İttihat ve Terakki kadroları nasıl oldu da Türkiye'yi kurtaran kahraman oluverdiler?

İzmirli Kabalist Haham Sabetay Sevi'nin dindaşları Sabetayist İttihat ve Terakki, 1923 T.C. rejiminde tek parti (CHP) diktası kurdular! - Hatırlatıp soralım; Kimdi?

İttihat ve Terakki kadroları nasıl oldu da Türkiye'yi kurtaran kahraman oluverdiler?

İzmirli Kabalist Haham Sabetay Sevi'nin dindaşları Sabetayist İttihat ve Terakki, 1923 T.C. rejiminde tek parti (CHP) diktası kurdular! - Hatırlatıp soralım; Kimdi?

İttihat ve Terakki kadroları nasıl oldu da Türkiye'yi kurtaran kahraman oluverdiler?
23 Nisan 2020 - 18:00

1920'de açılan ilk TBMM'si sarıklı/cübbeli Osmanlı ulemasından kuruluydu. 1923'te Cumhuriyetin ilanıyla açılan TBMM'nde ise frak giyinmiş ve ulema olmayan kişilerden kuruldu! Farkın nedeni neydi?


1920 TBMM'nin ulemadan kurulu vekillerin giyim ve kıyafeti; 1923 Cumhuriyet ilanından sonra 1934'te çıkarılan Kıyafet İnkılabı ile neden yasaklandı?


1911 Trablus'u, 1912 1. Balkan ve 1913 2. Balkan Savaşı’nı, 1914 1. Dünya Savaşı, 1918 Nablus Savaşını kaybeden Sabetayist/Masonik İttihat ve Terakki kadroları nasıl oldu da Türkiye'yi kurtaran kahraman oluverdiler?


2. Abdülhamid'e, "istipdatçı" diyen Sabetayist/Mason İttihat ve Terakki, 1923 TC rejimini kurduktan sonra İstiklal Mahkemelerinde devrim düşmanı diye 500 bin insanı sorgusuz/sualsiz astılar!


23 Nisan'ı Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ilan eden Batı'nın örtülü sömürgesi 1923 T.C. rejiminde 1929'da sadece İstanbul'da 3359 çocuk açlıktan ölmüştü!


"2. Abdülhamid muhalif medyayı yasakladı, kapattı" diyen Siyonizm işbirlikçisi Sabetayist İttihatçı zihniyet, 1923 T.C. rejiminde Takrir-i Sükûn ve Matbuat Kanunuyla tüm muhalif medyayı yasaklayarak farklı düşünceleri savunanlara İstiklal Mahkemeleri ile despotizm uyguladılar!


"Osmanlı'da halk yönetimde yok. Cumhuriyet ile hâkimiyet milletin oldu" diyen Yahudi Emanuel Karasso'nun öğrencileri Mason İttihatçılar, 1923 T.C. rejiminin ilk 15 yılında tek bir seçim bile yapmadılar!


"Osmanlı padişahlıktı, halkın yönetimde söz hakkı yoktu" diyen Sabetayist İttihat ve Terakki, 1923 T.C. rejimi sonrası yapılan devrimleri milletin onayına, tercihine sunmadılar. Devrimleri tek adam rejimiyle millete dayattılar!


"2. Abdülhamid muhalif siyasi partileri kapattı" diyen İzmirli Kabalist Haham Sabetay Sevi'nin dindaşları Sabetayist İttihat ve Terakki, 1923 T.C. rejiminde tek parti (CHP) diktası kurdular!


1909'da 2. Abdülhamid'i darbe ile deviren Siyonist Emanuel Karasso'nun talebeleri Sabetayist İttihat ve Terakki yönetimi 1911 ile 1918'e kadar 7 yılda Balkanları, Kuzey Afrika'yı, Filistin, Lübnan, Ürdün, Suriye Irak ve Hicaz Bölgesi’ni Siyonizm işbirlikçisi Haçlı Batı emperyalizmine teslim ettiler!


Hatırlatıp soralım; Kimdi?


Oldukça stratejik bir kurumun başında olmasına ve CB Erdoğan'ın, "Beynimin yarısı" diyerek övgüsüne mazhar olduğu halde, Erdoğan'dan habersiz görevinden istifa ederek AK Parti'den milletvekili olmak için aday adayı olan yüksek bürokrat kimdi?


15 Temmuz FETÖ-NATO darbesinden ivedilikle haberdar olup ilk iş olarak CB Erdoğan ile eski Başbakan Binali Yıldırım'ı haberdar etmekle mükellef stratejik bir kurumun başındaki bürokrat olmasına rağmen bu konuda bizzat Erdoğan ve Yıldırım tarafından, "bize bilgi verilmedi" denilerek suçlanan yetkili kimdi?


Kaşıkçı cinayetiyle ilgili sorumlu olduğu siyasi iradenin bilgisi dışında ABD ziyareti yaparak Kongre üyelerine bilgi verdiği ortaya çıkınca, konu hakkında gazetecilerin sorularına muhatap olan CB Erdoğan'ın, "Bilgim yok" diyerek temaslarını sahiplenmediği yüksek bürokrat kimdi?


*****


Medya: "Koronaviruse karşı verdiği savaşı kazandı ve Korona'yı yendi!" Hasta: "Yendim seni Korona!" "Allah şifa ve sağlık ihsan etti" diyen tek bir medya haberi ile bir hastaya henüz rastlamadım!


*****


Rusya, Libya'da sorunların çözümünün askeri değil diplomasi ve siyasi müzakereler olduğunu açıkladı. Yani Rusya, İsrail'in pinisi Hafter'e diyor ki, başının çaresine bak. Rusya, Türkiye'yi destekliyor!


*****


CB Erdoğan: "Türkiye, İkinci Dünya Savaşı'ndan beri ilk defa, küresel düzeydeki bir yeniden yapılanma sürecinin merkezinde yer alma fırsatı elde etmiştir." Erdoğan demek istiyor ki, Erbakan'ın Yeniden Büyük Türkiye liderliğine Adil Düzen'e dayalı Yeni Bir Dünya projesi kuruluyor!


*****


Fransız Yahudi gazetesi Le Monde: “Türkiye, yeni nesil SİHA'lar ile UMH'ne verdiği destek sayesinde güç dengesini Hafter aleyhine değiştirdi. TÜRKİYE'Yİ HAFİFE ALMAK BÜYÜK BİR HATAYDI!”


*****


İsrail'in Türkiye ile ilgili Esad rejiminden bir şey istemesi ve bunun reddedilmesi karşısında İsrail'in Şam'ı bombaladığını söylemiştik. İsrail, dün Suriye'yi bombaladı. Bugün Esad rejim ordusu ateşkesi ihlal edip İdlib'i bombaladı!


*****


İsrail'in Pençik Sistemi ile Türkiye'den devşirdiği Kemalistlerde Sessiz Hipoksi (Oksijen eksikliği) hastalığı semptomları tespit edildi!


Mesud AKGÜL
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum