Aşılar Çocukları Domuzlaştırıyor ve Maymunlaştırıyor

Aşılar Çocukları Domuzlaştırıyor ve Maymunlaştırıyor

Aşılar Çocukları Domuzlaştırıyor ve Maymunlaştırıyor
05 Haziran 2019 - 15:42

(Dr. Aidin Salih)
 
K vitaminin yanı sıra bebeğe doğumdan yarım saat sonra Hepatit B aşısı yapılıyor. Neden bir bebeğe Hepatit B aşısı yapılır ki? Çocuğun annesinin Hepatit hastası olması durumunda bu hastalık çocuğa geçmesin diye bu aşı yapılıyor deniyor. Burada da mantık yok görüyorsunuz. Ya anne Hepatit B hastası değilse? O zaman neden Hepatit B aşısı her bebeğe yapılıyor? Ben neden olduğunu biliyorum ama halk bilmiyor. Aşılar DNA rekombinant ve nano teknoloji yöntemleri ile üretiliyor.
Her aşıda domuz maymun DNA parçaları, civciv ve inek proteinleri, farklı protein parçaları ve kimyasallar kullanılıyor. Biz artık kimyasalları bile konuşmuyoruz. Çünkü kimyasallar sadece fiziksel zarar veriyor. Düşünün aktif bağışıklık almayan bir bebeğe domuz ve maymun DNA parçaları enjekte ediliyor. O zaman bu DNA parçaları çok rahat ve kolay bir şekilde bebeğin DNA’sının içine nüfuz ediyor. Çok basitçe söyleyeceğim size bunun sonucunda insan domuzlaşıyor ve maymunlaşıyor. Kur’an-ı Kerim’de Maide Suresi 60. Ayet’te Allah Cenab-ı Hakk, total domuzlaşma ve maymunlaşmadan bahsediyor. Bu ayeti mutlaka okumak ve ibret almak gerekir.
——————————————
 
Tıp doktoru Dr Sevim hanımın önemli tavsiyeleri
 
"Ben uzman tıp doktoru aynı zamanda Homeopati ve biorezonans eğitimi almış biri olarak şunu söyleyebilirim ki aşılar her açıdan zararlıdır... Bunu bize tıp eğitimimizde veya sonraki doktorluk hayatımızda öğretmediler. Kendi çabalarımızla eğitimini aldığımız şimdilerde gündeme gelen Homeopati Ve Biorezonans eğitimlerinde, kendi araştırmalarımızda gördük ki; hastalıktan korusun diye yaptırılan aşılar psikozdan otizme, kansere kadar çok geniş yelpazede hastalık etkeniymiş. Maalesef ki bunları öğrendiğimde iki çocuğum tüm aşılarını olmuştu.
 Yurtdışında aşının zorunlu olmadığını ama ülkemizde dayatma şeklinde yapıldığını söylemek çok acı... Çünkü aile hekimliğinden sürekli arayıp aşıya çağırırlar yoksa doktorlara para cezası uygulanır!..
Aşısız çocukları nasıl koruyacağız diye dertlenmeye gerek yok. İlk günden yapılan aşılar bebeğin hayatının ilk 4 ayında gelişecek ve onu ömür boyu sağlıklı kılacak humoral immunite yani bağışıklık sisteminin çökmesine neden olur. O küçük beden dışarıdan vücuda sokulan bu mikropla(her ne kadar zayıflatılmış dense de o mikrop bilgisi vardır) ve aşıdaki ciddi ağır metallerle(civa,kurşun,alüminyum...)uğraşmak zorundadır. O yüzden çocuklar ve bebekler hep hasta, hepsi alerjik, hepsi astımlıdır... Aşısız ve anne sütü alan bebekler sağlıklı insan olarak yaşarlar. En azından temelleri sağlam olur. Hasta olduklarında da kendi bağışıklık sistemleriyle onun üstesinden kolay gelirler... Gerektiğinde vücuda dost tedavi yöntemleriyle destek verilirse medikal ilaçların agresif yan etkilerinden kurtulunmuş olur. Aldığımız Homeopati eğitimine gelen hocalar; Yunanistan, İsviçre, Almanya, Kanada, Hindistan gibi ülkelerden doktorlar... Hepsinin söylediği ne kadar az ve ne kadar geç aşı yapılırsa o kadar iyi...
 Hepsi de kendi çocuklarına hiç aşı yaptırmadığını söyledi ve hepsi sağlıklı... Karar sizlerin... Beni burada en çok üzen nokta bu konuda karar yetkisi olmayan çocuklarımızın söz konusu olması... Onlar için ebeveynler bilinçlenmeli... Kendi elimizle bilmeden sağlıksız nesiller yetiştirmeyelim... Dayatmalara da karşı çıkalım..."
Kadın Doğum Dr. Sevim Aydın Turgut.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum