Toplantıda, oyuncu transferleri, antrenman programları, mali kaynaklar, pazarlama hedefi ve diğer önemli konular ele alındı. Ayrıca, kulübün gelişimi için sponsorluk anlaşmaları ve yerel toplumla etkileşimde bulunacak projeler gibi konular da değerlendirildi.
Kulüp Başkanı Rafet Orhan yaptığı konuşmada, takımın durumuyla ilgili yönetim kuruluna bilgiler verdi. Yeni yönetim kurulunun her kesimi kucakladığını ve Küçükçekmece Sinopspor'da güzel bir tablo oluştuğunu belirten Orhan, siyasi parti temsilcilerinin, sivil toplum örgütlerinin ve iş adamlarının yer aldığı yönetim kurulunun Türkiye'ye örnek olabilecek nitelikte olduğunu söyledi.
Orhan, yönetim kurulunun kurulmasında katkı bulunanlara teşekkür ederek, Küçükçekmeceli ve Sinoplu hemşerilerinden destek beklediklerini ifade etti. Takımın iyi oyunculardan kurulu bir takım olduğunu ve sonuçlara aldanmamak gerektiğini vurgulayan Orhan, "Bu takıma sahip çıkarsak başarıda ardından gelecektir" diye konuştu.
Toplantıda Alınan Kararlar:
- Yeni sezon için oyuncu transfer planı oluşturulacak.
- Antrenman programları gözden geçirilecek.
- Mali kaynaklar ve bütçe değerlendirilecek.
- Pazarlama çalışmaları planlanacak.
- Sponsorluk anlaşmaları için girişimlerde bulunulacak.
- Yerel toplumla etkileşimde bulunacak projeler geliştirilecek.
Küçükçekmece Sinopspor yeni yönetim kurulu, kulübün hedeflerine ulaşmak için kararlı bir şekilde çalışmaya başladı. Kulüp taraftarları da yeni yönetimden umutlu ve takımlarının önümüzdeki sezonda daha iyi yerlere ulaşacağına inanıyor.