Fuzul Ev'den Enflasyonla Mücadeleye Destek

Türkiye’ye karşı son dönemde uygulanan faiz ve döviz lobisi, yerli ve milli tasarruf modeline olan ihtiyacı artırdı.

Fuzul Ev'den Enflasyonla Mücadeleye Destek

Türkiye’ye karşı son dönemde uygulanan faiz ve döviz lobisi, yerli ve milli tasarruf modeline olan ihtiyacı artırdı.

Fuzul Ev'den Enflasyonla Mücadeleye Destek
22 Haziran 2019 - 21:43

FuzulEv, tasarrufa dayalı geliştirdiği model ile Türkiye’de 27 yıldır faizsiz, kredisiz, vade farkı ödemeksizin insanların ev hayalini gerçeğe dönüşmesine katkı sağlıyor. Bu kapsamda enflasyonla mücadele programı kapsamında başlatılan indirim kampanyasına destek vererek insanların ev sahibi olabilmeleri için organizasyon ücretinde yüzde 15’e varan indirim oranında kampanya başlattı. Yılsonuna kadar geçerli olan kampanyadan ev hayali kuran herkes yararlanabilecek.Türkiye’ye karşı son dönemde uygulanan faiz ve döviz lobisi, yerli ve milli tasarruf modeline olan ihtiyacı artırdı.
FuzulEv, tasarrufa dayalı geliştirdiği model ile Türkiye’de 27 yıldır faizsiz, kredisiz, vade farkı ödemeksizin insanların ev hayalini gerçeğe dönüşmesine katkı sağlıyor. Bu kapsamda enflasyonla mücadele programı kapsamında başlatılan indirim kampanyasına destek vererek insanların ev sahibi olabilmeleri için organizasyon ücretinde yüzde 15’e varan indirim oranında kampanya başlattı. Yılsonuna kadar geçerli olan kampanyadan ev hayali kuran herkes yararlanabilecek.


FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı kapsamında başlatılan kampanyayı FuzulEv olarak biz de destekliyoruz. FuzulEv olarak tasarrufa dayalı geliştirdiğimiz model ile Türkiye’de 27 yıldır faizsiz, kredisiz, vade farkı ödemeksizin insanların ev hayalini gerçeğe dönüşmesine katkı sağladığımızı gururla belirtmek isterim. Ülkemizin ekonomik ve toplumsal kalkınmasına katkı sağlayacak her önemli adımda desteğimizi sunmaya hazırız. Bu sistemin sağlıklı işleyebilmesi için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmekten çekinmiyoruz. Her zaman olduğu gibi halkımızın ve devletimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Bu dönemde tüm sektör temsilcilerinin milli ekonomiyi desteklemesiyle birlikte enflasyonla mücadelemizi kazanacağımıza inanıyorum. Ülke olarak birlik ve beraberlik içinde her zamankinden daha fazla çalışmalı ve kendinden emin adımlarla yolumuza devam etmeliyiz’’ dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum