Bebekler için en önemli besin öğeleri anne sütünde

Bebekler için en önemli besin öğeleri anne sütünde

Bebekler için en önemli besin öğeleri anne sütünde
08 Ekim 2019 - 20:02

Natural biberon serisiyle doğal emzirme hissi 
Her yıl 1 – 7 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Emzirme Haftası’nda anne sütü ve emzirmenin önemine dikkat çekiliyor. Anne sütünün değerini bilen ve ‘’Annelere Özel’’ kategorisiyle yıllardır emzirmeye yardımcı ürünler üreten Wee Baby, anneler ve bebeklerinin her zaman yanında. Emzik ve biberon kategorisinde lider marka olan Wee Baby, yeni ürün grubu Natural Biberon Serisiyle bebeklere doğal beslenme hissi sunuyor 
Bebeğin gelişiminde en önemli rolü üstlenen anne sütü, bebeğin ihtiyacı olan tüm protein, mineral ve vitaminlere sahip olmasıyla bir mucize besin. Emzirmenin yanı sıra bazı dönemlerde anneler, sütünü sağarak bebeklerini biberonla beslemeyi de tercih edebiliyor. Bir yandan da emzirmenin devam ettirilebilmesi için biberon emziklerinin bebeklerin anne memesinden emme hissini veriyor olmaları aileler açısından bir tercih sebebi oluyor. Wee Baby’nin yeni ürün grubu arasında yer alan Natural Biberon Serisi, geniş tabanlı, esnek ve yumuşak biberon emziğinin anne memesine benzeyen yapısıyla bebeklere doğal beslenme hissi veriyor.
Emzirme ve biberon ile beslenmeyi birleştiriyor 
Bebeklerin anne memesinden emmeye de devam edebilmesi için geliştirilen Natural Seri; yumuşak ve esnek, doğal beslenme hissi veren geniş emziği ile biberon emziği anne memesine benzeyen yapısı sayesinde bebeklerin anne memesinden besleniyormuş gibi Natural biberon emziklerinden beslenebilmesine olanak tanıyor. Natural biberonların emziklerine antikolik özelliği kazandıran özel hava sistemi, havanın beslenme sırasında bebeğin midesine değil biberona girmesini sağlayarak bebekte kolik oluşumunu ve rahatsızlık hissini önlüyor. İnce ve ergonomik biberon şişesi kolay kavranabiliyor. BPA içermeyen sağlıklı polipropilen (PP) malzemeden üretilen Natural PP Biberonun ise iki farklı deseni 250 ml ve 150 ml seçenekleriyle sunuluyor. Natural biberonların ısıya dayanıklı cam seçenekleri de mevcut.
Wee Baby Natural Biberon serisinin yanı sıra anneler ve bebeklere özel diğer ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi için http://www.weebaby.com.tr/ web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 
Wee Baby Hakkında:
1986 yılında kurulan Burda Bebek diş kaşıyıcısı ve biberon çeşitleriyle sektöre giriş yapmış, zaman içerisinde ürün portföyünü geliştirmiştir. 1998 yılına kadar Türkiye’de yerli olarak ürettiği ürünleriyle bebek ve annelerin ihtiyaçlarını karşılayan Burda Bebek A.Ş. uluslararası kalite standartlarının ve gelişen teknolojinin getirdiği şartlara uygun üretim ve hizmet sürecine geçmiştir. Aynı dönemde firma portföye yeni ürünler eklenerek bugün pazar lideri olan Wee Baby markası yaratılmıştır. Wee Baby markalı ürünlerin büyük çoğunluğu özel olarak geliştirilmiş modern makine parkuru ile yerli olarak uluslararası kalite standartlarında üretilmekte ve tüm üretiminde FDA onaylı hammaddeler kullanılmaktadır. Bunun yanında çevreye duyarlı üretim prensibini benimseyen Burda Bebek A.S. Türkiye’de kendi kategorisinde ilk TSE belgesi alan yerli firma olmayı başarmıştır. Burda Bebek, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Belgesi, Sedex ve BRC HCP sertifikalarıyla Türkiye ve Ortadoğu bölgesinde en büyük anne bebek ürünleri üreticisidir. 33 yıldır annelerin ve bebeklerin ihtiyaçlarını karşılayan Burda Bebek bünyesine sektörün önemli markalarından Mycey’i de dahil etmiştir. Burda Bebek bugün Türkiye’de Wee Baby markası altında; Annelere Özel Ürünler, Beslenme ürünleri, Biberonlar, Emzikler, Yardımcı ürünler ve Bakım ürünlerinden oluşan 400’ün üzerinde ürününü, 30 binin üzerinde satış noktasında tüketicilerinin beğenisine sunmaktadır. Uluslararası kalite standartlarında üretilen Wee Baby ürünleri aynı zamanda 25’in üzerinde ülkeye de ihraç edilmektedir. 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum