İbrahim 8 Ayda 50 Kilo Zayıfladı Nasıl mı?

İbrahim 8 Ayda 50 Kilo Zayıfladı Nasıl mı?

21 Ekim 2019 - 12:24

İbrahim doğan; 22 yaşında ve 168 kilo ile yaşamaya çalışırken yakın bir dostun tavsiyesi ile tüm hayatı değişti.
ibrahim Kiloları yüzünde minibüse dahi binemeyen, yolda yürürken tuhaf bakışlara maruz kalan, istediğini giyemeyen, hatta kiloları yüzünden işe bile alınmayan doğan Arkadaşı Naim ile tanışınca İnönü mahallesinde bulunan mutlu beslenme kulübüne gitmeye karar verdi.

Mutlu beslenme kulübüne gelen İbrahim doğan’ nın hayatı değişti.

168 kilo ile mutlu beslenme kulübüne başlayan İbrahim 2 ayda 18 kilo verince artık inanmıştı zayıflayacağını; hani toplumda ben kilolarımla mutluyum derler ya külliyen yalan mutsuzum işte ;kim istemez taş gibi fiziği olsun işte bende istiyorum ve artık başaracağıma inaniyorum.

Herbalife iç beslenme ürünleri Kullanmaya karar verdim.

Duygularını aktaran ibrahim ''Karar verip geldiğim Mutlu Beslenme kulübünde bana yapılan günlük takıp ve iyi bir koçlukla 8 ay gibi bir sürede tam 50 kilo sonuç aldım. Mutlu beslenme kulübü yetkilisinin Söyledikleri çok basitti,benim zahmetle yaptığım zayıflama yöntemlerine benzemiyordu.

Herbalife iç beslenme ürünleri Kullanmaya başladığımdan beri  kendimi İnanılmaz  hafif hissetmeye başladım önceki diyetlerim gibi acıkmıyordum artık. Önceleri Kibrit kutusu peynir yok ince dilim ekmek vs çok denedim gına geliyor bir yerden sonra,Ve 168 kiloda olan ben sekiz ay gibi bir sürede 50 kilo vermiştim. İnanılmaz mutluydum iradem tavan yaptı. Toplamda 50 kilo vererek şimdi 118 kilodayım.
Çok mutluyum hayatım değişti ve Kilo vermek isteyen herkese mutlu beslenme kulübünü tavsiye ediyorum.


İnönü mah sefakoy
Mutlu beslenme kulübü;0546 686 66 88
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum