Belediye Başkanından Saadet Partisine Bayram Ziyaretti

Ramazan Bayramında siyasi partiler birbirleri ile bayramlaşma ziyaretlerinde bulundular.

Belediye Başkanından Saadet Partisine Bayram Ziyaretti

Ramazan Bayramında siyasi partiler birbirleri ile bayramlaşma ziyaretlerinde bulundular.

Belediye Başkanından Saadet Partisine Bayram Ziyaretti
06 Haziran 2019 - 16:27


İstanbul Küçükçekmece’de tüm siyasi partiler ve dernekler kendi aralarında bayram ziyaretlerini gerçekleştirildiler. Bayramın 3 gününde dikkat çeken bir bayramlaşma gözde kaçmadı.

15 yıl önce Ak Parti belediye  başkanı Aziz Yeniay Milli Görüş Lideri rahmetli Prof.Dr.Necmettin ERBAKAN hocanın vefatı nedeni ile  Saadet Partisi İlçe Binasına taziye ziyaretinde bulunmuştu.15 yıl sonra, ilk defa  CHP'den Belediye  Başkanı seçilen  Kemal Çebi tarafından  bayram ziyaretinde bulundu.

Gerçekleşen ziyarette CHP Küçükçekmece İlçe Başkanı Turgay Özcan ve Chp Küçükçekmece İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi İle birlikte Saadet Partisi Küçükçekmece İlçe binasında Ramazan Bayram ziyareti gerçekleştirdiler.

Ziyarette misafirlerini karşılayan Saadet Partisi İlçe Başkanı Feyzullah Çürük ve Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulundu. Tatlı ikramından sonra Saadet Partisi İlçe Başkanı Feyzullah Çürük ‘’ Ramazan ayı birlik ve beraberlik ayıdır, bizler o duyguları yaşayarak ve paylaşarak bugünlere geldik. Bugün ilçe binamızda bizleri ziyaret eden Küçükçekmece Belediye Başkanı Sayın Kemal Çebi ve CHP İlçe Başkanı Sayın Turgay Özcan Bey ve yönetimine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, Küçükçekmece’deki hemşerilerimizin birlik ve kardeşliğinin pekişmesine vesile olmasını temenni ederim  ‘’dedi. 

Bayram ziyaretinde bulunan Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi ‘’ Küçükçekmece Belediye Başkanı Olarak Bütün Siyasi Partileri kucakladıklarını, Bayramlaşma, birlik ve beraberlik duygularının pekişmesi için bence bir fırsattır, bizleri sıcak samimi bir şekilde karşıladıkları için ayrıca Saadet Partisi Küçükçekmece İlçe Başkanına Ve Yönetime Teşekkür Ederim ‘’dedi
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum