Başkan Erdoğan “Ülkemiz Medya ve siyaset Virüslerinden de kurtulacaktır…”

Milli derin devlet Pelikan Örgütü operasyonunu püskürttü! Türkiye üstün ve esrarengiz bir kriminal akıl tarafından yönetiliyor! Kokuşmuş, bataklığa dönüşmüş muhalefet! Haydar Baş Koronavirüs’ten öldü!

Başkan Erdoğan “Ülkemiz Medya ve siyaset Virüslerinden de kurtulacaktır…”

Milli derin devlet Pelikan Örgütü operasyonunu püskürttü! Türkiye üstün ve esrarengiz bir kriminal akıl tarafından yönetiliyor! Kokuşmuş, bataklığa dönüşmüş muhalefet! Haydar Baş Koronavirüs’ten öldü!

Başkan Erdoğan “Ülkemiz Medya ve siyaset Virüslerinden de kurtulacaktır…”
16 Nisan 2020 - 10:12

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya verdiği destekten de anlaşılacağı gibi milli derin devlet Pelikan Örgütü operasyonunu püskürttü!


TRT genel müdürü ile adalet ve içişleri bakanlarını görevinden alma operasyonlarında avucunu yalayan Türkiye'deki İsrail Pelikan Örgütünün ömrü de gücü de sınırlı! Bu kadar operasyon çekip başarısız olursan sana operasyon çekerler!


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CB Erdoğan'ın onayıyla görevine döndüğüne göre AK Parti içinde, yandaş medyada ve bürokraside kümelenmiş Türkiye'deki İsrail Pelikan Örgütüne savaş açıldı demektir!


Başkan Erdoğan Erdoğan dünkü konuşmasında bu savaşın başladığına dair; “Ülkemiz medya ve siyaset virüslerinden de kurtulacaktır…” diyerek önemli işaretler verdi!


CB Erdoğan ile Pelikan Örgütü bu gidişle daha fazla AK Parti bünyesinde birlikte yaşayamazlar. Mutlaka savaş başlayacak. Herkes safını belli etsin!


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun istifa etmesi ve Başkan Erdoğan Erdoğan'ın kabul etmemesi sözde yandaş Pelikan Medyasını çok rahatsız etmiş. Pelikan medyasının olayı küçük puntolarla haberleştirmesi dikkatli gözlerden kaçmadı.


Yahudi Pelikan Örgütünün eskiden medyadaki ağırlığı ve sosyal medya trol ordusuyla AK Parti'nin en güçlü, yetenekli, kabiliyetli yöneticilerini Başkan Erdoğan Erdoğan düşmanı ilan edip itibar suikastı yaparak harcadığında destek veren AK Parti tabanı ve teşkilatının bu melun örgütü tanıması ve Soylu'yu yedirmemesi büyük kazanım!


İsrailci Pelikan Örgütü mensubu gazeteciler istifa etmesi için her şeyi yaptıkları Süleyman Soylu için önümüzdeki günlerde övgüler, methiyeler düzerlerse şaşırmayın! Çünkü takiye Yahudi'nin uzmanlık alanıdır!


Türkiye'deki İsrail medyası ve akademiyası şeamet tellalığı yaparak sadece 2 yasak gün için sokağa çıkarak cola, bira, içki, luppo, sigara için birbirini ezen dangozları değil de İçişleri Bakanı Soylu'yu suçlamaya devam ediyorlar.


Her girdiği seçimde milletten kötü dayak yiyerek %1'e demir atan İngiliz Temel, %50 milletin desteklediği AK Parti iktidarına millet adına sesleniyor. Ya otur oturduğun yerde de millet birde senin hezeyanlarınla uğraşmasın!


Ne demiştik? Takiye Yahudi'nin ustalık belgesidir! Pelikan Örgütü'nden ve FETÖ'nün operasyon gazetesi Taraf'tan kırma Hilal Kaplan bugün Sabah'ta Süleyman Soylu'ya güzelleme yapmış. Oysa sokağa çıkma yasağı için Soylu'yu idam eden kendisiydi!

TÜRKİYE ÜSTÜN VE ESRARENGİZ BİR KRİMİNAL AKIL TARAFINDAN YÖNETİLİYOR!
Sözde uygar dünyanın beşiği Batıda parası olmayanların, yaşlıların ölüme terk edildiği, toplu mezarlara gömüldüğü bir dönemde Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararına göre, koronavirüs hastası kişilerin tedavileri, sosyal güvencesi olup olmadığına bakılmaksızın Türkiye'de ücretsiz yapılacak. “Ne güzel devletimiz var hamdolsun!”


Türkiye'nin üstün ve esrarengiz bir kriminal akıl tarafından yönetildiğine bir örnek. Koronavirus tedavisinde dünyada kullanılan tek etkili ilaç olan Klorokin, Türkiye'de daha vaka yokken Sağlık Bakanlığınca tam 1 milyon kutu depolanmış!

KOKUŞMUŞ, BATAKLIĞA DÖNÜŞMÜŞ MUHALEFET!
İşte CHP'nin bölücü, ayrıştırıcı, iltimascı, yasakçı zihniyetine güzel bir örnek. Hani bu CHP'liler özgür/hür medya, bağımsız medya diyorlardı ya... İstanbul ve İzmir'de belediyelerin arabalarıyla ve belediye personelini kullanarak halka sadece Sözcü dağıttılar. Üstelik bedavaya. Çünkü parası belediye bütçesinden yandaş Sözcü'ye peşin ödenmişti!


Türkiye'nin gönderdiği 72 milyon TL yardıma rağmen KKTC'nin yavru CB Mustafa Akıncı, Rumların topu topu 35 bin TL'lik yardımına tav olmuş! Aynı kokuşmuş, bataklığa dönüşmüş muhalefetten Türkiye'de de var!

HAYDAR BAŞ KORONAVİRÜS’TEN ÖLDÜ!
İslam'ı irtica, Müslümanları gerici/yobaz, Allah'ın emirlerini doğma olarak niteleyen dış güçlerin truva atı İbn-i Bidoni Yılmaz Özdil, Korona’dan ölen yoldaşı Haydar Baş'ı; "Atatürk ilke ve inkılaplarının yılmaz savunucusu, tarikatla Kemalizm’i aynı potada eritebilmiş, Kemalizm’in  kılınçlaşan kalemi Haydar Baş  vefat etti. Atatürk kendisinden razıydı, biz de razıyız" diyerek andı!
Erbakan ve Milli Görüş düşmanı; Fatih Sultan Mehmet'e gavur; zalim Yahudi Nusayri Esad'a kahraman; Atatürk'ü de peygamber soyundan veli ilan eden Haydar Baş vefat etmiş... "Kişi sevdiğiyle birlikte haşrolunur” (Hadis-i Şerif)


SP kabuk yönetimi tabanı ve teşkilatını Milli Görüş'ten uzaklaştırarak Taguti Kemalist rejime yamadı. Fatih Erbakan'ın YRP'si ise tabanını ve teşkilatını Milli Görüş ambalajı altında yozlaştırdı! Bu yüzden SP ile YRP'nin bugün ortak cenazeleri var; Haydar Baş! Başınız sağolsun...


Kemalistlerin, CHP'lilerin, Esadcıların, BTP'lilerin, SP'lilerin ve YRP'lilerin cenazesi var. Haydar Baş vefat etti. Başınız sağolsun…
 
*****


Türkiye düşmanı Fosseptik çukuru Sabetayist bindirilmiş kıtaların bir asparagası daha ellerinde patladı! Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, "fabrikaların yoğun olarak bulunduğu İstanbul, Kocaeli, Bursa, Sakarya ve Tekirdağ illerindeki sanayi tesislerinin 10 gün süreyle faaliyetlerine ara vereceği" iddiasının gerçeği yansıtmadığını duyurdu.


*****
Türkiye destekli Libya UMH birlikleri, İsrail ve Batı'nın piyonu General Hafter’in eşkıyalarını cehenneme göndermeye devam ediyor! İsrail ve Batı ile kuklası Arap rejimler ise Türkiye'nin gücüne karşı çaresiz!


Mesud AKGÜL
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum