Demir Hayat İle Evdeki bakıcım İş Birliği Yaptı

İki Can Hamilelik Sigortası olanlar EvdekiBakıcım’dan bakıcı hizmetini ücretsiz alacak Hamileliğinizin 9. ayında bile alabileceğiniz ilk hamilelik sigortası “İki Can” poliçesi ile Demir Hayat, bir yeniliğe daha imza attı. Bakım hizmetlerini tek bir platformda buluşturan EvdekiBakıcım ile iş birliğine giden Demir Hayat; İki Can Hamilelik Sigortası satın alan ailelere, 3 saatlik bakıcı hizmetini ücretsiz olarak hediye edecek.

Demir Hayat İle Evdeki bakıcım İş Birliği Yaptı

İki Can Hamilelik Sigortası olanlar EvdekiBakıcım’dan bakıcı hizmetini ücretsiz alacak Hamileliğinizin 9. ayında bile alabileceğiniz ilk hamilelik sigortası “İki Can” poliçesi ile Demir Hayat, bir yeniliğe daha imza attı. Bakım hizmetlerini tek bir platformda buluşturan EvdekiBakıcım ile iş birliğine giden Demir Hayat; İki Can Hamilelik Sigortası satın alan ailelere, 3 saatlik bakıcı hizmetini ücretsiz olarak hediye edecek.

Demir Hayat İle Evdeki bakıcım İş Birliği Yaptı
31 Mart 2019 - 06:12

Türkiye’de sağlık sigortasının öncü şirketlerinden Demir Hayat, sektörde bir yeniliğe daha imza attı. Bekleme süresi olmayan hamileliğin tüm aylarında yapılabilen hamilelik sigorta poliçesi “İki Can” ile sektöre damga vuran Demir Hayat, sigortalılarının ihtiyaçlarına yönelik sunduğu ek çözümlerine bir yenisini daha ekledi. Çocuk, bebek, yaşlı ve hasta bakımı konusunda kısa ve uzun süreli hizmet veren pazar lideri EvdekiBakıcım platformu ile iş birliği yapan Demir Hayat, “İki Can Hamilelik Sigortası” satın alanlara 3 saat ücretsiz bakıcı hizmeti hediye edecek.  3 saat sonrasında hizmet almaya devam etmek isteyen aileler, Demir Hayat’a özel indirimli fiyatlardan hizmet almaya devam edecekler.
“YENİLİKLERE DEVAM EDECEĞİZ”
Demir Hayat CEO’su Viktor Hodara, EvdekiBakıcım platformu ile yaptıkları iş birliğinden bahsederek “Hayatın en mucizevi döneminde ailelerin yanında olabilmenin mutluluğunu yaşarken onlara sunduğumuz avantajlı ek faydalar ile Demir Hayatlı olmanın ayrıcalığını yaşamalarını istiyoruz” dedi. İki Can Hamilelik Sigortası’nın hamileliğin son ayında olunsa bile satın alınıp kullanılabileceğini anlatan Hodara; ayrıca ayakta tedavi teminatı ile doğum öncesi kontrol ve tetkiklerin gerçekleştirilebileceğini, psikolojik danışmanlık, diyetisyen, göz ve diş muayenesi hizmetlerine de sahip olunabildiğini söyledi. Hodara, yeniliklere devam edeceklerini belirtti.
Sektördeki yeni girişimlere destek olmaktan ve start-up’larla iş birliği kurmaktan mutluluk duyduklarından söz eden Viktor Hodara, EvdekiBakıcım ile yaptıkları iş birliği sonucu asistans hizmetlerine ek olarak tüketicilerin beklentilerine uygun ve fayda sağlamak amacıyla bakım hizmetlerini de eklediklerini belirtti. Böylece Demir Hayat olarak, start-up eko sisteminin önemli oyuncuları ile bir araya gelerek farklı iş modelleri ile ailelere çözüm önerileri sunmaya başladık. Bu ve buna benzer yeniliklere imza atmaya devam edeceğiz” dedi.
EvdekiBakıcım Kurumsal inovatif hizmetler sunuyor
EvdekiBakıcım kurucu ortağı ve CEO’su Miraç Bal ise, Demir Hayat ile yaptıkları iş birliğinden bahsederek “Türkiye’nin en önemli problemlerinden biri evde bakım konusunda yaşanıyor. Aileler güvenilir ve referanslı adaylara kolay bir şekilde ulaşamayarak duygusal sıkıntı yaşıyor. Demir Hayat ile yaptığımız çalışma sayesinde; İki Can Hamilelik poliçesi sahipleri artık aradıkları referanslı bakıcıya çok hızlı bir şekilde ulaşabilecekler.” dedi.
Sigortanın dokunduğu alanlar müşterilerin beklentileri doğrultusunda yeniden yapılanıyor.  Dijital iş modelleri, büyük veri analizinin yolunu açıyor ve böylece müşterilere kişiselleştirilmiş poliçeler ve fiyatlar sunulabiliyor. EvdekiBakıcım Kurumsal’ın ana hedeflerinden birisi de sigorta şirketlerinin ailelere özel poliçe sunabilmesine destek vermek. 2016 yılından bu yana hizmet veren EvdekiBakıcım, 2018 yılında iş yerleri ve sigorta şirketleri için EvdekiBakıcım Kurumsal platformunu hayata geçirerek inovatif hizmetler sunmaya devam ediyor.

İKİ CAN HAMİLELİK SİGORTASI HAKKINDA
Anne ve bebeğin tüm ihtiyaçları düşünülerek poliçelendirilen İki Can Hamilelik Sigortası; hamilelik sürecinin herhangi bir ayında yapılabilen, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın tüm avantajlarından faydalanılabilir olacak şekilde geliştirildi. Bekleme süresi olmaksızın tercih edilen kurumlarda ihtiyaç olduğu anda doğum teminatından faydalanılabilen İki Can kapsamında ayrıca normal doğum veya sezaryen ayrımı yapmadan tek kişilik özel oda ve refakatçi masrafları da yer alıyor. 
DEMİR HAYAT HAKKINDA
Demir Hayat  28 Mart 1995’de resmi olarak kurulmuştur. Demir Hayat, 24 Temmuz 1996’da Alman denetim ve belgelendirme kuruluşu olan RWTÜV tarafından denetlenerek, ISO 9001 Kalite Güvence Belgesini alan ilk sigorta şirketi unvanını elde etmiştir. 23 Kasım 2016 tarihinde %100 hisse devri ile İngiliz yatırım fonu EMF Capital Partners yönetimine geçmiştir. EMF, gelişen pazarlarda sigorta hizmetlerine odaklanmış bir girişim sermaye yönetim  ve danışmanlık şirketidir. Merkezi Londra’da bulunan EMF’nin İstanbul, Kiev ve Moskova’da temsilcilikleri bulunmaktadır. EMF'nin Birleşik Krallık'taki iştiraki olan EMF Capital (UK) Limited,  Financial Conduct Authority (FCA)  tarafından yetkilendirilmiş ve finansal otorite regülasyonlarına tabi bir şirkettir. Şirketin ticari unvanı 2019 yılı başında Demir Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş. olarak değişmiştir. Demir Hayat, bugün tüm Türkiye’ye yayılan 1.600’den fazla anlaşmalı sağlık kuruluşu ile vermiş olduğu kurumsal ve bireysel her hizmette, sigortalıların yaşam kalitesini arttırmayı hedeflemektedir.
EVDEKİBAKICIM HAKKINDA
2015 yılında kurulan EvdekiBakıcım 2016 yılında Türkiye’nin en inovatif girişimi seçilmiştir. Aldığı iki yatırım turu ile Türkiye’nin önde gelen yatırımcılarını bünyesine dahil etmiştir. Bünyesindeki hizmet verenlere 3 milyon TL’den fazla gelir sağlayan firma, Türkiye’nin en büyük sorunlarından biri olan bakım sektöründe köklü değişiklikler yapmaktadır. 30,000 aile ve 10,000’den fazla bakıcıyı platformda bulunduran EvdekiBakıcım, 2018 yılında EvdekiBakıcım Kurumsal’ı hayata geçirerek firmalar ve sigorta şirketleri ile önemli iş birliklerine imza atmaktadır. Tüm illerde hizmet veren firma, Anadolu’daki bazı illerde franchise yapısı ile büyümektedir. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum