Eminevim'den Geleneksel İftar Yemeği Programı İstanbul'da başladı.

Geliştirdiği "Elbirliği Sistemi" ile müşterilerine faizsiz ev ve otomobil sahibi olma imkânı sunan Eminevim İstanbul sefaköy Eminevim konferans salonunda 500 kişi ile geleneksel iftar yemeği ile müşteri ve personel ile bir ara geldi.

Eminevim'den Geleneksel İftar Yemeği Programı İstanbul'da başladı.

Geliştirdiği "Elbirliği Sistemi" ile müşterilerine faizsiz ev ve otomobil sahibi olma imkânı sunan Eminevim İstanbul sefaköy Eminevim konferans salonunda 500 kişi ile geleneksel iftar yemeği ile müşteri ve personel ile bir ara geldi.

Eminevim'den Geleneksel İftar Yemeği Programı İstanbul'da başladı.
09 Mayıs 2019 - 13:57

Eminevim Avrupa Bölgesi; Bağcılar, Yıldıztepe ve Güngören şubelerinin 500 kişilik iftar programına Akparti Diyarbakır milletvekili cuma içten, Emin şirketler grubu Yönetim kurulu başkanı A.Emin Üstün, Yönetim kurulu üyesi Kemal Üstün, İnsan kaynakları direktörü Hüseyin Şenel, Teslimat Müdürü İlker Torçuk,Türkiye Satış Müdürü Mustafa Şahin, Avrupa Bölge Müdürü Yusuf Emre Tanış ve şube müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Eminevim Türkiye Satış Müdürü Mustafa Şahin Yaptığı konuşmasında;’’ Her yıl olduğu gibi eminevim olarak bu yılda aynı sofraları paylaşıyoruz,Eminevim büyük ailesi fert olarak Türkiye’nin bir çok yerinde 211 iftar programı gerçekleştireceğiz. Yapacağımız bu programlarda 55 bin aile bir araya gelmiş olacağız. Ramazan ayı birlik beraberlik ayı olduğunu unutmuyoruz diyerek konuşmasını devamında Şahın."Eminevim ailesi olarak Ramazan ayında bir araya geliyoruz ve daha da yakınlaşıyoruz. Kardeşliğimiz tekrar tekrar hatırlıyoruz. Bu İftar programlarını geleneğimizin ve medeniyetimizin değerlerini günümüzde yaşatmak için çok ayrı ama çok ayrı önem taşıyor. İftar sofralarına sadece yemek sofrası olarak bakarsak büyük bir yanlış yapmış oluruz. İftar sofraları kardeşlik köprüsüdür" dedi.

Ardından Eminevim Avrupa Bölge Müdürü Yusuf Emre Tanış yaptığı konuşmasında;’’Eminevim ailesi olarak birlik beraberlik ve kardeşlik bağlarımızı güçlendirdiğimiz bu iftar güzel sofrasında bizler buluşturan Cenab-ı Hakk’a şükrediyor hepinizi saygıyla selamlıyorum. Rabbim orucumuzu ve yaptığımız ibadetleri kabul eylesin.Dini Hayatımızda çok önemli bir yeri olan, rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı, yardımlaşma ve dayanışmanın arttığı, sevginin, saygının, sabrın ve kardeşliğin daha da güçlendiği, birlik ve beraberliğin bir kat daha pekiştiği, Ramazan ayı İslam âlemince mübarek bir aydır. Cenab-ı hak bu ay’ın hürmetine birliğimizi beraberliğimizi daim ve kaim eylesin. Mayıs Ay’ı aynı zamanda İstanbul’un fethinin şanlı ecdadımıza nasip olduğu bir aydır, bu şehrin kelimelere sığmayan tarifi imkânsız aşkını hepimiz içimizde hissediyoruz’ ’dedi. Tanış konuşmasını devamında ‘’İslam ile müşerref olacağı müjdesi yüzyıllar öncesinde verilmiş bir şehir; Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennem azabından Azad olunan mübarek Ramazan Ayının rahmet günlerini yaşıyoruz. Bu kutsal iklimin manevi hazzından daha fazla istifade etmek için gayret sarf ediyoruz. ‘Mevlana Buyurur ki: Güzellik birdir ama aynaları çoğaltırsan o da çoğalır’, diyor. Eminevim ailesi olarak modern fakat acımasız dünyanın dar kalıplarıyla hareket etmeyen sadece rekabet ederek değil paylaşarak büyümeyi, sürtüşerek değil elbirliğiyle hareket etmeyi kendimize benimsemiş bulunmaktayız ‘’söyleyen tanış,’’Eminevim ailesi olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da iftar sofrasında bir araya geliyoruz. Bölgemizde bu ramazan 25 iftar programı ile 10.000 ailemizi ağırlıyor olacağız.Eminevim bu kutlu şehirde 1991 yılında faiz vebasından milletimizi kurtarmak maksadı ile Yönetim kurulu başkanımız Emin Üstün Bey tarafından kurulmuştur. Kurulan bu sistem sayesinde aylık ortalamada 2000 aile ev ve otomobil sahibi olmaktadır. Toplamda 140.000’e ulaşan teslimat sayımız ile gerek ekonomiye katkımız, gerek topluma etkisi ile milyonlara ulaşan sevgi tomurcukları ve tohumları ekmekteyiz. Sektörün öncüsü ve lideri olarak yolumuza Emin adımlar ile devam etmekteyiz. Emin sirketler grubu bünyesinde Eminevim yanı sıra, otomotiv, insaat, enerji, tarım ve hayvancılık ve turizm alanında ciddi yatırımlar yapıp ulke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Sayın Yönetim Kurulu Başkanım, Sayın Yönetim Kurulu Üyelerim, Sayın Yöneticilerim ve Değerli Çalışma Arkadaşlarım Sözlerime son verirken birlik beraberlik sofrasının kurulmasını sağlayan Emin Üstün Bey’e ve programı hazırlayan kıymetli çalışma arkadaşlarıma teşrifleriniz için siz kıymetli misafirlerimize ayrı ayrı teşekkür eder, şükranlarımı sunarım. Rabbim ömrümüzü bereketli geçirmemizi nasip eylesin’ ’dedi.

hicrethaber .com açıklama yapan ,Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, şirket olarak Ramazan ayında düzenledikleri iftar programlarını geleneksel hale getirdiklerini belirtti. Üstün, "Türkiye'nin birçok bölgesinde Ramazan iftariyelerimiz var. Müşterilerimizle, dostlarımızla, bizden ev veya otomobil alan veya ev veya otomobil almak isteyenlerle Ramazanda iftar yapıyoruz. 1991 yılından itibaren Türkiye'de çok büyük bir otomobil kampanyası başlattıklarını ifade eden Üstün, "İnsanlarımız artık ev ve otomobil almakta zorlanmıyor. Gayet kolay bir şekilde ev sahibi oluyor bunu biz bütün topluma gösterdik. dar gelirli ailelerin ev sahibi olmalarının zorluğunu ortadan kaldırdıklarını belirterek "Her geçen gün teslimat sayısını artırarak, vatandaşları Türkiye'nin her yerinden faizsiz ev sahibi yapıyoruz" dedi. Üstün Ayrıca Türkiye'de yine insanımıza aş, iş temini için de inşaat, enerji, tarım ve hayvancılık alanında da yatırım yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamaya çalışıyoruz. Ben bu kapsamda davetimize icabet eden herkese teşekkür ediyorum" şeklinde açıklama yaptı.

Konuşmaların ardından Eminevim'den ev alan vatandaşlara tapuları teslim edildi. İstanbul’da gerçekleşen İftar programına Emin Otomotiv Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, Teslimatını alan bir aileye vermiş olduğu Umre hediyesi geceye damgasını vurdu. Program, ev alan vatandaşlara tapu teslim töreni ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum