Festivalin ilk durağı Adana'da gerçekleşti. Geçtiğimiz gün Adana Müzeler Kompleksi'nde, ses sanatçısı ve televizyon programcısı Züleyha Ortak moderatörlüğünde psikolog ve yazar Beyhan Budak, izleyicilerle bir araya geldi. İnsan psikolojisi, mutsuzluk, kabulleniş ve günlük yaşamda nelere dikkat etmemiz gerektiği gibi konularda gerçekleşen söyleşiye Adanalılar büyük ilgi gösterdi.Türkiye Kültür Yolu Festivali'nin bir sonraki durağı ise Şanlıurfa olacak. Festivalin programı ve diğer şehirlerde gerçekleştirilecek etkinlikler hakkında bilgi almak için Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın web sitesini ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.
Festivalden bazı kareler:Züleyha Ortak ve Beyhan Budak söyleşisiAdana Müzeler KompleksiFestival coşkusuFestival Hakkında:16 şehirde gerçekleştirilecekKasım ayına kadar sürecekKonserler, söyleşiler, film gösterimleri ve sergiler gibi geniş bir yelpazede programlarDaha fazla bilgi için Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın web sitesini ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.
![](https://www.hicrethaber.com/images/files/2024/04/66267f3fd5260.jpg)