(SİAD) Sinoplu İş Adamları Derneği İftar yemeğine yoğun katılımla gerçekleşti.

Her yıl geleneksel hale gelen SİAD İFTAR yemeği yoğun katılımla Küçükçekmece Paşagarden Restauranttın’da gerçekleşti.

(SİAD) Sinoplu İş Adamları Derneği İftar yemeğine yoğun katılımla gerçekleşti.

Her yıl geleneksel hale gelen SİAD İFTAR yemeği yoğun katılımla Küçükçekmece Paşagarden Restauranttın’da gerçekleşti.

25 Mayıs 2019 - 11:46

Küçükçekmece Paşagarden gerçekleşen iftar yemeğine; Siyasetten sanata, il dünyasından sivil toplum örgütlerine, kanaat önderlerinden bürokrasiye birçok alanda Sinop'un değerleri SİAD iftar yemeğinde bir araya geldi. SİAD Yönetim Kurulu üyeleri iftar yemeğine katılanları kapıda karşıladı.
Yemekte Ak Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Galatasaray Spor Kulübü Başkan yardımcısı Yusuf Günay, Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya, SİNKON Genel Başkanı Bahattin Demircan, SİNDEF Genel Başkanı Hasan Dalkıran, ASİDER Yönetiminden Şenol Birol Yıldırım, Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Mehmet Aslan, Dr. Cengiz Tamer, Dr. Sezai Öztürk, Beşiktaş eski belediye başkan yardımcılarından Rıfat Örnek, CHP Güngören Belediye Başkan Adayı İsmet Yaşar, CHP Küçükçekmece Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Üstünbaş, SİNDEF Meclis Başkanı Zeki Şahin, Sinop Dernekçiliğinin duayenlerinden Ramazan Ulu, SİYAD onursal başkanı Şevket Tırıl, SİAD eski başkanlarından Yusuf Özer, Selim Kutval, Nihat Önder'in yanısıra SİAD Yönetim Kurulu ve SİAD üyeleri hazır bulundu. Ak Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal, CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, 22.Dönem Sinop Milletvekili Cahit Can ve İstanbul Vali Yardımcısı M. Bahattin Atçı'da programa gönderdikleri telgraf ile katıldı.
Sinop tüm kanaat önderleri iftarda buluşurken yapılan konuşmalarda SİAD'a teşekkür edilerek yapılan organizasyondan duyulan memnuniyet ifade edildi.
Ezanın okunmasıyla ile oruçlar açıldı. Rahmetin bol olduğu aynı zamanda birlik ve beraberliğin olduğu Ramazan ayında gerçekleşen iftar programında, Sinoplu İş Adamları Derneğin(SİAD) ,Başkanı Rafet Orhan yaptığı açılış konuşmasında SİAD ailesi olarak birbirine kenetlenmiş memleketi için gece gündüz çalışan bir ekibe sahip olduklarını belirterek iftara katılarak bu güzelliği paylaşan tüm katılımcılara teşekkür ederek SİAD ailesi olarak Sinop camiasının tüm kanaat önderleri ile bir araya olmaktan duydukları memnuniyeti ifade etti. SİAD olarak Sinop ve Sinoplu için üretmeye çalışmaya devam edeceklerini kaydeden Başkan Orhan, bu akşam bir kez daha SİAD ailesinin bir arada birlik beraberlik ve dayanışma içerisinde örnek bir tavır sergilediğini kaydetti.
İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, yaptığı selamla konuşmasında ‘’Ramazan ayı rahmet ayıdır. Biz Sinoplular olarak bize bu akşam birlikte iftar yemeğin mutluluğunu yaşatan SİAD ekibine teşekkür etti. 23 Haziran seçimler nedeniyle İstanbul’da olacaklarını belirten Ersoy, Binali beye mazbatasını kazandıracağız inşallah hep beraber ‘’ dedi.
Yaklaşık 300 kişinin katıldığı geleneksel iftar yemeğinin sunuculuğunu SİAD Genel Sekreteri Barbaros Baltacı yaptı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum