Rafet Orhan daha güçlü bir İstanbul Sinopspor için Sinop İş Adamları İle kahvaltıda bir araya geldiler

2020-2021 Futbol sezonunda Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL)‘inde mücadele edecek olan İstanbul Sinopspor’a eski başkanlar, yönetim kurulu üyeleri ve işadamları ile yapılan istişare toplantısında yönetime destek olunması konusunda fikir birliğinde bulunduklarını açıkladılar. O sene bu sene hep birlikte 3.Lig sloganı ile yola çıktı.

Rafet Orhan daha güçlü bir İstanbul Sinopspor için Sinop İş Adamları İle kahvaltıda bir araya geldiler

2020-2021 Futbol sezonunda Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL)‘inde mücadele edecek olan İstanbul Sinopspor’a eski başkanlar, yönetim kurulu üyeleri ve işadamları ile yapılan istişare toplantısında yönetime destek olunması konusunda fikir birliğinde bulunduklarını açıkladılar. O sene bu sene hep birlikte 3.Lig sloganı ile yola çıktı.

Rafet Orhan daha güçlü bir İstanbul Sinopspor için Sinop İş Adamları İle kahvaltıda bir araya geldiler
27 Eylül 2020 - 11:56

Bu yıl Bölgesel Amatör Lig (BAL) mücadele edecek İstanbul Sinop Spor Yönetim Kurulu Sinoplu İş Adamları ve kanaat önderleri ile bir araya gelerek İstişare toplantısı gerçekleşti.Florya Kaşıbeyaz da kahvaltılı istişare toplantısında İstanbul Sinopspor’ Yönetimi eski başkanlar, yönetim kurulu üyeleri ve iş dünyasından isimlerle bir araya geldi. 

Toplantıda konuşan İstanbul Sinop Spor Başkanı Rafet Orhan yaptığı konuşmada bir yıl önce göreve geldiklerinde önce BAL Ligi hedeflediklerini ve bu hedefi gerçekleştirdiklerini kaydederek bu yılda bu takımı 3.Lige çıkarmak için gerekli çalışmaları yaptıklarını belirterek başta yönetim kurulu olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür etti.Bu takım tüm Sinopluların takımı diyen Başkan Rafet Orhan, tüm Sinoplular dan ve kamuoyundan takıma destek istedi. Her geçen gün Sinopluların İstanbul Sinop Spor'a desteğinin arttığını kaydeden Başkan Rafet Orhan Almanya ve Avusturya temsilciliklerinin de oluşturularak yurt dışındaki temsilciliklerinin de faaliyete başladığını belirtti.

 Kahvaltılı istişare toplantısında katılımcılara seslenen İstanbul Sinopspor kulübü Başkanı Rafet Orhan, “Saygı değer dostlar. Bugün İstanbul Sinopspor bizi burada buluşturdu. Aslında her birimiz doğduğumuz yerlerle hiçbir zaman gönül bağımızı kopartamayız. Daha doğrusu, hiçbir zaman da kopartmayız. Çünkü Allah’ın insana vermiş olduğu fıtrat gereği, insan doğduğu yeri çok sever. İşte doğduğunuz yeri hatırlamanız için de gerçekten, hatırlamanın ötesinde daha fazla şeyler yapmanız gerekir. İşte bu buluşmalar da o vefanın gösterildiği en önemli anlardan biridir. Kulübümüze geçmişte başkanlık ve yöneticilik yapmış olanlara canı gönülden teşekkür ediyorum” diye konuştu. Bizler bu şehrin başarısı için varız. Ve yine bu şehri karşılıksız futbol sevgisini zirveye çıkarmak için varız. Bizlere kıymet verdiğiniz için ve önem verdiğiniz için,  istişare toplantısında renk kattığınız için, minnettarım ve sizlere teşekkür ediyorum. Her şey İstanbul Sinopspor Kulübü içindir” dedi.
 
İstanbul Sinopspor Başkanı yardımcıları Raşit Şahin, toplantıda mevcut durum hakkında bilgi verirken Kulübün mali ve sportif başarısının ele alındığı toplantıda kurumsal hafızasının geleceğe taşınmasında önemli, etkili olacak bilgiler paylaştı. Deneyimli yöneticiler tecrübelerini mevcut konuklara aktardı.
 
İstanbul Sinopspor yönetimi, mali konularda ve spor başarıda izlenmesi gereken yol hakkında da istişarede bulundu. Kulübün mali açıdan başarılı olduğu sportif başarı için de takıma ve yönetime desteğin devam ettirilmesi kararlaştırıldı. Bu yılın sloganı sene bu sene hep birlikte 3.Lig ” olarak belirlendi.
Toplantıda bilgi veren İstanbul Sinop Spor Futbol Şubeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Raşit Şahin'de transfer çalışmalarının bittiğini iddialı bir kadro kurarak çalışmalara başladıklarını belirtti.
Toplantıda Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürü ve İstanbul Sinop Spor Eski Başkanı Ramazan Aşçı, MHP Küçükçelmece İlçe Başkanı Seyfettin Tiryaki SİYAD Genel Başkanı Adnan Çeliker, SİNKON Genel Başkanı Bahattin Demircan, SEV Başkanı ve İstanbul Sinop Spor Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Coşkun, SİAD Genel Başkanı ve İstanbul Sinop Spor Başkan Yardımcısı Turgay Öztürk, KİTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve İstanbul Sinop Spor Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Üstünbaş, Türkiye Gazetesi Spor Yazarı Sadık Söztutan, İhlas Haber Ajansı spor  Müdürü Mustafa Karagöl, Sinoplu Gazeteci Mevlüt Yüksel, İstanbul Sinop Spor Teknik Direktörü Hüseyin Aydoğan, eski başkanlardan aynı zamanda yönetim kurulu üyesi Hüseyin Demirkol, İstanbul Sinop Spor Başkanvekili Nurettin Kara, Başkan Yardımcıları Mukadder Yıldırım, Adil Yıldız, Şaban Öztürk, Mustafa Ulu, SİYAD Başkanvekili Mustafa Civelek, İş Adamları Kenan Abalı, Zafer Şen,Mustafa Kara, Fehmi Öztürk Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Ünal, Emri Özcan, Hamit Maden, Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı ve İstanbul Sinop Spor Alt Yapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Metin Arslan, SİNKON İstişare Kurulu Başkanı Yusuf Özer, Gazeteciler Yılmaz Aktepe, Küçükçekmecehaber yayın yönetmeni Ahmet Çekin ve Şevket Maviş ve misafirler  de hazır bulundu.


Kahvaltılı toplantıda katılımcılar görüşlerini iletirken İstanbul Sinop Spor'a maddi manevi destek olma sözü verildi.
İstanbul Sinop Spor'a yeni sezonda başarılar dileyen katılımcılar her yerde maddi manevi İstanbul Sinop Spor'un yanında olduklarını belirterek tüm Sinoplulara da İstanbul Sinop Spor'a destek olma çağrısında bulundular.


KAYNAK::hicrethaber

YORUMLAR

  • 0 Yorum