Dr.Şeref Menteşe; Neden Erbakan'a Saldırı önce ''İstanbul sözleşmesini' 'iptal edin

Dr.Şeref Menteşe; Neden Erbakan'a Saldırı önce ''İstanbul sözleşmesini' 'iptal edin

Dr.Şeref Menteşe; Neden Erbakan'a Saldırı önce ''İstanbul sözleşmesini' 'iptal edin
20 Mayıs 2020 - 21:37

Youtube üzerinden yayın yapan Biz10 TV’de Zeynep Uzun sorularını yanıtlayan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, çocuk evliliklerini savunacak açıklamalarda bulundu. Erbakan, “Anadolu’da yıllardan beri büyüklerimiz 14-15-16 yaşında evlenmiş, mutlu yuva kurmuşlardır. 15 yaşında biri cinsel olgunluğa eriştiğine göre rızası geçerlidir” dedi. İnsanı, Aileyi ve Toplumu Yıkmak için Atılan Adımlar ve Sonuçları” başlıklı bir grafik hazırlayıp, Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği’ni suçlayan Fatih Erbakan, Kadına Karşı Her Türlü Ayrımcılığın Yok Edilmesi Sözleşmesi ile İstanbul Sözleşmesi’ni ‘özel üretilmiş zehir’ olarak tanımlamiştı.


Bazı medya yayın organları İstanbul sözleşmesini görmezden gelerek Erbakan’ın yaptığı açıklama ile adeta linç girişiminde bulundular
Yeniden REFAH Genel Başkan yardımcısı Dr. Şeref Menteşe bazı medya tarafında skandal diye haber yapmalarına karsın yazılı açıklamada bulundu Menteşe ‘’Türkiye İstanbul sözleşmesini imzalasın ve bir an önce yasal değişiklikler yapılsın, EŞCİNSELLER'E dokunulmazlık getirilsin, evlenmek zorlaştırılsın, evlilik dışı ilişkiler kolaylaştırıl sın, Memleketimizin yeni nesilleri ifsad edilsin diye LOBİ çalışması yürüten malum mahfiller Yeniden REFAH partimizin Genel Başkanı Sayın ERBAKANI hedef alıp medya üzerinden LİNÇ kampanyası başlatmışlar.
Menteşe, sözlerin devamında ‘’Genel başkanımızın yaptığı açıklamayı çok yerinde ve insani sorumluluğun gereği olarak değerlendiriyor Sonuna Kadar Destekliyorum..13 yaşında uyuşturucunun pençesine düşen yavrularımıza DEVLET VE MİLLET sorumluluğu gösteremeyenler tercihen, bilerek ve isteyerek İki Tarafın Aile Rızasıyla Evlenmiş gençlerin hayatına karışmaya kimsenin hakkı yoktur..!Medeni kanunumuzu ithal ettikleri İsviçre başta olmak üzere tüm gelişmiş Dünya ülkelerinde uygulanan düzenlemeyi kabul etmeyen zavallılar medeniyete karşı çıkıyorlar demektir. Ülkemizdeki sağduyu sahibi Sosyal demokratlar'ın Genel başkanımız Sayın ERBAKAN'IN dillendirdiği bu sosyal sorunu desteklemeleri bir Şeref meselesidir..Neticede 75 yıl boyunca Ülkemizde geçerli olan (kızlara 15, Erkeklere 17)evlenme yaşı CHP tarafından meclisten geçirilmiştir. Hepimizin ANNE BABASİNİN nikâhlarının temelini oluşturan Medeni kanunumuz 2001 yılında AB dayatmasıyla değiştirildi.
Sayın Genel Başkanımıza kimlerin neden saldırdığını görünce, bir Türkiye Milliyetçisi ve Muhafazakar Toplum değerlerimizin savunucusu kimliğimle mutlu oldum..
Kafatasçı malum zümrenin SALDIRDIĞI LİDER MUTLAKA MİLLİDİR..
Dr.Şeref Menteşe
Yeniden REFAH
Gen. Bşk. Yrd.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum