Dikmen Dernekler Federasyonu (DIKDEF), 26 Kasım Pazar günü gerçekleştirdiği meclis toplantısında, Şeyhhüseyin Köyü Derneği, Dudaş Köyü Derneği ve Köseağıl Köyü Derneği'nin federasyona resmi olarak üye olmalarını oy birliğiyle kabul etti.
Bu yeni katılımlar, federasyonun gücüne güç katarken, Dikmen bölgesindeki sivil toplum çalışmalarının da genişlemesine katkıda bulunacak.Federasyona katılan yeni derneklerin başkan ve yönetim kurulu üyelerine başarılar dileyen federasyon yönetimi, bu gelişmenin tüm üyelere ve Dikmen ilçesine hayırlar getirmesini temenni etti.
Bu toplantı, federasyonun bölgedeki etkisini ve faaliyet alanını genişletme yolunda önemli bir adım olarak kayıtlara geçti.Yaşar Coşkun'un BaşarılarıYaptığı başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren ve kamuoyunun takdirini kazanan Dernekciliğin marka ismi Şeyh Hüseyin Köyü Dernek Başkanı Yaşar Coşkun, bu yeni üyelik ile Dikmenlilerin de takdirini kazandı.Yaşar Coşkun, dernekcilikte yaptığı başarılı işlerle marka olmaya devam ediyor.DİKDEF'in Gücü ArttıDİKDEF Genel Başkanı Alaattin Karaaslan ve Meclis Başkanı Kasım Özbek ve divan heyetinin huzurunda delegelerin oyları ile Şeyhhüseyin Köyü Derneği, Dudaş Köyü Derneği ve Köseağıl Köyü Derneği Dikmen Dernekler Federasyonu'na resmen üye olmuş oldu.Bu üç derneğin katılımı ile DİKDEF gücüne güç katarken Dikmen ilçesinin gösterdiği bu birlik beraberlik herkese örnek olacaktır.
![](https://www.hicrethaber.com/images/files/2023/11/656599b0e91fb.jpg)
![](https://www.hicrethaber.com/images/files/2023/11/6565998a173a4.jpg)