LGBT sapkınlığıyla mücadeleye destek çığ gibi büyüyor

LGBT sapkınlığıyla mücadeleye destek çığ gibi büyüyor

LGBT sapkınlığıyla mücadeleye destek çığ gibi büyüyor
30 Ekim 2021 - 17:49

On binlerce kişinin imzasıyla destek verdiği kampanyaya destek çığ gibi büyürken kampanya çerçevesinde LGBTİ örgütünün ülkemizdeki faaliyetlerinin durdurulması, reklam yapmalarına müsaade edilmemesi, kamuya açık faaliyetlerinin ve sapkınlıklarını yaymak için yaptıkları propagandaların cezai kapsama alınarak suç sayılması talep ediliyor.

“MİLLİ VE MUKADDES DEĞERLERİMİZE AYKIRI BİR YAŞAM TARZI”

Fikirde Birlik ve Mücadele Platformu Başkanı Kürşat Mican, LGBT sapkınlığına karşı gerçekleştirilen imza kampanyasına ilişkin olarak açıklamalarda bulundu. “Bu kampanya lezbiyenliği, biseksüelliği, transseksüelliği, geyliği alenileştirme, normalleştirme ve yaygınlaştırma maksatlı yapılan faaliyetlerin durdurulması, LGBTİ örgütünün kamuya açık alanlarda propaganda yapmasına müsaade edilmemesi için başlatılmıştır.” diyen Mican, toplumumuzda kökü bu topraklara dayanan hiçbir ailenin çocuklarının sapkın yönelimlere kurban olmasını istemeyeceğini dile getirdi. Mican, söz konusu sapkınlık tuzağına düşenlerin aile ve cemiyet bağlarının koptuğunu, sapkın bir hayatın içinde her türlü zührevi hastalıkla heder olup gittiklerini kaydetti.   

HÜKÜMETE ÇAĞRIDA BULUNDU

Sergilenen tehlikeli oyunun milletçe farkına varılması gerektiğini söyleyen Mican, “Ailemize ve nesillerimize sahip çıkmalıyız. Eğer farkına varamazsak on yıl sonra bu sapkın akımın figüranları cemiyetimizi tam manasıyla işgal etmiş olacaktır.” diye konuştu. YouTube, Netflix, TV dizileri ve filmler aracılığıyla Türk toplumunun hedef alındığını vurgulayan Kürşat Mican, “TV kanallarındaki film ve dizilerde aile içi ensest ilişkiler, gayri ahlaki roller, yayınlar ve reklamlarla da nesillerimize ahlaksızlık ve sapkınlık zerk ediliyor” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum