Dr. Enes Eminoğlu, gençlere ve spora desteklerini vurgulayarak, "Çocuklarımız ve gençlerimiz için katkı sunan siz değerli amatör spor kulüplerimizin her zaman yanındayız" şeklinde konuştu. Bu açıklama, amatör sporun ve genç sporcuların desteklenmesine olan taahhüdünü güçlendirdi.
Bakan yardımcısı, toplantının ardından Öz Yarımburgaz Spor U15 antrenmanına katılarak genç sporcularla bir araya geldi. Burada Türk futbolunun geleceği için önemli olan genç sporculara övgülerde bulunarak, "Türk futbolunun yarınlarına öncülük edecek ve yetişecek gençlerimiz hepimizin gururu olacaktır" dedi.
Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Sayın Bakan Yardımcımız Dr. Enes Eminoğlu'nun yoğun çalışmaları arasında bizi ziyaret ederek, kulüp başkanlarımızla çay sohbeti havasında buluşması, kulüplerimizin sıkıntılarını aktarma fırsatı yarattı. Ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür ederim" şeklinde konuştu.AHMETCEKİN@HİCRETHABERFOTOĞRAF YILMAZ AKTEPE
![](https://www.hicrethaber.com/images/files/2024/02/65c0b858241ab.jpg)
![](https://www.hicrethaber.com/images/files/2024/02/65c0b8644584b.jpg)