Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Bölgesel Zayıflama, Güzelliğin Adresi

lazer epilasyon tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça yaygın bir güzellik uygulaması. Son yıllarda kadınlar kadar erkeklerin de tercih ettiği lazer epilasyonu hala yaptırmayanlar varsa, yazımızı okuduktan sonra en temel bilgilere ulaşmış olacaklardır.İnönü Mahallesi Maslak Çeşme Cad. No:114/D2 Küçükçekmece /İstanbul

Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Bölgesel Zayıflama, Güzelliğin Adresi

lazer epilasyon tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça yaygın bir güzellik uygulaması. Son yıllarda kadınlar kadar erkeklerin de tercih ettiği lazer epilasyonu hala yaptırmayanlar varsa, yazımızı okuduktan sonra en temel bilgilere ulaşmış olacaklardır.İnönü Mahallesi Maslak Çeşme Cad. No:114/D2 Küçükçekmece /İstanbul

Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Bölgesel Zayıflama, Güzelliğin Adresi
23 Ocak 2019 - 12:33

Lazer epilasyon son dönemlerde oldukça yaygın bir uygulama olarak anılıyor. Peki, nedir bu lazer epilasyon? Nasıl yapılır? Lazer epilasyon cilde zarar verir mi?
İşte uygulamayı yaptırmak isteyenler için bilmeleri gereken her şey…
Lazer epilasyon isminden de anlaşıldığı gibi derinin altında bulunan kıl köklerinin lazer ışığıyla yakılmasıdır. Lazer Epilasyon cihazları ile lazer, kıl köklerine uygulanır. Burada ışık derinin kıl köklerine inerek canlı olan kıl köklerini yakar. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için harcanan çaba artmaktadır. Milyonlarca kişi epilasyon aletleri, ağda veya traş aletleri gibi yöntemler kullanmaktadırlar. Uzmanlara göre bu problemin en yaygın nedenleri kalıtsal nedenler, ergenlikler, hamilelik, menepoz ve yanlış tüy giderme yöntemleri sayılabilir. Bu durum kişilerin psikolojilerini olumsuz yönde etkiler.
Lazer Epilasyon Kişinin kıl ve ten yapısına uygun tedavi sureleri seçilir. İstenmeyen kıllardan lazer ışınları sayesinde kalıcı olarak kurtulmak mümkündür. Kıl batığı problemi olan hastalarda sağlıklı tek tedavi yöntemidir. Lazer epilasyon beyaz, sarı ve ince tüylere etki etmez. Lazer Epilasyon normal bir yetişkinde ortalama 7-8 seansta tedavi olunabilmektedir. Seans Aralıkları 6- 8 hafta aralıklarla yapılmaktadır. Tedavi edilen bölge güneş koruyucu kremlerle güneşten korunmalıdır. Uygulama esnasında ten bronz olmamalıdır. Uygulama uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. İstenmeyen kıllardan lazer ışınları sayesinde kalıcı olarak kurtulmak mümkündür.
Lazer epilasyon beyaz, sarı ve ince tüylere etki etmez. Normal bır yetişkinde ortalama 7-8 seansta tedavi olunabilmektedir. Seans Aralıkları 6-8 hafta aralıklarla yapılmaktadır. Lazer Epilasyon Tedavisi edilen bölge güneş koruyucu kremlerle güneşten korunmalıdır. Uygulama esnasında ten bronz olmamalıdır. Lazer Epilasyon Uygulaması uzman kişiler ve hekimler tarafından yapılmalıdır.
Lazer epilasyon ne zaman yapılmalıdır?
Uzmanlar genellikle kışın uygun görürler. Bunun iki sebebi vardır. Öncelikle epilasyon bölgesinin güneşten etkilenmemiş (Yanma, bronzlaşma) olması lazım ve uygulama sonrası yine direk güneşe maruz kalmaması lazım. Aksi halde ciltte kalıcı lekeler görülebilir.
 
BÖLGESEL ZAYIFLAMA

3D LİPOLİZ TEKNOLOJİSİNDE; KAVİTASYON VE CRYOLİPOLİZ (SOĞUK LİPOLİZ) İLE YAĞLARINIZI ERİTEREK RADYO FREKANS İLE KOLLAJEN SIKILAŞMASINI SAĞLAYAN TEDAVİ SUNULMAKTADIR.
Soğuk lipoliz ile  diğer dokulara zarar vermeden yağ dokusunun dondurularak yağ hücrelerinin  hücre ölümüne uğratılarak vücuttan atılması sağlanmaktadır. Bölgesel incelmede etkili ve dikkat çekici sonuçlar elde edilmektedir.
Soğuk Lipoliz yöntemi nasıl incelme sağlıyor ?
 Bu yöntem ile  düşük sıcaklıkta vakum masajı kullanılarak yağ hücrelerinin özel el aparatı ile emilmesi sağlanmaktadır. Böylece yağ hücreleri normal vücut sıcaklığından izole edilmektedir.
 
Doku hızlı bir şekilde -5 dereceye kadar soğutulmaktadır. Bu durumda yaklaşık 1 saat beklenirken, yağ depolarındaki yağ hücre fonksiyonlarının küçülüp geri dönüşümsüz kaybına yol açmaktadır. İşlem yapılan bölge, uygulanan sıcaklıktaki ani düşüşe bağlı olarak aynı zamanda da sıkılaşmaktadır.
 Bu ikili etki, bir ya da iki seans içerisinde yerleşmiş yağ dokusunda kalıcı azalma sağlamaktadır. Tüm bu işlemler, rahat ve güvenli ortamda gerçekleşmekte, bir ay içerisinde, sonuçlar gözlenebilmektedir.
Tedavi, dokuların el aparatıyla emilebileceği tüm vücut bölgelerine uygulanabilmektedir.
CİLT BAKIMI
Temel cilt bakımı  2 ay  ara ile uygulanılan genel temizlik bakım niteliğindedir. Sırasıyla cilt gözlemlenir tipi belirlenir ve ihtiyacı olan temizleme peeling işlemleri ,buhar terapisi, komedon(siyah nokta) millien( beyaz butonlar) lerin temizliği vakumlama serum uygulaması gerekirse HF uygulaması kişiye uygun maske ve masaj uygulamasıyla bakım tamamlanılır.
Yüz, boyun ve dekolte aynı anada yapılmalıdır. Gerekirse ev bakım ürünleri önerilerek güneş koruyucularla cilt korunmalaıdır.
 
 
Profesyonel kadromuzla ile sizlerin hizmetinizdeyiz..
-Cilt Bakımı
-Lazer Epilasyon
-Leke Bakım
-Temel Bakım
-Lifting Bakım
-Akne Bakım
-Peeling 
-Selülit Tedavisi 
Ve diğer tüm hizmetlerimiz ile siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz..

Sefaköy ,
İnönü Mahallesi Maslak Çeşme Cad. No:114/D2
 Küçükçekmece /İstanbul

0 530 261 76 40 
[email protected]
http://www.ismiguzellik.com/


YORUMLAR

  • 0 Yorum