Bu süreçte Anadolu Eğitim ve Kültür Konfederasyonu (Akon) Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Uluhan'ı ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu. Ziyaret, şehir yönetimi konusunda farklı bakış açılarını değerlendirme, konfederasyon önerisi ve beklentileri anlamak amacıyla gerçekleştirildi.AK Parti Küçükçekmece ilçesinin 2024 Belediye Başkan A.Adayı olan Metin Kaptanoğlu, ilçedeki ziyaretlerine bir yenisini daha ekledi. Uzun yıllar AK Parti bünyesinde görev yapmış ve başarılı çalışmalar imza atmış , şimdi Anadolu Eğitim ve Kültür Konfederasyonu (Akon) Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Uluhan'ı makamında ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.
Yasin Uluhan ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, 'Biz her zaman Reis'in yanındayız, Çekmeceliyiz. Küçükçekmece'ye hizmet etmek, hakka hizmettir. Metin Bey'in bu yolda ilerlerken biz de varız, yanındayız. Hep birlikte yeteneğimiz ile başaracağımıza inanıyoruz.' dedi.Metin Kaptanoğlu Yasin Bey'in desteği için teşekkür ederek, 'Küçükçekmece'de yeni vizyonumuz ve güçlü ekibimizle ilçemizde altyapıdan sosyal hizmetlere, eğitimden ulaşıma, yeşil alanlardan kültürel faaliyetlere kadar Çekmecemizi İstanbul'un en gözde ilçelerinden biri yapmak için hazırız.' ifaseleri kullandı
![](https://www.hicrethaber.com/images/files/2023/11/6557168d9b60f.jpg)