Bu bir siyon projesidir
Hasan Karabulut

Hasan Karabulut

Gazeteci-yazar

Bu bir siyon projesidir

12 Mart 2018 - 13:44

Bu bir siyon projesidir

‘Allah katında tek din İslam’dır.’

Göndereni ve koruyucusu Allah olan bir dini değiştirmeye kimsenin mecali yetmez.

Gözle görünemeyen mikroplara yenik düşen ve rızıklandıkları Allah’ın nimetlerini kötü kokulu nesnelere çeviren kimseler mi Allah’ın dinini değiştirme cüretinde olacaklar?

Söylemleri gecenin daha da karanlıklaşmasından öteye geçemez!

‘Din yalnız Allah’ın oluncaya kadar’ dünyada mücadele ile sorumlu olmak mecburiyetindeyken her platformda Allah’la savaşmak kimin haddine?

Son günlerde şu cümleler ortaya atılıyor. ‘Tüm kalıplar günümüz şartlarına göre gözden geçirilmeli, din elbisesi bu bedene göre yeniden dikilmeli.’ Şu hale bakın. Din Allah yapısıdır. Çocuk oyuncağı değildir. Elbise melbise de değildir. Bre gafiller!

 Ne denmesi lazımdır bu kimselere. Modern Müslümanlıķ gibi bir takım uydurma şeyler savunulacağına sadece bu çağa değil çağlar ötesine de yol gösteren çağlar üstü ilahi kitabımızı iyi öğrenilmesi lazım gelir. Maalesef bu çalışmalar bir zaman Milli Görüş gömleği giymiş şimdilerde başına Amerikan çuvalı giydirilmiş kimseler tarafından yapılmaktadır. Ne büyük bedbahtlık ne büyük talihsizlik onlar adına. (Prof Dr Necmettin Erbakan)

‘Dün dündür bu gün bu gündür’ diyen rahmetli de sözleriyle baş başa kaldı bilesiniz. Aynı söylemleri yıllar önce İslam köylü nurlu veya narlı Süleyman dillendirmişti. ‘230 ayetin inancımızdan çıkartılmasını’ söylemişti.

Şimdi sana Demirel'e benziyorsun desem bazı kimseler bana kızar. Hiç kızmayın gidin bir bardak soğuk su için hararetiniz dinsin.

Siyon söylemleri bunlar.

Arada bazı çıkışlarla toplumun nabzı tutuluyor.

İstedikleri kıvama gelindiğini düşündüklerinde birilerini maşa gibi kullanarak çıkışlar yapılıyor. Sonra da bilene ki maşalar hedef tahtasına dikiliyor.

İslam dini kemale ermiş vaziyette Hz. Muhammed SAV aracılığıyla insanlığa tebliğ edilmedi mi? Veda hutbesinde Hz. Muhammed SAV yaptığı konuşmada görevini hakkıyla yaptığına sahabeleri şahit tutmadı mı? Geçmiş zamanlarda yaşayan kavimler örnek gösterilerek, yaptıkları yanlışlardan ibret alarak onların düştüğü yanlışlara düşmeden imtihanımızı kazanmamız istenmiyor mu?

Peki!

Hz. Muhammed SAV’den başka bir peygamber gelecek mi?

Söylemleri birlikte inceleyelim.

Birileri çıkıp ‘cumhurbaşkanına dokunmak ibadettir’ diyor. Bir diğeri ‘Allah’ın 99 sıfatını üzerinde taşıyan genel başkanımız Kayseri’ye hoş geldiniz’ diyor. Başka birisi, ‘eşim izin versin cumhurbaşkanımıza cariye olurum’ diyor. Ayrıca dini güncelleyelim diyen muhterem ‘faiz dünya gerçeğidir’ demedi mi?

Din mi değişti yeni mezhep mi kuruldu birisine dokunmak ne zamandan beri ibadet! Hangi yaratılmış Allah’ın 99 sıfatını üzerinde taşıyabilir o nasıl söz! Bu sözün ardından sen çık hiçbir şey olmamış gibi al mikrofonu konuş. Eşinin izin vermesine gerek yok cariyelik için, nikah-mikah kalmaz zaten böyle konuşursan! Koş haydi koş! Veda hutbesinde açıkça faiz yasaklanmıştır. Ayetle de sabittir yasak. Peygamber faiz ayağımın altındadır demedi mi? Sen peygamberi iteleyip kakalayıp ayağının altındaki faizi meşrulaştırmak mı istiyorsun?

Tüm bu söylemlerden sonra ortamın müsaitleştiğini düşünen siyonist yapı maşaları aracılığıyla dini güncelleştirelim dedirtiyor.

Amaçları İslam dinini dejenere etmek. Kur’anın bir kısmını yok etmek. Mücadele etmeyen, lokum gibi yumuşaklaştırılmış Müslümanlar oluşturmak.

Neden?

Adamın inancı bu.

Dünya hakimiyeti hedefi var. Bunu engelleyecek, engelleme mücadelesi verecek hiç bir kimsenin yeryüzünde kalmamasını istiyor.

‘Size neler oluyor. Kendinize gelin. Siz hangi milletin evladısınız.’ Diyen Necmettin Erbakan’a kulak ve hakk vermemek elde değil.

Şu günlerde Siyonistler dinin güncelleşmesini istiyorlar ya bu yeni değil. Bakın Yüce kitabımız bizi nasıl da uyarıyor ve meydan okuyor.  

"Eğer kulumuz Muhammed'e (SAV) indirdiğimizden şüphe içindeyseniz, haydi onun gibi bir sûre getiriniz ve eğer doğru iseniz; Allah'tan başka bütün yardımcılarınızı da çağırınız." (Bakara-23)

 

"De ki: And olsun, eğer insanlar ve cinler şu Kur'ân'ın bir benzerini getirmek için toplansalar, yine onun benzerini getiremezler. Birbirlerine arka çıkıp yardım etseler de." (İsra-88)

Yazık size acınacak haldesiniz!

Biz acizane yazımızla, olmayan ilmimizle meseleyi anlatamadıysak her karanlığı aydınlatıcı Kur’an ayetleri şimdi apaçık aydınlatıcı oldu değil mi?

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum