İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, İstanbul'a yapmayı planladığı hizmetleri anlatarak destek istedi ve "Yeniden İstanbul" sözü verdi. Kurum'un bu sözleri, İstanbul'da gerçekleştireceği değişim ve gelişim vaatlerini vurguladı.AK Parti Küçükçekmece Belediye Başkan Adayı Aziz Yeniay ise, daha önce ilçeye kazandırdığı 413 eseri hatırlatarak, 31 Mart'tan sonra ilçeye en iyi hizmetleri sunmak için yeniden aday olduğunu belirtti. Yeniay'ın bu açıklamaları, Küçükçekmece'nin geleceği için taahhütlerini yinelediğini gösteriyor.Zeynebiye Gençlik Çay Sohbeti, hem Murat Kurum'un İstanbul'daki vizyonunu aktarması hem de Aziz Yeniay'ın Küçükçekmece için yapmayı planladığı hizmetleri duyurması bakımından önemli bir platform oldu.
![](https://www.hicrethaber.com/images/files/2024/03/66060b1ac156a.jpg)