Iftar programı öncesi Asrı Vefa Derneği Başkanı Ferhat Çakıcı, yaptığı konuşmada şunları söyledi:"Ramazan ayı, paylaşmanın ve dayanışmanın öne çıktığı bir aydır. Bu mübarek ayda farklı ülkelerden gelen kardeşlerimizle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Asrı Vefa Derneği olarak, her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya ve onlarla birlikte olmaya gayret gösteriyoruz. Bu iftar programı da bu gayretimizin bir göstergesidir."
Konuşmanın ardından misafirlere geleneksel Türk yemeklerinden oluşan iftar sofrası ikram edildi. Iftar sonrası sohbet eden misafirler, Ramazan ayının bereketini ve paylaşma ruhunu birlikte yaşadılar.Asrı Vefa Derneği'nin düzenlediği iftar programına katılan Afrikalı ve Taylandlı misafirler, gösterilen misafirperverlikten dolayı teşekkürlerini ilettiler.
![](https://www.hicrethaber.com/images/files/2024/03/65f9f29f788ef.jpg)