Millî Görüş Yeniden Büyük Türkiye vizyonudur

Gazeteci Zeki Geçkil, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla Siyonizm’in Çin’i dünyaya süper güç yapma planlarını yazdı, tespitlerini belirtti.

Millî Görüş Yeniden Büyük Türkiye vizyonudur

Gazeteci Zeki Geçkil, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla Siyonizm’in Çin’i dünyaya süper güç yapma planlarını yazdı, tespitlerini belirtti.

Millî Görüş Yeniden Büyük Türkiye vizyonudur
16 Nisan 2020 - 10:18

Siyonizm'in Çin'i süper güç yaparak küresel hâkimiyetini sürdürmesinin tek engeli Millî Görüş'ün Yeniden Büyük Türkiye vizyonudur

ABD Başkanı Trump küresel Siyonist medya ve akademiyaya bir türlü Çin Virüsü dedirtemedi! Uydurdukları Covid-19'da ısrar ettiler.

 

Çin'in dünyanın başına bela ettiği virüsten küresel Siyonist medya ve akademiya Çin adına başarı hikâyeleri uyduruyor.

 

Küresel Siyonist medya ve akademiya Çin'i tek süper güç yapmak için her şaklabanlığa yatıyor. Yeni dünya düzeni komünist olacak!

 

Yahudi tüccarın etek olmadı pantolon verelim kurnazlığını Siyonistler kapitalizm olmadı komünizmi getirelim şeklinde dayatıyor!

 

Siyonizm art arda 2 dünya savaşı çıkartıp 1945 Yalta Konferansında kurduğu BM düzeninde komünizmle kapitalizmi birlikte uyguladı.

 

Afganistan'ı işgal eden SSCB Mücahit Gruplara yenilince askeri gücü olan Varşova Paktı dağıldı, komünizm öyle çöktü.

 

ABD de işgal ettiği Irak'ta Cihatçı Gruplara yenilip büyük askeri ve ekonomik kayıplar vererek geri çekilince süper güç kalmadı.

 

Siyonizm ABD-SSCB ile yürüttüğü küresel hâkimiyetini sürdürmek için Çin'i süper güç yapıp komünist bir düzen kurmaya çalışıyor.

 

Siyonizm'in Çin'i süper güç yaparak küresel hâkimiyetini sürdürmesinin tek engeli Millî Görüş'ün Yeniden Büyük Türkiye vizyonudur.

 

SSCB'yi Afganistan'da, ABD'yi Irak'ta mağlup ederek Siyonizm'in Yalta Düzenini yıkan Cihatçı Grupları Erbakan örgütledi.

 

***

 

Erbakan'ın nasıl bir Türkiye bıraktığını dünya görmeye başladı. İllüzyoncu madya ve akademiya yüzünden milletimiz göremiyor!

 

**

 

KORONAVİRÜSÜN KİRİ VARSA SABUNU DA VAR

 

Koronavirüsün "kiri varsa sabunu da var" Bazı pislikleri yeryüzünden temizliyor, toprağın altına gömdürüyor.

 

Ulan koronavirüs! Eğer Yahudi'nin Millî Görüş'ün üstüne boca ettiği şu pislikleri de temizlersen var ya, adını tarihe yazdırırsın.

 

***

 

KEMALİST EĞİTİM

 

İçişleri Bakanının sokağa çıkma yasağı uygulaması hep eleştirildi. Kemalist eğitimin toplumu nasıl hayvanlaştırdığı konuşulmadı.

 

***

 

Kusurların olsa da Allah meziyetler ihsan ettiyse nefsinden bilmeden anlatmalısın. "Rab'binin nimetini durmadan anlat" (Duha-11)

 

***

 

NEFSİNİN EFENDİSİ OLUR

 

Allah'ın her istediğini, arzu ettiğini yaptığı kişi nefsine köle olur. Aksini yapar da kişi razı olursa nefsinin efendisi olur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum