İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Derin bir operasyondan kurtuldu!

Süleyman Soylu bir Pelikan operasyonuyla istifa etmek zorunda kaldı! Pelikan Örgütü hiç anlaşamadığı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan yağdan kıl çeker gibi bir operasyonla kurtuldu!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Derin bir operasyondan kurtuldu!

Süleyman Soylu bir Pelikan operasyonuyla istifa etmek zorunda kaldı! Pelikan Örgütü hiç anlaşamadığı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan yağdan kıl çeker gibi bir operasyonla kurtuldu!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Derin bir operasyondan kurtuldu!
13 Nisan 2020 - 11:13

Türkiye'deki İsrail'in FETÖ'den sonra ki yeni ambalajı Pelikan Örgütü hiç anlaşamadığı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan yağdan kıl çeker gibi bir operasyonla kurtuldu!


AK Parti'nin en yetenekli, kabiliyetli isimlerini kadrolaştıkları yandaş medya ile sosyal medya trol ordusuyla Başkan muhalifi ilan edip itibarsızlaştıran Yahudi Pelikan Örgütünün asıl hedefinde Başkan Erdoğan var! Umarım bu gerçek anlaşıldığında çok geç olmaz!


Türkiye'deki İsrail Pelikan Örgütü’nün elindeki medya gücüyle Başkan Erdoğan muhalifi ilan edip harcadığı kadrolarla iki parti kuruldu!


Gelecek Partisi ve Demokrasi ve Atılım Partisi kuruldu!


AK Parti teşkilatı, tabanı ve seçmeni Yahudi Barlas ailesi ile Soruscu Can Paker'in yönettiği Pelikan Örğütü tehlikesine karşı vurdumduymaz davranmaya devam ederse sadece Soylu'yu değil korkarım CB Erdoğan'ı da kaybedecek!


Yahudi Pelikan Örgütü’nün kontrol ettiği medyanın desteklediği Beraat Albayrak'ın; Başkan Erdoğan'ın İsrail'e One Munite diyerek bir daha gitmediği Siyonist platform 2020 Davos'a katıldığını unutmayınız!


15 Temmuz FETÖ-NATO askeri darbesi sonrası Başkan Erdoğan ile dönemin Başbakanı Binali Yıldırım'ın TV ekranlarında açıkça hedef yaparak suçladıkları Hakan Fidan hala MİT'in başında. Ama İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bir Pelikan operasyonuyla istifa etmek zorunda kaldı!Ergenekon ve FETÖ'den sonra Türkiye'deki İsrail'in yeni adı Pelikan Örgütü AK Parti içinde o kadar çok nitelikli kadroyu itibar suikastı ile harcadı ki sonunda sıra Şah'a gelecek!


Yahudi Pelikan Örgütü konusunda AK Parti'yi, tabanını, teşkilatını çok uyardık, ikaz ettik.

Pelikan Örgütünün İsrail'le iş birliğini her fırsatta deşifre ettik!Haber kanallarının tümü Süleyman Soylu'nun istifası sadece alt yazı olarak geçiyor! Bu demektir ki sokağa çıkma yasağı sonrası ortaya çıkan nahoş görüntüler bahanesiyle Soylu'yu hedefe koyan Türkiye'deki İsrailciler!İstifaya sevinen, neredeyse def çalıp oynayan hesaplara bir bakın, ne demek istediğimiz çok iyi anlaşılacaktır!Başkan Erdoğan, Soylu'nun istifasını kabul ederse AK Parti tabanı ve teşkilatında büyük bir moral ve motivasyon kaybı olacak! Etmezse, Yahudi Pelikan'in hedefinde Başkan Erdoğan olacak!Yahudi Pelikan Örgütu mensubu Sabetayist Cemil Barlas Süleyman Soylu'nun istifasına nasıl da sevinmiş!


Barlas yaptığı paylaşımda: “Soylu yasakla ilgili hatasını kabul etti. Şimdi o gece sokağa çıkanları aşağılamayı kesme zamanı. Ayrıca tümden sokağa çıkma yasağının topluma vereceği zararın virüsten çok olduğu da görülmüştür inşallah…” demiş!Türkiye'deki İsrail Pelikan Örgütü İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu istifaya götüren süreçte başrol oynadılar. İşte soylu aleyhine attıkları twetlerden bazıları:


Haşmet Babaoğlu: İki günü kurtaracağız derken iki saatte virüsü yaymasak bari :((


Fazıl Duygun: Bu ani sokağa çıkma yasağı hiç te iyi olmadı Sayın Cumhurbaşkanım. Şimdi millet panikte, yaşlı-genç sokaklarda. Hem, evde kal diyorsunuz, hem de böyle paniğe sebep olundu. Şu işi, daha önceden planlı yapamaz mıydınız?

Bütün tedbirleri çöpe attınız, şimdi maalesef.


Selman Öğüt: Kimi diyor ki gece 02.00'da ilan edilmeliydi. Kimi diyor ki iki hafta önce duyurulmalıydı. Ama böyle ilan edilmemesi gerektiği açık.


Hilal Kaplan: Sokağa çıkma yasağını uyguladığın dakikasında gece yarısı duyuracaksın. Başka türlü olmuyor, maalesef gördük. İzdiham görüntüleri sebebiyle en çok sağlık çalışanlarımızdan utandım.
Çocuğuna bir aydır sarılamayan, bulaştırmamak için evine gidemeyen, her gün ölümle yüz yüze gelen onlar. Bizi affedin.

Cem Küçük: Kafamızı duvarlara vursak yeridir.


Cemil Barlas: Bu yasak işi yanlış oldu. Millet aç kalmamak için kendini gece gece sokağa attı. Huzur rahat kaçıyor… sokaklar şu an keşmekeş…


Daily Sabah: Sabah gazetesinin İngilizce yayın organı Daily Sabah Soylu'nun istifa haberini duyururken: "İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Cuma gecesi 250.000 kişinin market ve fırınlara akın etmesiyle sonuçlanan, beceriksizce ilan edilmiş sokağa çıkma yasağının ardından istifa etti" ifadesini kullandı.

Yahudi Pelikan Örgütü’nün Soylu düşmanlığına kani oldunuz mu?


Takiye Yahudi'nin uzmanlık alanıdır!


Evet gece yarışına kadar gerçekleşenleri özetlemeye çalıştık. Sonrasında ne olduğuna gelince;
 
Türkiye'deki İsrail Pelikan Örgütü 3. Kez Milli Derin Devlet ve Başkan Erdoğan'dan veto yedi.

1- TRT genel müdürünün görevinden alınması.
2- Adalet Bakanının görevinden alınması.
3- İçişleri Bakanının görevinden alınması.


Üç girişimlerinde de fiyasko yaşadılar!


MHP lideri Devlet Bahçeli'nin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya verdiği destekten de anlaşılacağı gibi milli derin devlet Pelikan Örgütü operasyonunu püskürttü!


TRT genel müdürü ile adalet ve içişleri bakanlarını görevinden alma operasyonlarında avucunu yalayan Türkiye'deki İsrail Pelikan Örgütünün ömrü de gücü de sınırlı! Bu kadar operasyon çekip başarısız olursan sana operasyon çekerler!


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Başkan Erdoğan'ın onayıyla görevine döndüğüne göre AK Parti içinde, yandaş medyada ve bürokraside kümelenmiş Türkiye'deki İsrail Pelikan Örgütüne savaş açıldı demektir!


Başkan Erdoğan ile Pelikan Örgütü bu gidişle daha fazla AK Parti bünyesinde birlikte yaşayamazlar. Mutlaka savaş başlayacak. Herkes safını belli etsin!


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun istifa etmesi ve Başkan Erdoğan'ın kabul etmemesi sözde yandaş Pelikan Medyasını çok rahatsız etmiş. Pelikan medyası olayı küçük puntolarla haberleştirmiş!Yahudi Pelikan Örgütünün eskiden medyadaki ağırlığı ve sosyal medya trol ordusuyla AK Parti'nin en güçlü, yetenekli, kabiliyetli yöneticilerini Başkan Erdoğan düşmanı ilan edip itibar suikastı yaparak harcadığında destek veren AK Parti tabanı ve teşkilatının bu mel'un örgütü tanıması ve Soylu'yu yedirmemesi büyük kazanım!


İsrailci Pelikan Örgütü mensubu gazeteciler istifa etmesi için her şeyi yaptıkları Süleyman Soylu için önümüzdeki günlerde övgüler, methiyeler düzerlerse şaşırmayın! Çünkü takiye Yahudi'nin uzmanlık alanıdır!


Mesud AKGÜL
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum