SUYUN ENERJİSİ -2
Dr.İsmail Soner SEKMAN

Dr.İsmail Soner SEKMAN

SUYUN ENERJİSİ -2

18 Mart 2014 - 00:48

Suyun en kalitelisi ve enerjisi olan şifalı su, Kaynağından cam şişelere doldurulan sudur. Bu su hiç bir işlemden geçmemeli. Etrafında yerleşim birimleri ve zirai tarım yapılmamalı. 

 

Yakınlarınızda böyle bir kaynak varsa sorun yok. Eğer böyle sağlıklı su kaynaklarına aracımız ile dahi gidemiyorsak, o zaman şifalı suyu biz evimizde üreteceğiz. Hazırlaması gayet basit. Deniz kıyılarında veya akarsu yataklarında bulunan çakıl taşlarını temizleyip alın. Bu taşlardan bir kaçını sabahtan akşama kadar, evinizin balkonunda veya pencere pervazlarında, bekletin. Bu taşlar, sabahtan akşama kadar, güneşteki enerjiyi alıp depolar ve siz bu taşları akşamdan, içnde su dolu olan cam şişelerdeki suya eklerseniz şifalı suyunuzu hazırlamak için ilk adımı atmış olursunuz.  Akşamdan sabaha kadar cam şişelerde duran bu taşlar, güneşten aldıkları enerjiyi suya iletir ve moleküler yapısını değiştirir.  O mükemmel altıgeni, dondurduğunuz su molekülünde görebilirsiniz.  Akşamdan taşları suya bırakırken mutlaka besmele-i şerifi  okuyun.  Ben besleme ve Fatiha suresini suyun duyabileceği bir tonda okuyorum.  Duayı okurken ağzınızdan çıkan kelimelerin frekanslarını,  suyun molekülleri hafızalarına kaydeder.  Siz ertesi gün hangi niyetle içerseniz,  size o problemde faydalı olur,  İnşa Allah.

 

Zemzem suyu suların en şifalısıdır. Modern teknolojimiz, hala zemzem suyunun gizemini çözebilmiş değildir. Yıllardır insanoğlunun nüfusu artmasına rağmen, bitmeyen tükenmeyen ve her geçen gün miktarı artan şifalı bir su.  Evinizdeki içilebilir suya zemzem suyundan bir miktar ilave ederseniz,  bütün suyunuz aynen zemzem suyu gibi olur. Yani yoğurt mayası gibi bütün suyunuzu mayalar.  Bu yöntemi de kullanabilirsiniz.  Akşamdan bir damacana suya,  bir yemek kaşığı kadar zemzem suyunu ilave ederseniz,  sabaha kadar tüm su zemzem suyuna dönüşür.  Bu suyu içtiğiniz zaman öncelikle dolaşım sistemi üzerinde olumlu etkileri olur.

Uzun vadede, damarlardaki plakları temizler, atardamar ve toplardamarlar ile kılcal damarlarda meydana gelen hasarları onarır.  Günde en az 8-10 bardak su içmeli ve rafine besinlerden özellikle beyaz unla hazırlanan hamur işlerinden uzak durmalısınız. Tere yağ ve sızma zeytinyağı haricinde yağ kullanmamalısınız. Gazlı içecek ve hazır meyve sularından da uzak durun.  Her gün mutlaka 30 ile 1 saat arasında tempolu yürüyüşler yapın.  Bu tavsiyelerime uyduğunuz zaman uzun değil çok kısa bir süre içinde tüm cinsel sorunlarınızdan da kurtulabilirsiniz. Şifalı bitkileri toplamaya gittiğim yörelerde,  ileri yaşlarına rağmen hala genç ve dinamik olan köylülerle yaptığım sohbetler neticesinde gördüm ki,  sağlıklı beslenme ve hareketlilik gerçekten çok önemli.  Onlar her şeyin doğalını tüketiyor,  stresten uzak bir hayat yaşıyor ve durmadan hareket ediyorlar.  Helal gıdayı arayıp bulun ve ailenize de helal gıdayı yedirin. Mayası belli olmayan, içinde ne olduğu belli olmayan ilaçları kullanmayın. Sistem tedavi için değil, hasta üretmek için…

“ Ey insanlar! Yeryüzünde bulunan gıdaların helal ve temiz olanlarından yiyiniz, şeytanın peşine düşmeyiniz “  2/68

Ve daha nice ayet uyarmış bizi…

 

 

Selam ve dua ile…

 

DR İsmail soner SEKMAN

DETAYLI BİLGİ İÇİN

İLETİŞİM:

 

0532 457 44 05

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum