Reklam
Reklam

Yeniden Refah Partisi Küçükçekmece İlçe Başkanı Şaban Yüksel kimdir.?

yeniden Refah Partisi Küçükçekmece ilçe başkanlığı İstanbul Küçükçekmece halkalı caddesindeki nazlı Düğün salonunda muhteşem bir atmosfere içerisinde ilçe Kongre’sini yaptı.

Yeniden Refah Partisi Küçükçekmece İlçe Başkanı Şaban Yüksel kimdir.?

yeniden Refah Partisi Küçükçekmece ilçe başkanlığı İstanbul Küçükçekmece halkalı caddesindeki nazlı Düğün salonunda muhteşem bir atmosfere içerisinde ilçe Kongre’sini yaptı.

10 Mart 2019 - 23:21
Reklam

Yapılan Kongreye Büyük İlgi Gözden Kaçmadı; yeniden Refah Partisi Genel merkez kurucular kurulu Mahmut Altınsoy, yeniden Refah Partisi İstanbul İl başkan yardımcısı Av.İbrahim Akyavuz,yeniden Refah Partisi İstanbul İl başkan yardımcısı Mustafa Özdal,yeniden Refah Partisi İstanbul İl başkan yardımcısı cihan Arısüt,yeniden Refah Partisi İstanbul İl başkan yardımcısı Faruk yıldız, yeniden Refah Partisi Avcılar İlçe Başkanı Muhammet kaya, yeniden Refah Partisi Büyükçekmece İlçe başkanı Orhan yiğit, yeniden Refah Partisi Beylikdüzü ilçe başkanı Ahmet bacaru,yeniden Refah Partisi Bahçelievler ilçe başkanı Fatih Eroğlu, yeniden Refah Partisi Ümraniye ilçe başkanı Mahmut Başak. AK parti Küçükçekmece ilçe meclis üyesi barış sert ve Nejat Öztürk, CHP Küçükçekmece Belediye Meclis Üyesi Cevdet Ateş, Saadet Partisi yönetim kurulu Bayram Boynukara,iyi Küçükçekmece ilçe Başkanı Fatma çolak , Büyük Birlik Partisi İstanbul İl Yönetim kurulu üyesi Kemal Bey ,Büyük Birlik Partisi küçükçekmce Belediye Başkan Adayı Hüseyin Dogan ve bir çok mahalle muhtarı  ve muhtar adayları katıldılar.
Milli Görüş Lideri ve eski Başbakanlardan merhum Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan liderliğinde kurulan ve II. Abdülhamid Han'ın torunlarından Kayıhan Osmanoğlu'nun da içinde yer aldığı Yeniden Refah Partisi il ve ilçelerdeki teşkilatlanma süresini tamamlıyor. Türk siyasetine hızlı bir giriş yapan,  46 il ve 200'e yakın ilçede teşkilatlanan Yeniden Refah Partisi Küçükçekmece ilçesi yaptığı kongresinde başkanlığa tüm delegelerin oyunu alan Şaban yüksel seçildi.Yapılan kongrede birçok siyasi parti STK lar ilgi gösterdi.
İstiklal marşının okunmasıyla başlayan programın, Açılış konuşmasını yapan yeniden refah partisi Küçükçekmece ilçe başkanı Şaban yüksel konuşmasında‘’Hepinizi saygı sevgi hürmet, muhabbetlerimle selamlıyorum, birlik beraberliğimiz daim olsun heyecanım gazamız mübarek olsun. Şükürler olsun Cenab-1 Allah bizleri bu dava ile Müşerref kıldı bizleri bu davanın hizmetkârları eyledi. bu en büyük lütuftur Bunun için Cenab-i Allah'a ne kadar şükür etsek azdır ve bütün Milli Görüşçüler olarak Cenab-i Allah'a şükrediyoruz ve Elhamdülillah diyoruz. Bizlere birer yol gösterici ve Elçi olarak gönderdiği başta Peygamberimiz (S.A.V) Efendimiz olmak üzere bütün elçilerine salat ve selam ederek sözlerimize başlıyoruz. Bu Davayı bizlere öğreten bizleri Milli görüşçü yapan. Merhum liderimiz Necmettin ERBAKAN Hocamıza ve bu Davaya hizmet etmiş Ahirete irtihal etmiş olan bütün Büyüklerimize Cenab-i Allah'tan gani gani rahmet diliyorum. Ruhları şad olsun mekânları Cennet olsun..Birinci 40 Yıldan sonra bizleri Ehveni Olmaktan kurtarıp ikinci 40 yılın startını veren Şerlerden doğruya yakın yanlışlardan bozuldu deyip bizlere istikamet gösteren harekâtının lideri Genel Başkanımız Dr. Muhammed Ali Fatih ERBAKAN Beyefendiye selam olsun. Her zaman yılmadan bıkmadan usanmadan gecesini Gündüzüne katarak Terleyeceğiz ama asla yorulmayacağız.
Muhatabı olan Davamıza Mücahit ve mücahideleri yetiştiren kıymetli hanımefendiler sizleri selamlıyorum
Cennet annelerinin yetiştirdiği imanlı inançlı ve Ahlaklı yarınlarımızın teminatı olan sevgili genç kardeşlerim sizleri selamlıyorum Hoş geldiniz.Davasına sadakatli hasbi Milli görüşçü Kıymetli
Beyefendiler, davetimize icabet eden siyasi parti Temsilcilerini stk muhtarlarımızı mı basınımızın güzide mensuplarını selamlıyorum diyerek konuşmasını sürdüren yüksel ‘’Yeniden Refah Partisi Olarak 1.Olağan Kongremiz bu Tarihi buluşmamız tarihin sayfalarına adını altın harflerle yazdıracaktır Allah'ın izniyle..
Salondaki bu heyecan bu coşku bu samimiyet ,Milletimizin görüşü Milli Görüşün Şahlanışının Habercisi
Olacaktır Allah'ın izniyle... Bugün Milletimize Ehveni Şerler yerine Hayrın kendisinin ortaya çıktığının müjdesini veriyoruz. Bugün Milletimize Çaresizlik Umutsuzluk, Alternatifsizlik döneminin sona erdiğinin Müjdesini veriyoruz. Bugün Milletimize Baba Ocağına dönüş döneminin başladığının Müjdesini veriyoruz.
Bugün bu salon da hep birlikte hep bir ağızdan Yeniden Refah'ın Vakti geldi diye
Milli Görüş'ün İkinci 40 yıl Şahlanışının Haykırıyoruz Hz. Âdem as dan kıyamete kadar sürecek Hak Batıl
Mücadelesinin yeni adımlarını atıyoruz. İzzet Onur ve saygınlığın sağlanacağı bir sistemin bir düzenin kurulması niyetiyle Hakkı üstün tutma Nefis terbiyesi ve Maneviyatçılar parolasıyla iyinin güzelin doğrunun Adaletin hâkim olması hedefiyle yola revan oluyoruz...Bizler;
Yaşanabilir bir Türkiye için Biz varız
Yeniden Büyük Türkiye için biz varız
Yeni Bir Dünya için Biz varız diyoruz...
İncirliği Kapatıp çekiç Güç'ü kovacak kadar
Cesaretli bir geçmişin mirasçılarıyız. Bizler Memurumuzun işçimizin maaşını bir senede 2
Misline, Emeklilerimizin maaşını bir yılda 3 katına çıkaracak kadar bereketli bir geçmişin Mirasçılarıyız.
Bizler Amerika'ya İsrail'le ve diş tehditlere rağmen Kıbrıs barış hareketini karar verecek kadar kararlı bir geçmişin mirasçılarıyız. Geleceğimizde aynen geçmişimiz gibi olacak. Bizler Yeniden Refah Partisi olarak Kavga için değil, Bizler Kinle Hasetle Hırsla Gelmiyoruz. Çatışma için İntikam almak için gelmiyoruz... Bizler yapılan Hayırlı hizmetleri takdir etmek, Bütün eksikleri tamamlayıp tamama erdirmek, Yakmak için yıkmak için kavga için değil, iyi hizmetleri yapanlara teşekkür etmek için geliyoruz. Yaşanabilir bir Türkiye Yeniden büyük Türkiye ve Yeni bir dünyayı Yeniden Refah Partimizle Kurmak için geliyoruz.
Kıymetli Milli Görüşçü kardeşlerim Aziz Misafirler
Temel Hedefimiz.
-Yaşanabilir bir Türkiye
Yeniden Büyük Türkiye
-Yeni bir Dünya Hedefidir.
Yaşanabilir bir Türkiye sadece başörtüsü sorununun
Çözülmesi ile sadece dindar insanlar devlet kademelerinde görev yapması inanç özgürlüğünün sağlanması ile değil özellikle dar gelirlilerin fakir fukaranın garip gurebanın geniş halk kitlelerinin refah düzeyini artırmasanız yaşanabilir bir Türkiye’yi tesis etmiş olmazsınız. Yeniden büyük Türkiye’nin ekonomi boyutu açısından ülkemizin içinde bulunduğu duruma baktığımızda ne görüyoruz. Diş borcu katlanarak artan ekonomisi yurtdışından gelen sıcak paraya bağımlı olan, para birimi güçlü ve istikrarlı olmayan diş ticaret açığı yıllık 80 Milyar dolar seviyelerine gelen bir ülkenin lider ülke olmasi,Yeniden Büyük Türkiye olması Mümkün değildir. Üretmeden Tüketme kazanmadan harcamanın Sonucudur. Özel sektörün vatandaşın ve kamu kesiminin Toplam borcunun 1 trilyon dolar seviyesine yaklaşması bir başarı değildir. Kamu Borcunun 2002 yılında 256 Milyar seviyesindeyken 2018 yıl haziran ayında kamunun borcu 1057 milyar tl ye çıkmıştır.
Özel sektörün 2002 yılında borcu 88 Milyar tl iken 2018 yılına gelindiğinde 3.150 milyar tl seviyesine gelerek son 16 senede 35 misli artış göstermiştir.Bundan daha vahimi 80 milyon vatandaşın hane Halkının bankalara olan tüketici kredisi ev kredisi kredi kartı borçları 2002 yılında 6.6 milyar tl seviyesindeyken 2018 yılına gelindiğinde 543 milyar tl olmuştur. Son 16 yılda tam tamına 90 misli artış göstermiştir.Hane halkının borcu Özel sektör ve kamu kesiminin Borcunu topladığınızda 900 milyar dolar seviyesinde borç batağına saplanmış bir Türkiye Yeniden büyük Türkiye olabilir mi? Devletiyle Milletiyle Özel sektörüyle 900 milyar dolar borç batağına saplanmış ve bu borçtan dolayı her sene 100 milyar doların üzerinde faiz ödeyen Yeniden Büyük Türkiye olabilir mi?
Yeniden Büyük Türkiye ancak bizimle olur..
Yeniden Refah Partisi İktidarında Yeni Bir Dünya
Konusunda dış politikada biz ne yapacağız
Diş politikamızın belirlenmesinde bütün dünyanın
Çektiği maddi ve manevi sıkıntıların müsebbibi olan Siyonizm mikrobuna karşı strateji belirleyeceğiz.
Eğer bunu gerçekleştirmezseniz insanlığın çektiği
Sıkıntılara çare olamazsınız İslam âlemi üzerinde oynanan kanlı oyunları engelleyemezsiniz.
Biz Yeniden Refah Partisi İktidarında  Dünya Siyonizm mikrobuna karşı ERBAKAN Hocamızın başlattığı D-B İslam birliği antibiyotiği ile başlayacağız..Biz Yeniden Refah iktidarında Siyonizm kuklası Amerika yönetimine Avrupa birliğine G-20 ye ve Sangay Beşlisine umut bağlamak yerine D-8 organizasyonunu
Kuruluşuna uygun şekilde çalıştıracağız ve geliştireceğiz. Bizler Yeniden Refah iktidarında Türkiye’mizi batinin Uydusu değil ,Türkiye’mizi layık olduğu yere getirerek İslam Âleminin lider ülkesi yapacağız İnşallah.
Bölgemize kan gözyaşı ve sömürüden başka bir şey Getirmeyen Amerika askerlerini Amerika yönetimini
Müslüman coğrafyalardan söküp atacağız Allah'ın izniyle. Nasıl ki 54.Hükümetin başbakanı Necmettin
ERBAKAN Hocamız Anadolu’nun bağrından çekiç güçü söküp attıysa bizlerde İslam coğrafyalarından Amerika askerlerini söküp atacağız Allah in izniyle.Çünkü bizler bir damla Mehmetçik kanını bütün Amerika bütçesine değişmem diyen ERBAKAN Hocanın temsilcileriyiz ;Bizler Yeniden Refah Partisi olarak Dünya Siyonizm Sadece slogan değil icra atlarımız ile en güzel şekilde ,Kıymetli Milli Görüşçüler Aziz misafirler
Mikrobunun tek ilacı tek antibiyotiğiyiz.Sözlerimizin sonuna verirken yeniden refah Partisinin yaşanabilir bir Türkiye, yeniden büyük Türkiye ve yeni bir dünya ilkelerini hedef edindiğini bu hedeflerin sadece millet için değil İslam âlemi ve bütün insanlık için önem taşıdığını belirtti.

2019/03/2019-03-10-23-38-45.jpg


Şaban YÜKSEL kimdir.?
1979 İstanbul doğumlu Aslen Aksaraylıdır. İlkokulu bitirdikten sonra İstanbul Fatih’te medrese eğitimine başladı, bu dönemde ortaokul ve liseyi tamamladıktan sonra Anadolu üniversitesi siyaset bilimi ve kamu yönetimini bitirdi.1999-2000 yıllarında üstün başarı belgeleri ile askerliğini bitirdikten sonra ticarete atıldı
 Milli Görüş camiasında değişik kademelerde hizmette bulundu,2013 Yılında kurulan Erbakan Vakfı’nın Aynı tarihte Küçükçekmece kurucu ilçe başkanı oldu 2014 yılında İstanbul yönetim kurulu üyesi,3.Bölge başkanı, İstanbul İl başkan yardımcılığı görevlerinde bulundu.2018 yılında Yeniden Büyük Türkiye platformu Küçükçekmece ilçe başkanı 2019 yılında Yeniden Refah Partisi Küçükçekmece kurucu ilçe başkanı oldu ve şuan halen ilçe başkanı olarak görev yapmaktadır.
Bekârlar Kasabası eşrafından 2004 Yılında trafik kazasında Vefat eden Ahmet Yüksel’in 5 çocuğundan ortancasıdır. Evli 3 çocuk babasıdır.
 
 
KAYNAK.HİCRETHABER.COM

YORUMLAR

  • 0 Yorum