Dr Şeref Menteşe ;İktidarın İslam'a Verdiği Zararı kimse vermedi

yeniden Refah Partisi Genel Başkan yardımcısı Dr Şeref Menteşe sosyal medya hesabında AkParti ve MHP iktidarına sorular sordu ve cevaplamasını bekliyorum diyerek hodri meydan dedi.

Dr Şeref Menteşe ;İktidarın İslam'a Verdiği Zararı kimse vermedi

yeniden Refah Partisi Genel Başkan yardımcısı Dr Şeref Menteşe sosyal medya hesabında AkParti ve MHP iktidarına sorular sordu ve cevaplamasını bekliyorum diyerek hodri meydan dedi.

27 Mayıs 2020 - 09:25

Akparti ikdiarı “Dindar nesil oluşturacağız,” “Müslümanların önünü açacağız,” “bazı köşeleri kapıp yumuşak bir geçişle İslam toplumunu kuracağız” vaatleriyle Müslümanlardan aldıkları oylarla, hükümet oldukları günden bugüne kadar ki istatistiklere bakıldığında karşımıza vahim bir tablo çıkıyor


yeniden Refah Partisi Genel Başkan yardımcısı Dr Şeref Menteşe sosyal Medya hesabında '' İstanbul sözleşmesi neden imza attınız ?.hiç bir sol partini yapmaya cesaret edemediğini siz yaptınız .sizler 83 milyon vatandaş ile dalga geçtiniz .Milliyetçilik adı altında ülkü sevdasını çöpe attınız .AKP’nin 18 yıllık iktidarındaki en derin ve sinsi tahribatı yaptınız.Hiçbir dönemde yapılmadık kadar ahlaki ve ailevi dejenerasyon yaşanmaktadır. zina suç olmaktan çıkardınız.Zina yapanlara verilen cezanın kaldırılmasından sonra, AB’nin baskısıyla eşcinselliğin meşrulaştırılması ve yaygınlaştırılması yolunda adımlar sizin ikdiarı döneminde atılmıştır.hata dernekler kurulmuştur.''

Menteşe devamında ''insanımzda Korku ve panik durumu var .Çunku bir yakını veya evlatı her hangi bir kurumda görev yapıyorsa sistem O insanları korkutmak üzerine adeta kurulmuş.birçok İslamî kesimde sistemle mücadele, yerini pastadan pay alma kavgasına bıraktı. Bunların Müslüman kesime verdikleri en büyük zararlardan biri İslam’ın dava, bâtıl sistemle mücadele ve muhalefet yönünü bitirmek olmuştur denilse yeridir. Eskinin sistem muhalifi birçok İslami kesimi AKP’nin çatısı altına girdi, kendilerine verilen rolün dışına çıkmadan bir süre sonra parti metodu içerisinde erimeye başladılar.

Türkiye’de. AK Parti iktidarı kadar İslam’a ve Müslümanlara zarar veren bir iktidar hiç olmadı. 

AKP döneminde Müslümanların çok rahatladıklarını ve fazlasıyla seküler olduklarını düşünüyorum. Dünyevileştiler ve on Sekiz sene önceki o İslami şuuru kaybettiler.şimdi çorap değiştirir gibi  gençlerimiz din değiştirmekte bunu sorumlusu kim acaba?
Menteşe ;Nasılkı CHP dersimde alevileri katletti ve aleviler hala CHPye OY vermelerini anlamadığını gibi şimdi ise Ak parti iktidarında İstanbul sözleşmesi imzalandı ehli sünnet vel cemaatler niçin hala iktidarın yanında olmasını nedeni nedir? Domuz eti kasaplıkta neden satmasına izin verdiniz?
Bu memleketin yakasında düşün bu memleketin eğitimi, ekonomi,kültürü var yeter artık

YORUMLAR

  • 0 Yorum