MAKADER Genel Başkanı Hakan Berktaş Malatyalılar Günü iftarına katıldı

MAKADER Genel Başkanı Hakan Berktaş Malatyalılar Günü iftarına katıldı

MAKADER Genel Başkanı Hakan Berktaş Malatyalılar Günü iftarına katıldı
15 Nisan 2022 - 00:36

MAKADER Genel Başkanı Hakan Berktaş, 04. 04 olarak kabul gören Dünya Malatyalılar Günü’nde  (Malatya İş İnsanları Derneği) ve İHKİB’in (Hazır Giyim İhracatçılar Birliği Derneği’nin) düzenlediği iftar programının konuğu oldu. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, İHKİB Başkanı Mustafa Gülte0pe, MİAD Başkanı Yunus Aktaş, Malatya Milletvekili Öznur Çalık, İstanbul Milletvekili Serap Yaşar, İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç, Bülent Tüfekçi, Robo Otomotiv Robotları Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Özcan ve Sofitel Yönetim Kurulu Başkanınının gibi iştirak ettiği iftar programında söz alan Bakan Karaismailoglu, AK Parti iktidarının 20 yılda Türkiye’de yaptığı hizmetleri, ülkeyi bir baştan bir başa donatan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın hizmet aşkını dile getirdi.  Son bir haftada Türkiye genelinde yapılan hizmetlerden üç açılış gerçekleştirdiklerini anlatan Karaismailoğlu, “Türkiye’yi batıran zihniyet bu hizmet aşkını anlayamaz” dedi.
İHKİB Başkanı ise selamlama konuşmasında Malatya’nın tekstilde ülkenin en büyüğü olma yolunda hızla ilerlediğini vurguladı.
MAKADER Genel Başkanı Hakan Berktaş, iftar programında Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu ile ayak üzeri sohbet ederek, kendilerinin de Malatya’yı kalkındırmak ve marka şehir yapmak üzere projeler geliştirdiğinin altını çizdi.
İftar programında selamlama konuşması yapanlar, Malatyalıların Türkiye sevdasını dile getirdiler.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum