Yeniden Büyük Türkiye liderliğinde Adil Düzen'e dayalı Yeni Bir Dünya kuruluyor!

Dünyanın en güçlü, sosyal ve şeffaf devletinin Türkiye - Yahudi zekalı Pelikan Örgütü! - İsrail'in Türkiye'deki ileri karakolu muhalefet! - “Tiyatro” demekten başka çareleri kalmadı!

Yeniden Büyük Türkiye liderliğinde Adil Düzen'e dayalı Yeni Bir Dünya kuruluyor!

Dünyanın en güçlü, sosyal ve şeffaf devletinin Türkiye - Yahudi zekalı Pelikan Örgütü! - İsrail'in Türkiye'deki ileri karakolu muhalefet! - “Tiyatro” demekten başka çareleri kalmadı!

Yeniden Büyük Türkiye liderliğinde Adil Düzen'e dayalı Yeni Bir Dünya kuruluyor!
16 Nisan 2020 - 09:26

ABD’yi kaybeden Siyonizm’in yeni karargahı olarak belirlenen Çin'in dünyanın başına bela ettiği virüs üzerinden dezenformasyon ve illüzyonlar çeviren küresel Siyonist medya ve akademiya Çin adına başarı hikâyeleri uyduruyor.


Sürekli ifade ettiğimiz gibi Siyonizm’in asıl hedefi, dünyayı komünist bir düzenle yönetmek.


İçimizdeki İsrailci medya ve akademiya da bu hedefin gerçekleşmesi için “üst akıl” dedikleri küresel Deccal için playback yapıp duruyor, Çin’i öve öve bitiremiyorlar…


Dünyanın en güçlü, sosyal ve şeffaf devletinin Türkiye olduğunu anlamak için Korona ile mücadele başarısına bakmak kâfi.


Dünyanın hiçbir ülkesinde Türkiye'deki gibi Sağlık Bakanı 2 günde bir alnının akıyla milletine, medyaya hesap veremiyor.


ABD'li yatırımcı Mark W. Yusko; “Devrilme noktasındayız. Doları tuvalet kağıdına çevirdik.” dedi. COVİD-19 ile birlikte küresel Deccal Siyonizm'in çökeceğini yerine Yeniden Büyük Türkiye liderliğinde Adil Düzen'e dayalı Yeni Bir Dünya kurulacağını hep ifade ediyoruz!


Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın; “Yaşadığımız koronavirüs salgınının ardından dünyada hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı açıkça görülüyor…” sözünü sıkk sık tekrarlaması öylesine değil!


Koronavirüs nedeniyle Türkiye'den sağlık malzemesi yardımı isteyen ülke sayısı 100'e ulaştı. An itibariyle 52'sine yardımlar ulaştırıldı.


Türkiye'nin dünyaya sağlık hizmeti ihraç eden lider ülke olması sadece bir sağlık başarısı olarak görülmemeli! Aynı zamanda siyasi, askeri, toplumsal ve ekonomik liderliğin de işaretidir!


COVİD-20 Kemalizm virüs taşıyıcılarının Türkiye ile kıyasladığı Japonya'da Osaka eyaletinde koruyucu ekipman yetersizliği nedeniyle halka çağrı yapılarak yağmurluklarının teslim edilmesi istendi!YAHUDİ ZEKALI PELİKAN ÖRGÜTÜ!


Yahudi Pelikan Örgütü tipik Yahudi zekasıyla milleti eşek yerine koyuyor! Bir yandan Soylu'nun istifasına atılan 2 milyon tweetin Davutoğlu'nun Trolleri olduğunu söylüyor. Sonra da; "Ahmet Davutoğlu bak gördün mü?
Millet sevdiğine nasıl da sahip çıktı"
 diyerek saydırıyor.

Peki, bunu yiyen AK Partili kaç kişi? Milyonlar…


Yahudi Pelikan Örgütü, Süleyman Soylu'ya Twitter'dan destek için atılan 2 milyon tweeti itibarsızlaştırmak için Ahmet Davutoğlu'nun trolleri diyerek iftira atan Pelikancılara sormak lazım; Madem Davutoğlu'nun 2 milyon trol ordusu var o zaman Gelecek Partisi'nin oy oranını niye diğerleri kısmında yayınlanıyor!


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun kellesini isterükçüleri Yahudi Pelikan Örgütü'nden Negahan Alçı, "Umutsuzluk" başlığıyla yazı yazmış ve AK Parti'ye yüklemiş. Demek ki İsrail'in Pelikan Örgütü ile AK Parti'yi ele geçirme projesinden umutlar tükenmiş!


İsrailci Pelikan Örgütü üyesi ve Asya Finans'tan milyon $'lik kredi kullanıcısı Negahan Alçı, köşesinde, "Umutsuzluk" diyerek AK Parti'den umudunu kesmişmiş... Senin gibi Kriptoların umutsuzluğu milletin umut kaynağıdır!İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEKİ İLERİ KARAKOLU MUHALEFET!


Başkan  Erdoğan'a düşmanlık için PKK'yı, YPG'yi, Esad'ı, HDP'yi, Yunan'ı, AB'yi, ABD'yi öven İsrail artığı melun kesim bunun adını muhalif olmak koyuyor! Ama Başkan  Erdoğan'ı desteklemeyi aynı Yahudi artıkları yandaşlık ilan ediyor! Devlete, millete ihanetin adı muhaliflik koyulmuş!Türkiye düşmanı fosseptik çukuru muhalefetin en büyük çıkmazı, Çin virüsü salgınında Rab ilan edinip tapındıkları Batı'nın hâli pür melalinin Türkiye'den çok ama çok kötü olması! Çünkü Batıyı kullanarak Türkiye'ye saldıramıyorlar!ABD'li The Hill gazetesi, “Türkiye, küresel koronavirüs savaşında kilit oyuncu olarak ortaya çıktı” baskılı haberinde Türkiye'ye övgüler dizdi! Kemalist Batı severler azapta... İlahları Batı, kötüledikleri Türkiye'yi övüyor!


İsrail'in Türkiye'deki ileri karakolu muhalefetin ne kadar denyo, andaval, angut ve moron olduğunu anlamak için şu gerçek yeterli sanırım. Düne kadar Şehir Hastanelerine israf/lüzumsuz diyenler bugün AK Parti'nin verdiği sağlık hizmetinin yetersiz olduğunu söylüyor!Hastalanan Kemal Kılıçdaroğlu'nu CHP'li vekiller Adana BŞBB Zeydan Karalar'ın yaptığı sahra hastanesine kaldıralım deyince, Kılıçdaroğlu kısık sesle, "Sakın yapmayın. Beni, Şehir Hastanelerindeki hekimlere emanet edin" dedi!


CHP'li İstanbul BŞBB Ekrem İmamoğlu halka çağrı yaparak zekatına ve fitresine talip oldu. Laikliği din düşmanlığı olarak algılayıp uygulayan Kemalizm söz konusu halkın parasına çökmek olunca İslam'ın emri olan zekat ve fitre ibadetine gericilik ve yobazlık demiyor, yani tamamen duygusal!


Milli Dayanışma Kampanyasına kırmızı görmüş boğa gibi saldıran COVİD-20 Kemalizm virüs taşıyıcıları; CHP İstanbul BŞBB İmamoğlu'nun zekât ve fitre talebine karşı niye dut yemiş bülbüle döndüler?


Ekrem İmamoğlu'nun halkın zekât ve fitresine talip olmasına şu açıdan destekliyorum. 1923 Taguti Kemalist rejim ürünü/imalatı çağdaş Bel'amlar tarikat ve cemaatlere zekât, fitre vermek ile İstanbul BŞBB'na vermek arasında bir fark var! İstanbul BŞB Başkanlığı tarikat ve cemaatlerden daha güvenli!


Düne kadar şehir hastanelerine israf deyip düşmanlık eden COVİD-20 Kemalizm virüsünün belediyesi Eskişehir, 15 yılda hizmet diye heykellere toplam 600 milyon harcamış!


“TİYATRO” DEMEKTEN BAŞKA ÇARELERİ KALMADI!


15 Temmuz FETÖ-NATO darbesine tiyatro diyenler; sözde Kurtuluş Savaşı tiyatrosuna neden kahramanlık destanı diyor? Çünkü o tiyatronun başrolünde kendileri vardı ve istedikleri gibi çalıp oynadılar!


15 Temmuz FETÖ-NATO darbesini milli derin devlet püskürtüp kontrolü altına alarak istediği gibi çalıp oynamaya başlayınca “tiyatro” demekten başka çareleri kalmadı!


*****Türk İHA ve SiHA'larınca desteklenen Libya UMH ordusu, İsrail'in bekçi köpeği Hafter'in teröristlerinin elinden 3 bin km toprağı geri aldı! Siyonist/Haçlı emperyalizm başında Çin virüsü belası var ey Hafter, başının çaresine bak bakabilirsen!
 
Mesud AKGÜL
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum