Aslan düştüğü yerden kalktı!

Koronadan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Küresel düzen değişecek!" Peki, ne olacak? Erbakan’ın bir sözü ile ne olacağını söyleyelim; "Biz, 10 Osmanlı gücünde bir devlet kuracağız!"

Aslan düştüğü yerden kalktı!

Koronadan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Küresel düzen değişecek!" Peki, ne olacak? Erbakan’ın bir sözü ile ne olacağını söyleyelim; "Biz, 10 Osmanlı gücünde bir devlet kuracağız!"

Aslan düştüğü yerden kalktı!
13 Nisan 2020 - 14:25

ABD'li National İntereset, Türkiye'nin “İHA, SİHA ve Drone teknolojisiyle Ortadoğu'nun yeni süper gücü” olduğunu söyledi! Aslında dünyanın süper gücü diyecek ama terestlik yapıyor!


Dünya ülkeleri Korinavirus mücadelesinde kendilerine yardım eden Türkiye'ye teşekkür etmek için sıraya girmişken; Türkiye düşmanlığıyla DNA'sı tasarlanmış COVİD-20 Kemalist virüsler çöp bidonuna dönüşmüş beyinleriyle misyonlarını sürdürüyorlar!


Türkiye'deki oldukça köklü ve kadim İsrailci Yahudi yapılanması Korinavirus salgını bahanesiyle Türkiye ile İsrail'i yeniden yakınlaştırmak için düğmeye basmış görünüyor! İsrail'den Türkiye'ye güzellemeler yapılmaya başlandı bile!


Türkiye'nin İsrail'e sağlık malzemesi gönderdiği iddia edildi! Perşembe günü İsrail’den gelen 3 uçağın İncirlik üssünün güneyine inerek paketleri aldığı yazıldı. Bu doğruysa hiçbir sakıncası yok! Ancak bu tür alışverişleri malum mihrakların Türkiye-İsrail ilişkilerinin normalleşmesine argüman yapma çalışmalarına karşı uyanık olalım!


Türkiye'deki İsrail Kemalist medya ve akademiyası Koronavirüs ile ilgili yabancı ülkelerde yaşanılan insanlık dışı uygulama ve aksaklıkları adeta Türkiye'de yaşanmışçasına haber yaparak Türkiye düşmanlığına devam ediyor!


Koronavirüs ile mücadelede izolasyon ve karantina çok önemli. Ancak Türkiye'nin izolasyon uygulayarak karantina altına alması gereken asıl salgın ülke ve millet düşmanı COVİD-20 Kemalizm virüsü ve taşıyıcılarıdır!


Millet olarak COVİD-20 Kemalist Sabetayist virüsüne ve süper taşıyıcılarına karşı izolasyon uygulayarak karantina altına almaz, aramıza mesafe koymayı başaramayıp ikili diyaloğumuza devam edersek huzur ve saadet bulmamız imkânsız!


Erbakan'ın Yeniden Büyük Türkiye vizyonu kapsamında AK Parti'nin 1,5 milyar $ harcadığı Başakşehir İkitelli Şehir Hastanesinin yolunu bile yapamayacak kadar millet düşmanı CHP zihniyetinin ülkeyi yönetmesi doğal felaketlerden, virüs salgınlarından daha tahripkâr bir tehlikedir!


MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Atatürk'ün kurduğu CHP'nin, terör örgütü PKK'nın siyasi kanadının hamisi, teröristlerin hadimi haline geldiğini belirterek, "Cumhuriyet tarihine geçecek ‘büyük bir politik skandal’ ve ‘devasa bir utanç levhası” ifadelerini kullandı.


Siyonizm'in 1000 yıllık Selçuklu/Osmanlı İslam medeniyetini yıktırdığı dönemin süper gücü İngiltere'ye Türkiye'den bir askeri kargo uçağıyla sağlık malzemeleri gönderildi! Yani aslan düştüğü yerden kalktı!


İnsanlığın geleceğiyle ilgili Siyonizm'in planladığı kıyamet senaryolarının spikerliğini yapmayı ilim, bunların propagandasını yapmayı da topluma hizmet zanneden Hakk’tan nasipsizlerin (Ertan Özyiğit, Abdullah Çiftçi, Ramazan Kurdoğlu v.d.) ekranlardaki goygoyculukları kimseyi umutsuzluğa düşürmesin. Zaten Siyonizm'in istediği de bu!


Türkiye'deki İsrail, yoğun gayretlerine rağmen sokağa çıkma yasağının uygulanmasında avucunu yalayınca yeni bir provakasyon için; #ÖdemeYapmıyoruz hashtag'i ile devlet-millet dayanışmasına sabotaj için düğmeye bastı!
 
İsrail'in Sözcüsü ve Atatürk tüccarlığı ile köşeyi dönmüş Sözcü'nün işportacı yazarları İbn-i Bidoniler, Milli Dayanışma Kampanyasına ne kadar bağış yaptılar? Malum 2500 TL'ye 1881 kitap satışından trilyonlar cebe indirildi!


Kanalizasyon şebekesi kültür ve sanat camiası mensupları oynadıkları reklam filmleri, konserler ve dizilerden milyon $ para kazanıyorlar! Milli Dayanışma Kampanyasına kim ne kadar katkı sağladı açıklansın!


Herkesin ağzında sakız olmuş bir fenomen cümle var! "Koronadan sonra hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Küresel düzen değişecek!" Peki, ne olacak? Erbakan’ın bir sözü ile ne olacağını söyleyelim; "Biz, 10 Osmanlı gücünde bir devlet kuracağız!"
 
Mesud AKGÜL
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum