Güldaş Grup Etzade Yeni Şubesi Hizmet Açtı

Güldaş Grup Etzade Yeni Şubesi Hizmet Açtı

27 Mart 2019 - 23:55

Hizmet sektöründe önemli markalarından biri olan; Güldaş serüveni 1980 yılında Erzurum'un Horasan ilçesinde başlayarak Eyüp Sultan'da, Avşa Adası'nda bir tesis kuran sonrasında, 2001 yılında ise Arnavutköy'de Türk mutfak kültürünün çok önemli, farklı, lezzetli bir değeri olan kuyu kebabı ile Nokta Tesisleri hizmette sunarak, Arnavutköy’de güzel şeyler oluyor sloganı ile,Etzade Et ve Mangal, Köfteci Kara ve Nokta Besicilik ve bugün  Etzade yeni şubesi ile İstanbul’luların hizmetine sunmuş oldular.

           Güldalş Grup,bünyesinde bulunan Etzade doğa ile baş başa Et ve Mangal tesisinin ikinci şubesini Arnavutköy , Tayakadın ve İstanbul Havaalanı yolu üzerinde görkemli bir açılış töreni ile hizmete açtı.
Etzade açılışını Arnavutköy Kaymakamı Ahmet Odabaş, Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, CHP İstanbul Milletvekili Özgür Karabat’ın yanı sıra sanatçı hakkı bulut gelen konuklar arasında yer aldı.
              Etzade açılışı öncesi Ali Ulvi Uzunlar, hayır ve bereket duası okudu. Açılış sonrası doğa ile baş başa nezih bir ortamda misafirlerini ağırlayan Sami Gül, açılışa katılanlara hitaben gerçekleştirdiği konuşmada “Arnavutköy’de Nokta Tesisleri, Etzade, Köfteci Kara markaları ile güzel işler başardık. Ne yaparsak yapalım kaliteden, güler yüzlü ve kusursuz hizmet anlayışından asla ödün vermedik. Bugünlere gelmemizde emeği olan başta hacı babam ve kardeşlerim olmak üzere siz güzel insanlara ne kadar teşekkür etsem azdır” ifadelerini kullandı.
                 Güldaş Grup, bünyesinde bulunan Etzade, töreninde konuşma yapan Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, konuşmasında; “Hizmet sektöründeki kalitesini ispatlamış olan Güldaş Grup yeni bir yer, yeni bir heyecanla yeniden yola koyuldular. Kardeşler ve başlarında da hacı babaları olmak üzere Arnavutköy’ümüze yeme-içme sektöründe önemli bir hizmet sunuyorlar. İşletmecilik konusunda kendilerine çok güveniyoruz. Açılışını gerçekleştirdiğimiz yeni işletmemiz hem Arnavutköy’ümüzün tanıtımına hem de kendi işletmecilik alanlarında daha bereketli bir mekanı açıyorlar. İnşallah sayıları çoğalsın” dedi.
                  Arnavutköy Kaymakamı Ahmet Odabaş, Arnavutköy’ün hızlı bir gelişim süreci içerisine girdiğini söyleyerek başladığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Böyle bir tesisin açılması bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. İşletme sahiplerine bol kazançlar dilerken, bu tesisin de Arnavutköy’ümüze hayırlı olmasını diliyorum.” dedi. Etzade açılışa gelen misafirlerine ikramlar yapıldı. Erzurum halkoyunlar misafirlere doyumsuz yöresel oyunları sergilediler.
           Gurup güldaş; Ticari faaliyetlerini sağlık,güven,lezzet ve kaliteye verdikleri önemden dolayı restaurantları ;Nokta besicilik çiftliğinde uzman veteriner hekim kontrolünde küçük ve büyük baş hayvan yetiştirip İslami kurallara uyarak kesilen hayvanları, her biri alanında uzman kebap ustalarınca hazırlanarak müşterilerin beğenisine sunmaktadır. Bundan 20 yıl önce Anadolu da hep iyi bir amaç için birlikte kararlıca başlayan hizmet serüveni. İstanbul gibi anakent bir şehirde kaliteden ödün vermeden sağlıklı,temiz,şeffaf bir hizmet vermekte olan Gültaş Yönetim Kurulu Başkanı Sami Gül,hicrethaber.com yaptığı açıklamasında ‘’Geçmişimiz çok uzun değil ama heyecanımız ve farklı olan konseptlere olan arzumuz bizi bu mekanı açmaya yönlendirdi. Aylarca süren mimari süreç müşterimize sadece en iyisini sunmak, Ağzınızı sulandıran lezzetler en iyi maharetli ustalarımız, müşterilerimiz yemeğini gönül rahatlığı ile yerken, Çocukları hoş vakit geçirmesi için yapılan özel alanlar, Ailece ve sevdikleri ile birlikte hoşça vakit geçirebilecekleri bir mekândır. Müşterilerimiz için her detayı düşündük…
                 Yemekten sonra restoranımızda vakit geçirmeniz için yemekten sonra özel sunumu ile semaver ikram ediyoruz. Siz yemek yerken çocuklarınız oyun parkımızda eğitimli personelimiz gözetmenliğinde oyun oynayabilir. Grup olarak geldiğinizde Mekânımız sıcak atmosferi ve farklı dekorasyonuyla İsterseniz toplantılarınızda, isterseniz özel günlerinde profesyonel kadromuz ile müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.
Şehre uzak kaçamak mı yapmak istediniz?
Kır düğünü için mekân arayışında mısınız?

                Çocuğunuzu temiz hava alabileceği aynı zamanda eğlenebileceği bir yere mi götürmek istediniz?
İşte Etzade bunların hepsine cevap veriyor. Yapmanız gereken tek şey arabanıza atlayıp Arnavutköy’e doğru yol almak.
           Peki, menüde neler var?
         Köfte, antrikot, çöp şiş, kuzu şiş, dana bonfile, dana biftek, Adana, Urfa kebap. Et yanında kiremitte fırın mantar, közde patlıcan, süzme yoğurt, gavurdağı salata masayı şenlendirecek lezzetlerden. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte hoşça vakit geçirebileceğiniz bir mekân, Kısaca yaptığımız her şey sadece sizin keyifli saatler geçirmeniz içindir.
           2 bin kişiye hizmet verecek, içerisinde çocuk oyun alanları, mini hayvanat bahçesi, yürüyüş alanları bulunan orman ve doğanın muhteşem atmosferi ile doyumsuz lezzetler sunacak olan Etzade, farklı ve yeni lezzetler arayanlar için şehrin gürültüsünden, stresinden ve boğucu özelliklerinden kaçmak, dinlenmek ve nefis bir mekân sizleri bekliyor.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum