Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA ) Küçükçekmece ilçe Teşkilatı Çalışıyor

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA ) Küçükçekmece Teşkilat mensupları ile esnaf ziyaretleri yaparak STK'ları ziyaret ederek küçükçekmece halkını dinliyor ve alanda stant çalışmasıyla Küçükçekmecelilere buluşmaya devam ediyor.

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA ) Küçükçekmece ilçe Teşkilatı Çalışıyor

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA ) Küçükçekmece Teşkilat mensupları ile esnaf ziyaretleri yaparak STK'ları ziyaret ederek küçükçekmece halkını dinliyor ve alanda stant çalışmasıyla Küçükçekmecelilere buluşmaya devam ediyor.

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA ) Küçükçekmece ilçe Teşkilatı Çalışıyor
07 Eylül 2021 - 14:38

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA ) İstanbul İl Başkanlığı 5 Aralık'ta İstanbul'daki 12 ilçenin kurucu ilçe Başkanını kamuoyuna duyurmuştu. Bu ilçelerden biri olan Küçükçekmece'de Kaan Engin Özaydemir ilçe Teşkilatını kurmakla görevlendirildi. Özaydemir atamanın ardından Sefaköy Kartaltepe Mahallesi Halkalı Caddesi lokasyonunda ilçe merkezi için bir daire kiralayarak çalışmalarına başladı.Deva Partisi Küçükçekmece İlçe Teşkilatı'nı kurması için görevlendirilen Kaan Engin Özaydemir, "Acaba partimize hizmet etme şansı tanımadığımız bir arkadaşımız olur mu? Bir kişinin gönlü kırılır mı? gibi endişeler taşıyorum. diye açıklama yapan Özaydemir,Küçükçekmeceli hemşehrilerimizi, teşkilatlarımızda görev almaya davet ediyorum.Gelin, siyaseti birlikte yapalım. Küçükçekmece’nin ve ülkenin kaderinde sözümüz olsun dedi.Deva Partisi Küçükçekmece İlçe Kaan Engin Özaydemir; Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA )olarak Kolluk güçleri bünyesinde aile, kadın, çocuk konularında eğitilmiş ve ihtisaslaşmış özellikle kadına yönelik şiddetin önlenmesi konularında duyarlı personel ve her türlü teknik araç ve gereçlerle donatılmış özel birimler oluşturacağız.
Ümitsizliğe mahal yok. DEVA Partisi işinin ehli ve dürüst kadrolarıyla iş başına geldiğinde bir kabustan uyanma hızında iyileşeceğiz.Engelli bireylerin yazılım, kodlama, siber güvenlik, e-ticaret uzmanlığı, büyük veri yöneticiliği gibi kalifiye eleman olarak istihdamını sağlayacak projeler geliştireceğiz.Dil, din, ırk ayrımının olmadığı, adalet, özgürlük ve barışın hakim olduğu mutlu bir gelecek temennisiyle, küçükçekmeceye hizmetçi olacayız

.

Engellilerin çalışma hayatı da dahil toplumsal hayata tam katılımlarını sağlayacağız.
Sağlık verilerinin analizi yoluyla her yörenin kendi koşullarına uyarlanmış koruyucu sağlık hizmetleri sunulmasını sağlayacağız.Öğrenmeyi eğlenceli kılan, düşünmeyi ve anlamayı öğreten disiplinler arası içeriğe de sahip ve oyunlaştırma kullanılan müfredat oluşturacağız.Dijital çağın ihtiyaçlarına uygun, fırsat eşitliğini garanti altına alan, kapsayıcı ve hayat boyu devam eden bir eğitim ve öğretim sistemini hayata geçirmeyi hedefliyoruz.Her okula eğitim teknolojileri uzmanı atayarak öğretmenlerin eğitim teknolojileri alanında okul ortamında bilgi ve beceri kazanmalarını sağlayacağız.Turizmde mevsimsel bağımlılığın azaltılması, nitelikli turist girişinin arttırılması ve sektörde çeşitlendirmenin sağlanması amacıyla, sağlık, spor, tarih, kültür, termal, kongre ve fuar alanlarındaki turizmi destekleyeceğiz.
Yapay zeka ve büyük veri ile akıl üreten dijital teknoloji çözümlerinin yaygınlaşmasında bulut bilişim altyapı teknolojilerinin daha etkin kullanımına yönelik düzenlemelerin yapılmasını hedefleyeceğiz.
Daha güzel bir küçükçekmece için hep birlikte çalışarak ayrımcılık yapmadan hizmet edeceğiz dedi
KAAN ENGİN ÖZAYDEMİR KİMDİR?

 Daha önce İyi Parti'de siyaset yapan, Küçükçekmece İlçe Başkan Yardımcılığı görevinde de bulunan Özaydemir Deva Partisi'nin kurulması ile birlikte İyi Parti'den istifa etti. Oy ve Ötesi adlı sivil toplum kuruluşunda Küçükçekmece koordinatörlüğü yaptı.
Balıkesir’in Manyas ilçesinde 1977 yılında doğmuştur. Orta ve lise eğitimini Bandırma’da tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden 1998 yılında mezun olmuştur.
20 yıldır Küçükçekmece’de yaşayan ÖZAYDEMİR, üniversite yıllarından itibaren çeşitli gönüllü sosyal projelerde çalışmış; önemli sivil toplum kuruluşlarında görev almıştır. 2019 yılında, Millet İttifakı çatısı altındaki bir siyasal partinin Küçükçekmece ilçe teşkilatında Seçim İşlerinden Sorumlu İlçe Bşk. Yrd. olarak görev almış ve ilçe teşkilatında 2019 mahalli seçimlerini yönetmiştir. Sigorta Brokeri olan ÖZAYDEMİR, Alman ortağıyla birlikte kendi sigorta brokerliği firmasını işletmektedir.
 
Evli ve iki çocuklu olan ÖZAYDEMİR, İngilizce bilmektedir.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum