Saadet Partisi'nin Küçükçekmece Meclis Üyesi adayı Mustafa Soydan, 31 Mart yerel seçimleri için sahada aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Her gün esnafla buluşarak, milli görüş belediyeciliğini anlatıyor ve Saadet Partisi'nin belediye yönetimi için destek istiyor.Soydan, 1974 yılında Erzurum'da dünyaya geldi. İlkokulu Erzurum'da tamamladıktan sonra ailesiyle birlikte İstanbul'un Bakırköy ilçesine göç etti. Orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra aile şirketi olan Öz Çağrı Elektrik Şirketi'nde çalışmaya başladı. Yaklaşık 20 yıldır Küçükçekmece'de ikamet eden Soydan, evli ve iki çocuk babasıdır.Soydan, geçmiş deneyimleri ve yerel yönetimdeki vizyonuyla Küçükçekmece'yi daha yaşanabilir bir şehir haline getirmeyi hedefliyor. Sahada yaptığı çalışmalarla halkın güvenini kazanmayı ve desteklerini almaya odaklanan Soydan, milli değerlere ve adalet ilkelerine dayalı bir belediyecilik anlayışını vatandaşlara aktarmayı sürdürüyor.
![](https://www.hicrethaber.com/images/files/2024/03/660492f20f4b2.jpg)
İnşaALLAH haydi Küçükçekmece artık milli görüş belediyeciliği ile tanışma vakti