansman sisteminin yeterince gelişmemesi nedeniyle, faizli finansman kullanmak istemeyen insanlar için faizsiz ELBİRLİĞİ SİSTEMİNİ adı altında ve EMİN Otomotiv kuruldu. Elbirliği sistemi, ayni zamanda, güzel bir dayanışma örneği olan altın günü sistemini referans almıştır. Bu sistem değişik gelir grubunda bulunan insanlar arasında bir denge unsuru olmuş ve küçük birikimler ekonomiye kazandırılmıştır. Sosyal yönüyle de insanlar arasında bir destek mekanizması sağlamıştır.

Eminevim, Emin Otomotiv, Emin Enerji, Emin İnşaat, Emin Yat, Emin Tarim, Emin Hayvancilik gibi markaları bünyesinde barındıran Emin Şirketler Grubu, Eminevim Toplumun orta gelirli kesimine hitap eden projelerle, dar gelirli kesimi ev ve otomobil sahibi yapmayı amaçlayan, Elbirliği sistemi ile bugüne kadar 75 binin üzerinde teslimat yapan Eminevim Elbirligi ile nelerin başarılabileceğinin en büyük kanıtı. Avrupa Bölge Müdürlüğü onculuğunda sosyal çalışmalarını sürdüren Yasin Bozalp açıklamasında

Şu günlerde her zamanınkinde daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olduğu dönemlerdeyiz.   Yaşamı zevkli hale getirmek toplumun refah seviyesini yükseltmek cehaleti ve yoksulluğa karşı topyekûn çalışmalıyız. İş hayatının yoğunluğundan dolayı sevdiğimiz, fakat birlikte iş harici zaman geçiremediğimiz dostlarımızla farklı ortamlarda da birlikte olmayı güzel zaman geçirmeyi amaçlamaktayız. Yaşamın sosyal kesitlerini paylaşmayı, iş ortamına sevgi, saygı, hoşgörüyü taşımayı arzulamaktayız. Bu açıdan baktığımızda firmamız Katılımcılarına Temsilci dostlarına çeşitli aktiviteler düzenlemektedir. İşte bunlardan bazıları: yemekli sohbetler, geziler, piknikler, sinema, seminerler, tiyatro vs... sosyal yaşamda daha aktif hale gelmelerini sağlayarak, onların verimli ve üretken bir hayata sahip olmalarını hedefliyor.

 

Eminevim, Emin Otomotiv 17 Ekimde Eminevim Sefa köy yerleşkesinde yapacağı Yerli mali haftası tadında düzenleyeceğimiz Bayanlara Özel programımıza siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyacağız. ( Tüm temsilci ve katılımcı dostlarımızın eşleri, bayan yakınları davetlidir. )  Katılımda bulunacak Bayan dostlarımıza hediyelerimiz ve sürprizlerimiz olacaktır. Ayrıca Davetlilerimize misafirlerine Değerli sağlıklı yaşam koçu Sayın Fatma CANSIZ Hanım eşliğinde ücretsiz vücut analizi Kemik Kas ve Yağ ölçümü hediye edilecektir. *Büyük sürprizlerimizden bir tanesi de  Hint kınasında ün salmış Değerli sanatçı Özlem ÖZTAŞ hanımefendi katılımda bulunan bayan davetlilerimize ücretsiz kına yakacaktır. Daha iyi hizmet için hep birlikte başarmak için buradayız. Biz kocaman bir aileyiz...

YORUMLAR

  • 0 Yorum